Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Selijos LAIKRAŠTIS. Nr9

Selija

Rekomenduojamas pranešimas

d72fea4efd7f7ce1113d57ebe0cc7ffc437.jpg

Nr. 9

Ši praėjusi vasaros pusė tookia turininga!

1) Išmokau cituoti Garfildą;

2) Mačiau video kaip Tomas ir Džeris paskutinėje serijoje nusižudė (kažkokia nesąmonė);

3) Kas laukė lūšnų, tai gaila -  visos nuotraukos išsitrynė;

4) Šį kartą teksto labai daug, bet kas skaitys - atsirinks apie ką kam įdomu.

 

TURINYS

Pasakojimai apie senesnius/įsimintinus laikus GS serveryje:

  • Matthew_Bennett;
  • Skrajojantis_Olandas;
  • Gvidas_Ham.

 

445e88812d7f3539882bd1af2cd2bf7c744.jpg 

 

Savęs niekada negalėjau laikyti amžinu gaujiniu. Vėliau, buvau Andriaus bendražygis. Kas buvo geriausia ir nuostabiausia, kad per pirmąją atranką sulaukėme ~80 anketų į darbą.

 

Pilnas Matthew_Bennett pasakojimas:

Viskas prasidėjo 2015-01-24, serverio startas. Kadangi apie projektą jau žinojau turbūt nuo pat pradžios jo kūrimo, su pora asmenų J_E ir N_M planavom, per starta atidaryti gauja(La Raza Nation XVIII). Kaip sakėm taip ir buvo, atidarėm gaują, kiekvienas iš mūsų pasikvietė pažįstamų žmonių į gaują ir pradėjom veiklą. Tie laikai turbūt labiausia įstrigo, dėl mūsų dominavimo, prieš kitas gaujas, nors mūsų skaičius buvo daug mažesnis palyginus (Svolačiai, Tie geresni, Mužikai), kurie aiškiai turėjo didesnį žaidėjų skaičių gaujoje. LV zona buvo lyg mūsų tvirtovė, jeigu gerai dar prisimenu tai, LV zona buvome išlaikę 18 dienų iš eilės, kas buvo padaryti tikrai sunku, kaip zonose buvo arti 80 žmonių, paskirsčius per visas gaujas. Tad turbūt šis laikotarpis labiausia ir įstrigo žiūrint iš gaujų pasaulio. Kitas smagus laikotarpis buvo PD. Tuo metu turėjome įdomią gaujų sistema, į kurią įsisukdavo, ne vien gaujos, bet policija. Kadangi savęs niekada negalėjau laikyti, "amžinu gaujiniu" tad sugalvojau pabandyti savo jėgas ir PD. Pradžia pati buvo, pats pikas, kada Surenų lyderis buvo F_B, kuris palaikė tikrai aukšto lygio gauja. Policijos direktorius buvo E_K, pavaduotoją pagriebiau tik vėliau. Nežinau kodėl, bet šie laikai man įstrigo labiausiai, tiltų blokavimas, fūrų su paketais gaudymas. Nors ir viskas buvo tai labai trumpai, tačiau prisiminus kiek, kiekvienas darbuotojas įdėdavo pastangų, kad sustabdyti fūra, vien dėl to galima laikyti, tai geriausias PD laikais, kuriuos aš esu matęs. Žinoma viskas, niekada nebūna tobula, BET tai buvo arčiausia to, ką mačiau per visus metus žaisdamas sa-mp, galbūt daugelio akimis esu neteisus, nebuvus to viduje, negalima to pajausti ir pamatyti. Visa tai trūko, tikrai neilgai, trūko tik mėnesį. Pradžioje kol darbuotojų buvo, tol ir buvo rezultatas, kada rezultatas netenkino, teko pasirinkti kita kelia, kuriuo ėjo visi tie, su kuriais rezultatas būdavo. Dar vienas etapas buvo, kuris buvo gan smagus tai "Arturka Logistics" era. Kaip ir planuojam visada, kaip ir mechanikuose buvo, taip ir čia. buvau Andriaus bendražygis. Kas buvo geriausia ir nuostabiausia, kad, per pirmąją atranka sulaukėme ~80 anketų į darbą. Pradžioje su Andriumi buvome truputį pasimetę, kad toks scenarijus yra, kiek per geras, kaip pirmai atrankai. Turėjome iš tų 80 žmonių atrinkti 15 asmenų, kas buvo be galo sunku, kadangi konkurencingų anketų buvo, tikrai daug. Nesiplėsiu daugiau, tie kurie dirbo pas mus, patys viską prisimena ir tebūnie darbai kalba patys už save.

