Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Selijos LAIKRAŠTIS. Nr6

Selija

Rekomenduojamas pranešimas

d72fea4efd7f7ce1113d57ebe0cc7ffc367.jpg

Nr. 6

Pasiilgote manęs?
„Tai paskutinysis Selijos laikraščio numeris“. Kikiki, pajuokavau! Tai buvo šioks toks tyrimas, stebėjau reakcijas, padariau išvadas. Išvados, beveik, kaip ir maniau, tik nesitikėjau komentaruose kvietimų į teismus - vos atlaikiau tokį spaudimą..

TURINYS

  1. Ema VS Rebeka. KURI LAIMĖJO?
  2. Interviu su TAXI direktoriumi;
  3. Darbuotojų nuomonės apie TAXI direktorių;
  4. Tyrimas - Kodėl žaidi GREENSIDE?

 

445e88812d7f3539882bd1af2cd2bf7c209.jpg

 

|||| Ema_And VS Rebeka_Sander ||||

2018-06-04. VYKO LENKTYNĖS!

6bf281527b85f3c56e772a68335a3fbd884.jpg

Lenktynės įvyko random trasoje, LV mieste, su infernusais. Pirmiausia, dėkoju abejoms merginoms už dalyvavimą, atsižvelgiant, kad šios rungtynės buvo be jokio prizo. (Neturėjau ką pasiūlyti, broke esu)

Pačios rungtynės buvo trumpos, bet vienu metu man net pasidarė karšta dėl tokios dvikovos. :blink: Per startą sėdėjau pas vieną iš dalyvių automobilyje, stebėjau padėtį, ir ką galiu pasakyti - laimėtoja jau nuo pat pradžių įsiveržė į priekį, kol kita, dėl transporto nesuvaldymo, atsitrenkė į sieną.

Lenktynių nugalėtoja - Rebeka_Sander. Dar kartą sveikinu ją su pergale!

Merginų emocijos po varžybų:

a56145b1a8d584e80660b30c15acb4d9877.jpg

*Chat'o nuotraukų kokybė tokia nuostabi, nes užstrigo F8 klavišas

 

445e88812d7f3539882bd1af2cd2bf7c209.jpg

 

 |||| Interviu su TAXI direktoriumi - Ernis_Pokemon ||||

 

Reklamos vieta:

Kviečiu pildyti anketas į taxi firmos darbą. Komanda labai draugiška, komunikabili, yra iškvietimų, visi darbuotojai išklausomi. Bus linksma! 

 Kaip sekasi direktoriauti?

Direktoriauti sekasi dabar jau gan neblogai, pirmos dienos buvo gal šiek tiek įtemptos, bet su įtampą sutvarkiau gan greitai, kadangi jau ir turėjau keletą pareigų pavaduotojaus poste, tai vadovavimo stygiaus nebuvo.

Ką pasakytum apie savo pavaduotoją?

Denisasas šiaip gan geras pavaduotojas aktyvus, kadangi žmogų pažįstu ir real, tai juo pasitikiu labiausiai, nei kažkuom iš pačio samp'o, jis taip pat turi vadovavimo patirties medikų firmoje kurioje tvarkėsi vos kad ne kaip direktorius, tai jo vadovavimų nedrįščiau abejoti.

Kurį darbuotoją laikai geriausiu taxi darbuotoju?

Sakyčiau Denis, bet kadangi jis pavaduotojas tai turiu dar vieną slaptą ginklą tai būtų Kornelija_Nrg, taip pat labai aktyvi darbuotoją, bendradarbiai skundžiasi kad jį nepalieką niekam iškvietimų, tai šiuo metų laikau Kornelija geriausią taksi firmos darbuotoją

Ar lygiuojiesi į kurį nors buvusį taxi direktorių?

Kaip tik manau nenoriu į kažką lygiuotis, noriu įnešti kitokį vadovavimą ar kitokį firmos įvaizdi nei buvę firmų direktoriai, aišku pagarbą jaučių daugeliui buvusių direktorių vis kažką įnešdavo naujo ir nematyto, tai pat ir kitokių vadovavimo bruožų. 

Su kokiais sunkumais esi susidūręs direktoriavimo metu?

Direktoriumi esu jau virš 2 savaičių, su labai dideliais sunkumais susidurti neteko, gal kaip ir minėjau aukščiau pirmos dienos tokios labiau įtemptos buvo, bet kol kas dar labai didelių sunkumų nepasitaikė.

Gal prisimeni kokį linksmą taxistuose įvykį apie kurį norėtum papasakoti?

Linksmų įvykių gali prisižiūrėti ir prisiklausyti kiekvieną dieną, visada stengiuosi palaikyti gera atmosferą teamspek'e tarp darbuotojų, bet kažkaip negaliu išskirt ar prisimint kažko tokio kas būtų užstrigę iki šiol.

Kas nuo pat pradžios tave labiausiai palaikė?

Buvo tokių žmonių, kurie palaikė, buvo tokių kurie ir nepalaikė, bet jų vardu neminėsiu, dėl jų pačių orumo.

Pabaik sakinį. Norėčiau, kad mane prisimintų už/dėl..

Norėčiau kad mane prisimintu kaip gera žmogų, taip kaip gera žmogų, ne kaip gera vadovą ar kažką kitaip, tiesiog noriu kad mane sampo auditoriją prisimintų kaip gerą, paslaugų, bendraujantį žmogų. O ar man išeis kad mane prisimins taip kaip aš noriu tai čia jau kitas klausimas.

 

445e88812d7f3539882bd1af2cd2bf7c209.jpg

 

|||| Darbuotojų nuomonės apie Ernis_Pokemon ||||

 

7b77ae2d21fe13734a27980967032586784.png

 

445e88812d7f3539882bd1af2cd2bf7c209.jpg

 

Tyrimas - Kodėl žaidi GREENSIDE serveryje?

Žaidėjų atsakymai:

aad16760acbdcdad99473fe5af9ca41e374.jpg

 

445e88812d7f3539882bd1af2cd2bf7c209.jpg

 

Laikraščiai (spausti ant nuorodos):

Nr1  / Nr2 / Nr3 / Nr4 / Nr5

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Smagu, kad yra kas kuria tokius straipsnius, laikraščius, nes forume yra ką įdomaus paskaityti ir yra dėl ko eiti į jį. Spaudžiu "LIKE" , kad toliau kurtum ir mąstytum, čia kaip paskatinimas. :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.