Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7] Pasiūlymas teisėsaugai/mechanikams.

Titas_Sthanman

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio pasiūlymų skilties anketa:


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Titas_Sthanman
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:

1. Pvz jai dirbi mechaniku ir gauni iškvietimą kuris būna ne ant kelio, pvz miestelių rybose, bet ant pievos. Ir kai važiuoji į iškvietimą ir jis buna ant pievos tai skaitosi kaip non-rp ir PD baudžia už tai, tai, kad nereikėtu naudoti peškomobilių, mano pasiūlymas būtu toks, kad jai sulaiko PD ir kai tikrina, būtu teisėsaugininkams parašyta, jog [Mechanikas] važiuoja į iškvietimą.

2. Jai Mechanikas atveža laužą, mano pasiūlymas būtu, jog jis galėtu taisytį vienintelis per 15min. Jai to jis nepadaro, taisyti galėtu jau ir kolegos. O jai tas mechanikas atsijunges arba nesutinka priimti taisymo per 1min, tada jau galėtu taisyti ir mechanikai visi.

– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:

1. Nereikėtu aiškintis, jog vyksti į iškvietimą.

2. Mechanikas kuris priemė laužą ir vežesi jį galėtu užsidirbti, o ne kolegos kurios tik spėjo greitai su keybindu priimti taisymą.

 

Prabalsuokite už idėją :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va šitus nervinančius dalykus tu pasakei,kadangi dirbęs 3 kartus mechu,knisa kai reikia rašytis visokius autotextus. Jo svarbiausia kad PD užknisa dar labiau. Nori užrakinti ratą moticiklui - nutempti mašina an pievos PD deda starų. Ir taip praknisi visas šaibas. ESU UŽ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Jack_Howard 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.