Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Jokūbo idėjos serveriui #1

Dany Winston

Rekomenduojamas pranešimas


Serverio pasiūlymų skilties anketa:


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Dany_Winston
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1. Pasiūlymas yra toks jog žmogus galėtų išjungti/įjungti technikinės/draudimo rodimą ant atskiros mašinos nes kartais tai užknisa.

2. Jog mechanikų direktorius galėtų nustatytį betkuriam žaidėjui nemokamą tvarkymą kadangi dabar su luxus sultanais yra bėda dėl to jog atiduoda ne visus sumokėtus pinigus o direktorius galėtų pasirinkti kam kokią mašiną nemokamai taisyti.

3. Sistema skirta medikams bei taksistams. Medikai - Jog jie kai atveža vaistus į namus to namo savininkui būtų galima pvz padaryti iš 5 vaistų vieną vaistinėle ir nebūtų bereikalingas vėžiojimas. Taksi - ir iš lagaminėlių būtų galima pasidaryti bilietą kurį galėtum panaudoti nemokamam važiavimui taksistui kilometražas liktų ir bilietas turi panauotas tada kai įsėda į transporto priemonę ir tuo pačių namų kainą galbūt pakiltų.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Jog tai būtų naudingiau ir maloniau žaisti žaidėjams
– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):-

@Marko_Escobar, @Rokas, @Aivaras, @ES.^

Redaguota Jeremy_Redwood

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu prieš pirmąją idėją, nes gerai kad praneša apie technikinės/draudimo pabaigą. Kalbant apie antrąją idėją esu už nes mechanikai tikrai visų pinigų negrąžina, jeigu direktorius galėtų padaryti kam mašiną taisyti nemokamai būtų geriau. Na ir už trečiąją idėją esu , nes tikrai taksistai ir medikai vežioja lagaminus/vaistus visiškai bereikalingai, tik dėl užduočių.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 minutes prieš, James Russell rašė:

Aš esu prieš pirmąją idėją, nes gerai kad praneša apie technikinės/draudimo pabaigą. Kalbant apie antrąją idėją esu už nes mechanikai tikrai visų pinigų negrąžina, jeigu direktorius galėtų padaryti kam mašiną taisyti nemokamai būtų geriau. Na ir už trečiąją idėją esu , nes tikrai taksistai ir medikai vežioja lagaminus/vaistus visiškai bereikalingai, tik dėl užduočių.

 

Nesuprantu kodėl tu prieš išpradžiu būtų įjungta vėliau pats išjungi ir vėliau įjungi ir pasirinkti atskirai gali.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip nekomentuoju pasiūlymų, bet tikrai norėčiau pritart dėl 1 pasiūlymo, kadangi man asmeniškai canceris ta išlendanti lentelė kuri man labiau tik trukdo nei kažką padeda xd Jeigu norit pasakyt, kad draustis ar prasivaryt tech ir nebemes tos lenteles, tai jau mano asmeninis reikalas ar aš to noriu ar ne xd Dėl kitų pasiūlymų nuomonės nesu susidaręs, todėl nekomentuosiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirma idėja labiausiai reikalinga mano manymu, nes spaudinėt kiekvieną kartą "supratau" užknisa, Už antrą idėja irgi UŽ nes jei negražina visų pinigų tai nesiskaito kaip nemokama, Už trečią taip pat pagaliau būtų kažkokia nauda iš tų lagaminų/vaistinėlių vežiojimų

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už pirmą pasiūlymą tikrai esu prieš, nes tada kam ji iš viso buvo įdėta :D O dėl 2 ir 3 visai sutikčiau, nes tai paįvairintų žaidimą, bei mechanikams būtų mažiau žaidimo su tais "LUXUS" salonais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.