Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[1.8.7] darbų atlyginimas

Cloud_Mane

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Green_Viper
Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Pakeisti be pakvietimu darbų uždarbi nes aš pražaidžiu nemažai laiko serveryje serveryje nieko neuždirbu 

Pvz: Valytojai-800-1000 už atveštas šiukšles

         Medkirčiai-100 už kiek viena atvešta ryšuli 

          Gaisrininkai-100 už užgesinta gaisra išorėje.  150-200 už užgesinta gaisra viduje 

          Picerininkai-150 už pagaminta pica. Už parduota pica-50

         Ukininkai-už atvešta duonos dėže 100.   Atvežus grudus 400-500

Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Butu lengviau užsidirbti pinigu ir manau pritrauktu nauju žaidėju,nes visi skundžiasi kad čia labai sunku užsidirbti pinigu :}

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai nesutinku. Taip būtų neįdomu žaisti. Dabar viskas gerai yra, tavo bėdos, kad tu girtas esi ir nieko neužsidirbsi. + sugadinsi ekonomika, tai Rokas su Marku galės uždaryt servą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Ben_Wayne rašė:

Aš prieš. Serveris iš kart praras ekonomika. Visi turėtu tobulias mašinas, verslus ir nebūtu įmanoma uždirbti daugiausiai negu kiti.

Na kitaip net nebežinau kaip gauti serveryje pinigu :(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Didelis prieš. Kodėl? Kaip sakė kiti serveris praras ekonomika,o tai būtų blogai,ir šeip būk aktyvus stengis dirbti ir užsidirbsi kaip aš su 70 tūkst. Be to tikrai būtų labai neįdomu. Dar karta pagrysiu mano nuomuonė PRIEŠ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, Matas_Nesvarbu rašė:

Didelis prieš. Kodėl? Kaip sakė kiti serveris praras ekonomika,o tai būtų blogai,ir šeip būk aktyvus stengis dirbti ir užsidirbsi kaip aš su 70 tūkst. Be to tikrai būtų labai neįdomu. Dar karta pagrysiu mano nuomuonė PRIEŠ.

70k yra mažai pats turėjau 250k ir nieko beveik negali nusipirkt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 minutes prieš, Green_Viper rašė:

70k yra mažai pats turėjau 250k ir nieko beveik negali nusipirkt

Na jau taip sakai kodėl dar nori didinti algas? Nesuprantu jeigu nežinai galima nusipirkti Elegy už tuos pinigus. Arba sultaną.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai nesutinku su jūsų pasiūlymais serveriui kodėl?

Žaidžiu serveryje 1 dieną, vykdžiau /pasiekimai , /dpasiekimai, dirbau greenside gamykloje ir užsidirbau 40.000EUR.

Niekada nebus, darbai be direktoriaus pakvietimo, kaip darbai su direktoriaus pakvietimu, tam ir yra padaryta, kad reikia direktoriaus pakvietimo, kad dėl darbo pasistengtum užpildytum normalią anketą arba kai būna žaidime atranka ir tave per TS programą apklausinėja įrodytum, kad esi vertas šio darbo, pasistengtum, nes darbas su direktoriaus pakvietimu yra skirtingas negu be pakvietimo. Jeigu bus darbai be ir su direktoriaus pakvietimu vienodi, tai niekas neis į darbą su direktoriaus pakvietimu jeigu tu gali tiek pat pinigų užsidirbti nesistengęs pildyti anketos ir kt. Pagal tavo pasiūlymą tada reikėtų padaryti visus darbus, kaip paprastus jokių pakvietimų nereikėtų ir visi eitų kur tik panorėję ir tai būtų neįdomu žaisti.

Skundeisi, kad neįmanoma užsidirbti pinigų? 

Nežinau ar tau padės, bet man padėjo. Įvykdžiau visus įmanomus /pasiekimai (darbuose pradirbti po 30 minučių, surasti savininką, nužudyti policininką, uždirbti 2.500EUR, 7.500EUR, 15.000EUR. Bet jeigu jau esi įvykdęs šiuos ir esi serveryje nebenaujokas, tai paprasčiausias būdas būtų, nuvyksti į greenside gamyklą įsidarbini į pirmąjį darbą(nuo 0 taškų galima ten įsidarbinti), pasistengi padirbi 1-2 valandas (maždaug užsidirbti 5k) jeigu atsibodo, nuvažiuoji įsidarbini į valytojus, prisirenki 15 šiukšlių, nuveži gauni (400-500EUR) o čia palyginus pelningiausias serverio darbas be direktoriaus pakvietimo, ten padirbėji pora valandų ir paskui žiūri į info lentelę, kad jau turi 10.000-15.000EUR. Stebi, kada vyksta atrankos į darbus su direktoriaus pakvietimu, pamatai vyksta atranka pavyzdžiui į medikus forume iki 20:00 valandos vakaro, nuo ryto daugiau pažaidi 300-400 minučių iki 20:00 valandos labai išsamiai užpildai anketą, neskubėdamas, nekopijuodamas nuo kitų žaidėjų, savais žodžiais, visi žmonės esam, visi kiekvieną suprantam. Pamatys, aktyvus žaidėjas, užpildė išsamiai, savais žodžiais, protingos mintys, patirties žaidime turi ir priims į darbą. Laikaisi darbo taisyklių ir dirbi sau ramiai ir va nuo tada prasidės, kada normaliai galėsi užsidirbti pinigų. Aišku darbe be direktoriaus pakvietimo niekada daug neužsidirbti, bet pasistengus galima nemažai uždirbti. Nenorėk visko greitai, po truputį.

Užsidirbęs pinigų - 

Nepirk jokių mašinų, namų, butų, skinų, nežaisk kauliukais, nepaklausysi tada niekada netūrėsi pinigų ir skūsies, kad blogas serveris ir kt. Pasitaupyk 500.000EUR nusipirk 50m2 verslą, gamintis produkcija, mainykis su kitais žaidėjai, paskui galėsi ją parduoti ir taip uždirbinėsi dar didesnius pinigus, negu uždirbi darbe su direktoriaus pakvietimu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.