Cartel Medellin

maxresdefault.jpg

Gaujos istorija

Turbūt visi esate girdėję apie garsųjį kolumbietį Pablą Escobarą, kuris išgarsėjo kokaino gaminimu bei platinimu ne tik jo gimtojoje Kolumbijoje, bet ir visame pasaulyje. Visus stebino jo komunikabilumas, verslumas, mokėjimas išsisukti net iš kebliausios situacijos. Tikriausiai tai jam ir atnešė tokią sėkmę ir pinigus, kokių nebuvo matęs net JAV kongresas. Na, turbūt kyla klausimas kodėl apie jį užsiminiau. Taigi aš, Ferico_Tornado, esu tikras jo sūnus. Tačiau ne kaip daugelis vaikų - savo tėvo aš nesu matęs. Gimiau iškart po jo mirties(1994-1-15). Vaikystė man buvo sunki, teko kęsti pinigų nepriteklių, bei naujų gaujų įsiviešpatavimą. Gaujos buvo užvaldę šalies rinką, darbus, politiką, net į mokyklą vaiko negalėjai išleisti be gaujos leidimo. Todėl kai paaugau man kilo mintis,  jei mano tėvas sugebėjo valdyti visą Kolumbiją, kodėl aš turiu kęsti kitų niekinimą? Todėl po truputį pradėjau rinkti žmones, juos mokyti šaudyti, bei gretinti prie nelegalaus gyvenimo. Aš buvau per daug piktas dėl nusistovėjusios tvarkos. Todėl dideliais mąstais pradėjau siekti aukštumų. Bandžiau perimti Nortenų užimtus sandėlius, bei uždominuoti ginklų bei narkotikų nišą. Ir štai aš dabar esu naujos "Cartel Medellin" gaujos lyderis, kuris stengiasi gražinti tuos laikus, kai mano giminė valdė ne tik šią šalį, bet ir viso pasaulio rinką.

Lyderiai

Lyderis - Ferico_Tornado

Dešinioji ranka - Nike_Silver

Kairioji ranka - Marjancik_Buffer

Gaujos nariai

Ewan_Russel  Jeremy_Osama  Credo_Stream  Ronny_Crawford  Messi_Dofke  Valiera_Goo  Mikas_Neklausk   Martynas_Guest  Deividas_Garning  Edward_Mckinnon  Martin_Santos  Weird_Senpai  Patronas_Plius  Maksas_Ameno  Ernesto_Miranda Tautvyz_Adidas

Reikalavimai norint patekti į gaują

20k serverio patirties taškų

Turėti ginklų licenziją

Turėti Teamspeak 3 programą bei mokėti ja naudotis

Turėti bent minimalius šaudymo įgūdžius

Turėti šiokį tokį nusimanymą apie gaujas bei gaujinius.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 valandas prieš , Ganja_Wayne rašė:

Zverys esat, nors as net ne gaujoj

šitas rimtas, nelysim prie tavęs :DDD

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
11 valandas prieš , Nike Silver rašė:

@Ferico_Tornado @Marjančik atsargei šitie rimti 

gaila, kad ferico turėjo ant šitos zonos galo išeit pašneket ir padarėm klaidą... del kurios puse be ginklų sedėju ir nepasiemem zonos likus porą min kai dominavom visą :D

1tdnFLx.jpg

gaila, kad du taščeriai iškrito

sėkmės su gauja 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
38 minutes prieš, Andrius_Goo rašė:

f109808b9563266db606fce4f3a0cae4728.jpg

kieciausia gauja pasaulyje

sekmes jums

kzn tavo vietoj nesireiksciau net, pats ne ka pasaudai, tai dar ir kitus lapais, mesom vadini..

kringe

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
7 hours ago, Andrius_Goo said:

f109808b9563266db606fce4f3a0cae4728.jpg

kieciausia gauja pasaulyje

sekmes jums

Mielai suvalgyciau Patrona_Plius. Sekmes gaujai. ;) 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Perskaičiau knygą Escobaro, tai jūsų istorija juokinga, tą tegaliu pasakyt. O gaujoj veidų yra gerų, gl.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Pronis_Kadilaks rašė:

58c140f88bbcf85f310ac1b299da913b927.png

nu laba diena, ilgai masciau kelt ar nekelt, bet ivaizdi galim susidaryt ape sita gauje

Tai buvo pries 7 dienas, kai gauja dar nebuvo stipri. O dabar viskas pasikeite drastiskai - ne tik turime pastovia komanda, bet ir visas zonas. Peace

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
11 valandas prieš , Ferico_Tornado rašė:

Tai buvo pries 7 dienas, kai gauja dar nebuvo stipri. O dabar viskas pasikeite drastiskai - ne tik turime pastovia komanda, bet ir visas zonas. Peace

Komanda pas jus tikrai nėra pastovi yra dar ganėtinai daug "masės", kuri vaikšto iš gaujos į gaują, turit kelis pastovius narius ir tie patys kažką pajungę laksto, tik tiek.

P.S tu į tą masę irgi įeini ;)

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
58 minutes ago, Domis_Raz said:

Komanda pas jus tikrai nėra pastovi yra dar ganėtinai daug "masės", kuri vaikšto iš gaujos į gaują, turit kelis pastovius narius ir tie patys kažką pajungę laksto, tik tiek.

tu ten pro dauzytojas sprendi kas i mase eina xDDDDDDd

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Domis_Raz rašė:

apie kokia tu čia komanda šneki, kai jus rašot naujokam, kad ateitu padėt...

tikrai pastovesne turim negu tavo... ale ,,naujokų gvardiją"

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.