 

445e88812d7f3539882bd1af2cd2bf7c744.jpg

 

Kovos vyko prieš policiją, ir tiek žaidime, tiek forume, visi riejosi gan smarkiai. Na, gaujose kitaip ir nebūna (hihi).

 

Pilnas Skrajojantis_Olandas pasakojimas:

Viskas prasidėjo gūdžiais 2015 metais, tuo metu įvyko šio serverio startas. Aš tuomet žaidžiau mažame projekte kur išviso žaidė gal tik 30 žaidėju, bet visi buvo draugiški, nuoširdūs, ir tarp mūsų jokių ginčų nebūdavo, kaip sakant labai draugiškas community. Bet startavus greensidui, mano mažasis projektėlis pradėjo žlugti, iš tų pačių 30 žaidėju liko gal tik 5 ir tie patys - naujokai užklydę į SA:MP žaidimą. Na tada man nieko kito kaip ir neliko kaip tik sekti draugų pėdomis ir registruotis į šį projektą. Užsiregistravus ir prisijungus buvau šoke, nes sistemos buvo labai įdomios, ir senam projekte net kažko panašaus negalėjai matyti.. Labiausiai mane nustebino kai mechanikas taisė mašinos variklį ir atsigulė po mano mašina.. Tai paprasčiausia animacija, bet prisiminkim tada buvo 2015, viskas šiek tiek kitaip atrodė kaip didžiausias stebuklas! Pirmasis mano darbas ir buvo mechanikai, tuo metu tą firmą valdė Nico ir Matthew. Žaidėju serveryje buvo nedaug, tai ir darbo minimaliai, bet vis tiek po paprasto serverio šitas darbas buvo įdomiausias tuo metu matytas dalykas. Dirbau, dirbau aš tuose mechanikuose ir tada  pasirodo jog atsistatydino abu tos firmos vadovai. Ir aš tampu bedarbiu. Tada pradedu mąstyti kur gi toliau traukti, gal į fūristus? O gal į kokius nors medikus? Bet staiga pamatau viešą pranešimą visiems žaidėjams, Gruzinas_Sampo: Atranka į Surenos gaują, norintys kviečiami į ts3 kur būsite apklausti. Tuomet greit susijungiau ts, atsinešiau mikrofoną, ir prisijungiau į jų afk kanalą. Na laukiam kas bus. Ir staiga išgirstu moteriškės balsą: You were moved. Tuomet kelis balsus diskutuojančius kodėl aš tokį nick‘ą užsidėjau.. Ir tada klausimą: Sveikas Skrajojanti, ar moki šaudyt ir turi pakankamai xp žaidime? Sakau na lyg ir turiu tokiu nedrąsiu balsu. Ir girdžiu atsakymą: Sveikinu tu priimtas. Visas išsišiepęs prie loptopo kuriame būdavo max 50fps, ir pasiruošęs veiksmui sėdi dar vienas gaujinis keistu vardu – Skrajojantis Olandas. Na ką už keliolikos minučių suprantu jog visi renkasi į būrį, nes tuojau prasidės kova tarp dviejų gaujų. Atvažiuoju į vietą, gaunu ginklų, porą narkotikų pakelių, ir įsitempęs laukiu veiksmo. Ir štai atvažiuoja kita gauja, prasideda veiksmas, šaudomės! Vyksta veiksmas, įdomu, nieko panašaus nemačiau vienoj vietoj kapojasi geri 40 gaujos narių! Dar prie visos šitos mėsmalės atvažiuoja ir pareigūnai, veiksmo per akis, bet pastebiu, kad tik mano bendrai krenta, ir mažėja smarkiai mūsų gretos mūšio lauke.. Taip, taip aš patekau į silpną gaują, bet palyginus mano tuo metu šaudymo sugebėjimus.. Aš niekur geriau neturėjau šansų patekti.. Ir taip diena po dienos.. Mes pralaimim ir pralaimim, tada mūsų lyderis tiesiog palieką postą, ir nutraukią savo kaip lyderio karjerą. Tada paskelbta atranka forume byloja, jog veiksmas netrukus vėl atgis, ir bus serveryje veiklos! Na štai ir analizė į gaujų lyderius.. Kas gi jais tapo? Gvidas_Ham hm, kas čia toks? Na nežinau jungiuosi į serverį gal priims į gaują? Na connected, taip reik jam rašyt. /sms gvidas_ham Sveikas, ar galiu į gaują? Atsakymą gaunu trumpą ir aišku: Sveikas, galėsi