Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Pasiūlymas serveriui: „Banko sąskaita. Pavedimų istorija“

Mafijos Senelis

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Mafijos_Senelis.
Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:
Sėdėjome „TeamSpeak“ kanale su gerbiamuoju forumo moderatoriumi Jeremy_Redwood. Jis atsidaręs savo vartotojo pagrindinės informacijos lentelę (/info) pastebėjo, kad pas jį, banko sąskaitoje, atsirado nematyti pinigai (90.000€). Jeremy nesuprato nei kaip jie atsidūrė pas jį, nei kada, nei nuo ko. Šios problemos sprendimui surasti labai pagelbėtų lentelė, kurioje būtų rašoma paskutinių banko pavedimų informacija.
Pavyzdys:
(2018.06.08 15:31:25) Jūs pervedėte pinigus iš savo banko sąskaitos (100.000€) žaidėjui Jeremy_Redwood.
(2018.06.08 15:34:58)
Jūs pervedėte pinigus iš savo banko sąskaitos (47.000€) žaidėjui Laurynas_Leigon.
(2018.06.08 15:35:41) Žaidėjas Laurynas_Leigon pervedė pinigus (7.000€) Jums į banko sąskaitą. 
(2018.06.08 15:39:00) Jūsų darbo vadovas Freez_Armani pervedė pinigus (50.000€) Jums į banko sąskaitą.
(2018.06.08 15:41:34) Žaidėjas Rokas_Lays pervedė pinigus (10.000€) Jums į banko sąskaitą.

Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žaidėjai galės peržiūrėti savo paskutinius išsiųstus / gautus pavedimus iš / į banko sąskaitos / - (ą).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja tikrai, kuri patraukė ir mano akį. Aš savo nuomone esu už šią idėją, manau daug lengviau būtų orientuotis, iš kur atsirado pinigai tavo banko sąskaitoje, beje dar reikėtų pridurti prie šios idėjos manau, kad rašytų ir už nupirktus verslus, kas nupirko verslą ir kokią sumą gavai į banko sąskaitą. O jai norint tobulint išvis galėtų rodyti, kur kiek pinigų išleidai, nes pats kartais pamiršti, kad sumokėjai kokią baudą iš banko sąskaitos ir t.t. Čia bent jau mano tokia nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai naudinga serverio žaidėjams būtų, nes :

Pavyzdžiui, serverio žaidėjas būtų įsiskolinęs kitam žaidėjui ir jis negalėtu pasidaryti nuotraukos, kai pervedė skolą, tai tas žaidėjas galėtų pasižiūrėti pervedimo istorijoje ar tikrai, kiek, kada pervedė jam pinigų. Ir būtų labai puiku, kad eitų pažiūrėti visus banko pervedimus ir gavimus į banką istoriją, iš dalies, taip įdomu būtų pažiūrėti kiek pinigų išviso esi pervedęs banku. Beje reikėtų pridurti ir iš banko pinigų išėmimą ar įdėjimą į jį istoriją, nes, pavyzdžiui, pavogė tavo vartotoją ir išėmė iš tavo banko sąskaitos pinigus, taip būtų lengviau orentuotis, kada išėmė ir kiek DIDELIS UŽ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau, kad ši idėja turėtų būti įgyvendinta, nes tokia idėja padarytų žaidimą geresnį, kaip ir kiti minėjo, kad žinotų, kas, kada ir kiek tau pravedė į banko sąskaitą, esu 100 procentų už šią idėją! ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.