Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Falanji_Friux užblokavo Kai_Edvinas

Falanji

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Falanji_Friux
• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Kai_Edvinas
• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas. Šis ginklas UZI nėra pasiekiamas serveryje tarp žaidėjų rato, nėra nei ginklų parduotuvėje, nei pas gaujinius.
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://plays.tv/video/5b2b91d46e2c2dca95/uzi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 galiu papasakoti viska!

Egidijus_Keza paskelbe eventa.

As prisijungiau /edalyvauti

Mane nuzude bet iskvieciau medikus ir jie mane prikele!

Tada eventas baigesi o as ramiai isejau is jo teritorijos bet nerasiau /nedalyvauti.

Atejau iki savo darbo bazes ir tada vazinejausi po miesta tenta kur jus uzbaninote. Taip viskas ir atsitiko. Aisku visi sakys meluoji ir pns. bet nors as zinosiu kad tai nesaziningas banas! Taigi jei neatbaninsite pirksiu po 4metu unbana. Sekmes jums zaidime! 

 

Kai_Edvinas

 

Quote

 

Spoiler
Spoiler

 

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš pagalvojus logiškai pagal serverio sistemą, kad per /edalyvauti visuomet prižiūrėtojai atima atsinešančius daiktus ir ką jie jums dalina visada po "Event" gražina į pradinę vietą kur rašėte /edalyvauti atima ką turėjote. Pavyzdys "CP Event", parašome /edalyvauti ir nukelia į trasos start'ą, pasirenkame transportą ir dalyvaujame, kai baigiasi renginukas transportas dingsta ir nukelia į buvusią vietą. Nieko prieš negaliu sakyti Edvinai, aš tikiu tavo pasakojamu siužetu, tai gali būti tiesa arba melas, jei tiesa, tai prižiūrėtojų klaida arba serverio klaidų išnaudojimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.