Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Kimba_Marčius banned Eima_Ofiside

Nico_Moretti

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kimba_Marčius
• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Eima_Ofiside
• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Nelegali optika ant deaglo. Nepaisant to, kad su švariu GTA nėra įmanoma su deaglu šaudyti tokiu atstumu, taiklumas taip pat yra stulbinantis.
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 minutes prieš, Eima_Ofiside rašė:

Sveiki, kaip tyčia filmavau save. 

 neižvelgiu jokios optikos, jokio aimo, tiesiog pataikiau 3 kulkas.

Tokiu atstumu pataikyti is deaglo neimanoma be papildomo stuff, dekoju prisidejus prie irodymu, bent jau nebegales tavo gaujiniai sakyt, kad cia tris zmones i mane saude ir ne vieno Eimos kulkos cia kabino mane :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Nico_Moretti rašė:

Tokiu atstumu pataikyti is deaglo neimanoma be papildomo stuff, dekoju prisidejus prie irodymu, bent jau nebegales tavo gaujiniai sakyt, kad cia tris zmones i mane saude ir ne vieno Eimos kulkos cia kabino mane :D

Pala pala, tai kad ne vienas aš į tave šaudau. O dėl atstumo, tai jūs galit pataikyt o mes jau per dideli "botai" ir mūsų kulkos nedaskrenda tiek. turbūt kiekvienam sandelį skiriasi deaglo kulku skridimo atstumas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Eima_Ofiside rašė:

Pala pala, tai kad ne vienas aš į tave šaudau. O dėl atstumo, tai jūs galit pataikyt o mes jau per dideli "botai" ir mūsų kulkos nedaskrenda tiek. turbūt kiekvienam sandelį skiriasi deaglo kulku skridimo atstumas.

Saudai ne vienas, bet visos pataikytos kulkos tavo, kas paneigia tavo gaujiniu sakytus atmazus. O del ilgu kulku is musu puses - filmuokit, baninkit, kas draudzia?

 

Daugiau nematau prasmes cia gincytis apie akivaizdzius dalykus, lauksim profesionalu sprendimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Nico_Moretti rašė:

Saudai ne vienas, bet visos pataikytos kulkos tavo, kas paneigia tavo gaujiniu sakytus atmazus. O del ilgu kulku is musu puses - filmuokit, baninkit, kas draudzia?

 

Daugiau nematau prasmes cia gincytis apie akivaizdzius dalykus, lauksim profesionalu sprendimo.

kas įrodo, kad mano vieno kulkos kimba? šis dmg informeris kartais rodo ir ne tavo padaryta dmg jei taikinukas laikos ant zmogaus. Name'Tagu neturim čiūvas tai negalim matyt kas plaka iš tokio atstumo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Palto_Baltas  Lowry_Green  Svečias  Lietuviskas_Zmogus 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.