ateiti per atranką ji vyks šiandien 17h. Na nieko sau reikia eiti ir pradėti ruoštis, prasišaudyti, juk į gaujas nieko kito nereikia? Na laikrodis muša 17, einu į atranką, ir viliuosi, kad priims, na atsimovino mane, pašnekėjom, tyla kanale ir toks tylus jo balsas sako: na gerai paimsim, gal išeis kažkas iš tavęs kaip iš gaujinio. Euforija mane ir vėl aplankė! Antra syk patenku į gaują! Bet gal šita bus rimtesnė? Taip.. Mano spėjimas pasitvirtino, Gvido gauja buvo stipri, ir veiksmai kuriuose teko dalyvauti, buvo labai įdomus! Ten supratau gaujos pagrindus, ir daug kitų dalyku reikalingų nusikalstamoms grupuotėms. Kovos vyko prieš policija, ir tiek žaidime tiek forume visi riejosi gan smarkiai. Na gaujose kitaip ir nebūna (hihi). Kadangi tai vyko prieš 3 metus blankiai atsimenu Gvido tolimesnę veiklą, bet man rodos jog jį nušalino, todėl dar sykį aš likau basas. Dar vieno lyderio rinkimai.. Na ir kas gi dabar jais tapo? Velnelis_Camel. Hm šitas matytas kaip taxi dirbo, gal irgi bus visai nieko gaujos lyderis? Na einame bandyti sėkmę.. Jau po kelių gaujų ir aš geriau pašaudau, jau ir suprantu ką reikia veikti gaujose, ir gaudausi todėl buvau priimtas be abejonių. Vėl smagus veiksmas ir judesys vakarais! Tuomet kažkoks sambrūzdis gaujos kanale ir nugirstu jog Velnelis planuoja rinktis kažką į co leadus. Pradėjau spėlioti kas tai galėtu būti, bet kažkaip neužsigalvojau per daug, nes nuvarėm grobti kitos gaujos bazės. Kitą dieną ankščiau grįžau iš mokyklos, ir atėjau į ts platformą. Pradėjau šnekėti su kitais gaujiniais, ir diskutuoti kas tai galėtu būti. Staiga atėjo Velnelis į kanalą ir paklausė: Olandai esi? Sakau taip. Ir girdžiu jog mane kažkur nusimovino kaip ir pirmąjį kartą kai bandžiau patekti pas Gruziną į gaują. Tyla kanale, ir Velnelis su akordeonu grojant užklausė manęs, ar noriu pas jį tapti co leadu, aš tiesiog užtilau, ir nežinojau ką sakyti.. Nejaugi aš tapsiu gaujos vadu? Ir vadovausiu žmonėms, o neklausysiu nurodymu kaip ankščiau? Taip mano pareigos žaidime paaukštėjo nuo gaujos nario iki vadeivos! Buvau neapsakomai laimingas, bet tuo pačiu reikėjo stengtis būti ir griežtam, nes negali daryti nesąmonių tokiose pareigose, gaujiniams nepatiks, ir būsi nušalintas! Taigi tada prasidėjo mano pirmosios lyderystės dienos, pradėjau vadovauti, stengtis laimėti kovas prieš kitas gaujas, ir protingai prasivežti kontrabandą pro policininkus. Veiksmas vyksta, viskas įdomu, ir Camelio pagalba vadovauju šiai gaujai. Bet staiga sužinau, jog Velnelis ketina atsistatydinti, ir yra tokia opcija jog galiu perimti lyderi iš jo. Aš pasimetęs, nejaugi sugebėsiu vienas suvaldyti gauja? Ar susilauksiu palaikymo iš kitų tapdamas lyderiu? Na bet bala nematė, einam ,,na ura“. Ir aš tampu raudonųjų Nortenų lyderiu! Sukūriau gaujos pristatymo tema forume, ir pradėjau veiksmą su savo Nortenos XIV gauja. Viskas sekėsi gerai, tokie dideli veiksmai vyko, apie kokius dabar tik pasvajoti galima. Man teko čia būti lyderiu 2 kartus, ir 2 kartus co leaderiu, dabar esu fūristų pavaduotojas.. Klausit kaip čia taip nuklydau? Ogi atsakymas paprastas nėra cbugo, nėra veiksmo. Man nėra įdomu prasišaudžius 2 metus su cbugu, dabar šaudyti be jo. Taigi tokia ta mano praeitis SA:MP žaidime. Buvo smagu ir įdomu, dabar lieka tik prisiminimai ir niūrius krovinių vežiojimas sėdint kabinoje.  

