Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Iššimti kauliuką

Titas_Sthanman

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio pasiūlymų skilties anketa:


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Titas_Sthanman
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas būtu iššimti kauliuką iš serverio.

– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Serverio naujokai begioja pvz su 300k serverio valiutos, manau tai nesamonė. Jie tikrai nespėtu per tiek laiko užsidirbti tiek pinigų. Koks išviso įdomumas žaiti serveryje, sėdi visa diena prie SK ir lošia kaulą, o kai daug pralaimi tiesiog leaviną serverį. + prasideda turto pirkimas už tikrus pinigus.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neberašyk savo nesąmonių į pasiūlymų skiltį, nes realiai graudu skaityt. Ko tau tas kauliukas netinka ? Nu žmogus ateina laimi, čia sėkmės reikalas. Kartais krenti iki nulio, kartais kyli iki limono ir t.t. Vis tiek kauliukas negadina ekonomikos. Pvz.: leisti laimėtus pinigus ant tune dėžių ir gauti visišką gavno. Be to dėl to, kad kauliuką pralošia tikrai neleavino serverio...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išiimimas kauliukų dar daugiau pablogintų serverio padėtį - ekonomiką,mes būtų tiesog daug leaviniančių žaidėjų išeinančių į ryžyna kur galėtu žaisti ir žaisti,bei kaltis pinigų. mano nuomone ESU PRIEŠ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Tomas_Quatros  Svečias  Jack_Howard 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.