Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apgavo Mike_Moonman

Deividas_Bmw

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deividas_Bmw

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Mike_Moonman

3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Nu buvo tokia deala, aš jam duodu 80k, kad verslą galėtu atgaivinti. Daviau šaibas sako aš duosiu tau verslo pelno sakau nu gerai. Vakar prisijungė davė 5k ir sakė dar reik 25k aš jam pasakiau atiduosi 80k gal ir duosiu dar 25k. tai po to karto daugiau serve nebemačiau, o dar šiandien žiūru verslas jau pardavinėjamas, tai tiek, jai kyla neaiškumu, paaiškinsiu dar.

4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): nuo 2018-07-14d. iki 2018-07-16d.  Tomis dienomis 16d šovė ragą.

5. Įrodymai (būtina):  http://www.part.lt/perziura/0ceb4b73e87320ce6e09a58a798eb131825.png

Čia matosi kaip pardavė verslą, ir pabėgo su pinigais: http://www.part.lt/perziura/2a802419a1ddece5b3906f6c51784e6b517.png

 P.S : Jai dėl kažko kils klausimų parašykit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvo susitarimas  be apgaules ir taip ka gavau pardaves prod jam daviau puse o 20k reikejo palikt pastato remontui ir dar jam buvau pasakes jei nebebus is ko remontuot tai versla parduosiu i serva nes nieks nepirko ieskojau ilgai pirkeju bet deja pats patyriau jnuostoli 390k nematau cia jokios apgaules nes viskas buvo jam paaiskinta

Redaguota Mike_Moonman

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu vietoi melaves vaikas eik pas mama paverk tau kai buvom versle viskas buvo pasakyta jei nestsimeni tj nemano bedos ir kur irodymai su mano pasakytai zodziais versle?kita karta fotkinkis jei atminties nera.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

As tau sakau buvo tau pasakyta turi ss ka tau sakiau pries tau iduodant pinigus?ir nedaryk sau gedos nes tuos pinigus davei pats rizikos buvo tau pasakytos mano kaltes nera.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu cia gali neneluot pardavei versla is manes 80k pasiemiai neblogai. Tu tikras kad tai sakei nes perziurejau ft kad nieko apie tai nesakes sakei tik kad duosi man saibas po 10k i diena ir taip iki rugpjucio 1. Jai nori galiu sukelt tas ft

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Mix_Kret 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.