 

445e88812d7f3539882bd1af2cd2bf7c744.jpg 

 

Viską galima išnaudot kitaip. Pamėginkit galvą pakreipt į šoną, žinokit, jog įkrenta idėja kažkokia. Net žiūrint į kompiuterio ekraną, kuriame tiesiog medis. Ką aš matyčiau tame medyje? Turbūt trūksta kokio inkiliuko, nežinau.

 

Pilnas Gvidas_Ham pasakojimas:

Dabartinė liaudis turbūt manęs nepamena, galbūt, vieni net nežino kas aš buvau prieš kelis metus GREENSIDE projektui. Prisistatysiu, buvau imperijos pradininkas, būtent tos imperijos, kurioje esat šiuo metu. Šis projektas buvo man pirmas  SA-MP privatus serveris, kuris ir liko vienintelis. (Tuo aš buvau ypatingas). Manęs nesugadino kiti projektai gyvavę tuo metu (atvirai jie jau buvo mirę). Projektui atidaviau dalelę savo kūrybingumo, gebėdavau išpešti daugiau iš projekto, mąstyti plačiau, retkarčiais net neužmigdavau neužsirašęs minties apie kitos dienos darbus. Įdėdavau tikrai begalę pastangų, man tai patiko. Projektas padėjo man, kada padėdavau jam. Ką turiu omeny, tai jog aš ugdydavau savo kūrybingumą. Įgyvendinau masyvias idėjas. Tai man buvo įsimintiniausia, kada kūrybinė grupė nėra suvaržyta, Aivaras gali viską, ir jis yra žmogus, ne robotas. Turit idėjų, gal net ir pačių kvailiausių, kaip, kad jos būdavo pas mane (cha cha), bet juk yra Rokas. Iki šios dienos nesuprantu ką jis daro projekte, bet kad ir ką jis daro, tai yra labai svarbu. Jie realizuodavo tas nesąmones. Dėl įvairiausių nesąmonių manęs nemėgo daug kas. ''Marko tik giria Gvidą''. Marko neliaupsino manęs, nes žinot gi kas būna, kai žmogų kažkas pagiria... Jis pradeda klaidžioti per pievas. Oi... Klystu, mane liaupsindavo, bet tik truputuką. Tačiau aš ignoravau tai. Žinot kodėl? Nenorėjau susigadint savęs, dažnai girdėdavau Marko skatinimus kitiems direktoriams imtis įkvėpimo iš manęs. O aš žinojau, jog aš kitoks, man to sakyt nereikia. Kiek man tų ląstelių trūksta smegenų skyriui. Aš ir pats linkęs padėti jiems, nors teko tik keliems padėt, bet viskas įmanoma. Buvau fūristų direktorius, ten buvo mano slapta organizacija, apie kurią niekas nežino. Marko tik iš šio straipsnio tai sužinos (chi chi), fūristų neliesdavo gaujos, turėjom didžiausią pagarbą iš visų serverio darbų, nusikalstomų organizacijų, tai leisdavo gastroliuoti gatvėmis laisvai. Buvau šešėlis gatvėse. Taikiausias buvo fūristų miestas, nors ten gaujos lankydavosi daugiausia dėl amunicijos krautuvės, bet niekas iš jų nekeldavo chaoso. Mėgau ramybę. Išeidavau pasivaikščioti gatvėmis pašnekinti bičiulius. Juk reikėdavo atsipalaiduoti kažkaip. Retkarčiais ir bokalą su kompanija išgerdavom. Kada iš manęs reikalaujama veiksmo, jis būdavo ne tik šaudytis ar vairavimas atbulomis per visą žemėlapį. Jei kada grįšiu, bus viskas 10kartų kūrybingiau. Tuo metu man buvo 16-17metų, o dabar jau virš 20. Dažnai prisimenu žaidimo laikus, tuos senuosius, kuriems išpasakoti nepakaktų viso laikraščio spausdinimo rašalo. Noriu dar sykį susipažinti su žaidimu, kaip jis keitėsi - bet ateitį... ir tik gal. Palieku intrigą skaitytojui. Be viso to, nebuvau iš tikro mėgiamas iš projekto komandos, visų prižiūrėtojų, nes turėjau savo žodžius, kurie buvo suringiausi ant pačios didžiausios žaizdos. Tačiau kažkaip pasiekiau rezultatus.

