Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Keletas mažų įdėju serverui.

Derek_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Derek_Escobar
Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:

Turiu keliate įdėjų serverui, taigi mano pirmoji įdėja būtų. 1. Parduodant tr. priemone žaidėjui rodytu ar jos spalva reta. 2. Leistu namų savininkams duoti kaip ir rakta kuris leistu kitam žaidėjui koreguoti jo name esančius baldus, keisti tekstūras ir pnš. 3. Kažkur /nustatymai ar kažkas panašaus galėtu eiti išjungti, kad negalėtu siūlyt /kauliukai. 4. Rodytu kai tave tikrina PD ar esi įsijungęs šviesas, nes kai vairuoji sabre ir jeigu ja esi sudaužęs jis negalės pamatyti ar įjungtos šviesos.
Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: 1. Galbūt pamažėtu apgavysčiu, nes naujokai tikrai nežino kokios yra retos spalvos. 2. Atsirastu papildomas darbas kaip ir, nes serveryje tikrai manau yra tokiu kaip ir architektu kurie galėtu įrenginėti svetimus namus. 3. Nežinau aš šitas reikalingas, bet man labiau patiktu, kad eitu išjungti siūlyt kauliuką. 4. Būtinybę jeigu jos dar nėra, nežinau neesu dirbęs PD esu serveryje galima sakyti naujokas, ir man jau taip buvo buvau sudaužęs sabre ir sustabdė mentas, ir niekaip neįmanoma pamatyti ar yra įjungtos šviesos ant kitų mašinu šviečia gale o ant sabres bent jau ne. Kiek spėjau pažaisti serveryje matau jog šitų dalyku nėra, jeigu kas yra nesmerkit tada dar nespėjau visko pamatyti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.