Kas man dar labiausiai buvo įsimintina, tai automobilis. Vienas. Elitinis, išskirtinis, kada buvau užsukęs į žaidimą, jo nemačiau.  Kažkaip dingo, galbūt netyčia atidaviau. Bet tai buvo sabre. Jei nesuklysiu dar yra klipas youtubei apie ją. Kažkoks pirmas mano gyvenime režisuotas filmukas.. Kalbant apie juos... Pastačiau net gi kelis filmus. Bet jie buvo siaubingi :D . Nemanau, jog dar vis egzistuoja ir įmanoma kažką rasti... Bet, tai tik pavyzdys koks platus pasirinkimas veiklos praleidimo yra projekte. Man aišku per mažai, bet iš tos mažumos sukurdavau didelį burbulą, kaip dabartinė spauda geba tai daryti. Internautai kelią sumaištį. Pasaulis verčiasi. (Paspaudžiu), Kažkur viena eilutė: Diskusijos verda dėl tolietinio popieriaus, kuria gi puse jis turi kabėti... Kuo čia susiję su sabre? Ją gali kiekvienas turėt. Bet tiesiog žmonės žino, jog va būtent aš turiu tokia ir ne kitokia. ( Visos vienodos eiliniam žmogui).

Tuomet laikas gaujose... Neužmušamas Keza. Jis galėjo būti pašalintas iš direktorių pareigų daugiau nei 100 kartų, net jis juose liko ilgiausia ir surasti policijos direktorių sunkiausias darbas. Gerbiu Nico ir Marko už jų pastangas projektui. Tęsiant apie gaujas. Užsitarnavus vardą direktorių pareigose, gaujų vadai iš manęs tikėjosi kažkokių kosmoso raketų išradinėjimų. Kažką panašaus ir gavo. Nepamenu net ir pareigų savo, iš laikraščio redakcijos sužinojau, jog buvau ir taxi direktorius. O gi taip. Daug neprikursi iš lagaminų vežimo. Visi iki tol buvę direktoriai taksi naudojo tik taip, kaip buvo paruosta pačios komandos. Pas mane taip nebuvo. Niekas nebuvo pas mane taip, kaip man nurodoma naudotis. Tuo ir išsiskyriau. Šiknon tuos lagaminus, pasakiau. Galbūt kada grįšiu kaip konsultantas direktorių. Čia idėja gera... Galėčiau įkvėpti komandą idėjomis. Aivaras sukurtų atskirą valdymo pultą tik man... Gal. Ir vadinčiausi: Krizės konsultantas. Pinigą vieną kitą uždirbčiau. O produktyvumas... Oi, vaikyti. Iškart darbai būtų kitam lygyje per 30 dienų. Parodyčiau ko vertas, o tada kai norės daugiau, reikės jau mokėt. Čia kaip narkotikai, ane, Marko? Taip įtrauki jaunuolius į savo verslą? Parodai ko vertas *cenzūra*oletas, o tada žiūrėk, jau policija, pakelti malūnsparniai gatvėse gaudo nusikaltėlį. No gud! Net nepastebimai šokinėja mano mintys. Jokio nuoseklumo, nuo traktoriaus iki butelio vandens. Būtent taip atrodo man mano tekstas.  Todėl ir negimsta man tokie skaitalai auditorijai, kuri būtų labai siaura.

Ouu. Organizuotumas man buvo artimas... Esu daręs kelionę, į kurią įtraukiau visus. Apskritai, visus tuo metu buvusius. Ne. Meluoju gi. Gal tik 99procentų. Bet buvo faina. Kada policija lydi, medikai kartu. Taksi atsakingi už nugabenimą, mechanikai už remontą, ir visi kiti darbai, viską įtraukiau. O esmė buvo tiesiog padaryt veiklos fūristams, kasdienė užduotis. Pakeliui dar kažką nuveikėm. Buvau pradžioj, o galo kolonos nemačiau. Pamėginkit kas šiandien suorganizuot kelionę. Įtraukiant visus žaidėjus. Ir čia tik 0.00~01% smegenų našumo buvo įdėta į tai. Aišku užtrukau porą dienelių besitariant, bet tikslas pasiektas.

Ai, moku juk realų gyvenimą perkelti į projektą ar filmą, serialą. Juokų darbas. Vienas iš didesnių šešėlinės veiklos aspektų, tai buvo rusiška ruletė. Gražus ratukas, blizgantis *cenzūra*oletas, gruzinas su operatoriaus kostiumu, ir šūvis į galvą... Aš būtinai vieną dieną  pakartosiu tai. Jei tik grįsiu. O čia kaip dievas į mano čeiniką duos.

Pasiekiau nedaug, bet mano tikslas ir buvo iki išėjimo į kariuomenę palikt projektui kažką nuo savęs, o ne tik ateit ir išeit. Tapti direktorium čia ne pasiekimas. Čia tik įrankis kažkur save išreikšt. Yra daug sričių kur galima išreikšt save. Nebūtinai tai projekto kūrėjų darbo rezultatai, kaip, kad pvz darbas ar gauja. Viską galima išnaudot kitaip. Sukt galvą juk reikia. Pamėginkit galvą pakreipt į šoną, žinokit, jog įkrenta idėja kažkokia. Net žiūrint į kompiuterio ekraną, kuriame tiesiog medis. Ką aš matyčiau tame medyje? Turbūt trūksta kokio inkiliuko, nežinau. Nematau jo šią akimirką. Be to, būti direktorium, tai dar nieko nereiškia. Galima sublizgėt ir būt atmenamu ir kitais budais. Direktorius, kaip ir minėjau, man tai nėra pasiekimas.

AAA! Ką atsiminiau, kiek jūsų yra tekę būti Marko namuose? Jo namas šalia taksi bazės, jei niekas nesikeitė. Išduosiu paslaptį, kaip pamatyt interjerą. Jums reikės plano. Tikslas būtų sukurti kokį savo kūrybos interjerą, bet ne šiaip, kad sienos, lova, staliukas. O iš 30 įvairių baldų sukurt vieną, kad ir paveikslą sienoj. Kur iš baldo reiktų tik kampuko. 3D paveikslą net gi galima. Ne, ne . Stop. Aš per daug plečiuosi. Redakcija mane apribojo. Įsiveskit į guglę sofkę kokią modernią, ir pastatykit naudodami įvairius baldus tai formai išgaut.

Ta maloni maištininkė, tiksliau laikraščio redaktorė, kuri stengiasi pateikti jums šiokią tokią medžiagą - mane riboja. ''Max 1000 žodžių tekste'' ji sakė, nes kiti taip darė. Aš sakiau man per mažai. Ir aš ne kiti. Žinot kas buvo po to? Ji atsakė padaryk kokybę, ne kiekybę... Bijojau, jog taip pasakys. Man neįmanoma misija. Mano KOKYBĖ ir yra kiekybė. Turbūt skaitovas mąsto dabar ką čia reiškia. Rašytojas ir pats nežino.

Dovanoju šią modernią papiruso skiautę txt formatu auditorijai, kuri mane pamena. Nežadu nieko šiame tekste. Gal grįšiu... Nežinia, nostalgija sukasi aplink mane. Bet laikai keičiasi, kas norės bendrauti su pensininkais. Cheers! Linkėjimai visam projektui iš JK.  P.s. Kūrybingumas platesnis klausantis jums mėgstamos muzikos. Peace kumpis out.

 

Gvidas_Ham prieš atsiųsdamas man savo pasakojimą, parodė charakterį, iškeldamas neįprastus reikalavimus - parašyti susidariusią nuomonę apie jį ir tai padaryti laikraštyje, susitarėme. Kam įdomu:

Spoiler

 

Su Gvidu daug pabendravome įvairiomis temomis - sužinojau smagių dalykų, kurių jis viešai paskelbtame pasakojime nepaminėjo. Vienu leistu pasidalinsiu:

145c0f96fb9c1db9a1d5aa97443284bc414.png

Komunikabili, linksma, bei iš pirmo žvilgsnio pasirodė šiek tiek, retkarčiais, mandroka asmenybė.  :D Pati nežaidžiau tada, tačiau kalbos, koks šaunus direktorius buvai iki manęs daėjo, todėl tau ir parašiau. Laukiame tavęs serveryje! 

 

445e88812d7f3539882bd1af2cd2bf7c744.jpg

 

Laikraščiai: Nr1  / Nr2 / Nr3 / Nr4 / Nr5 / Nr6 / Nr7Nr8

giphy.gif

 

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Smagiai Olandis papasakojes čia apie tas gaujas

Pats atsimenu kimarinom su draugais ir papasakojo apie greenside, tai prisijungiau, įvygdžiau apmokymus(apmokymai tikrai kažkas išskirtinio, niekur nebuvo kitur matyti). po to pažaidimo pasidomėjau serveriu, pamačiau gaujas, ir kaip tik įsijungiau Frankio surenas.. Ten tai video, toks jausmas apėme kad nežinau, viskas taip zjbs atrodė veiksmas, viskas gražiai sufilmuota ir dar šaudymas normalus, ne tik nusitaikius šaudyti kur papuola(Nebuvo drožimų, bet buvo gražus šaudymas). Tai galvojau reikia pabandyti nueiti į gaujas, bet prieš tai diena su Nortenos co-leadu buvau dm arenoj xd jis mokėjo šaudyt su cbug, aš ne rezas: ~50 - ~2, nors dabar kritę trissyk iš eilės dm arenoj antkart ja palieka, aš vistiek neišėjau ir toliau mokinaus, ir jau ant tiek nieko nesupratau apie sampa, kad žaidžiau visą laik su 60fps, nes buvau įsijunges fps limiteri ;d žodžiu atėjo diena kai buvo atranka, bandžiau kažką, lead buvo Paulius_Sweet, meh net nenumoovino, nebuvau pagetintas todėl ir neapklausė, nu ir poto vėl grįžau į kaimelius ir lošiau, po kažkiek laiko vėl sumasčiau čia ateit nes belekaip įdomiai tas veiksmas atrodė, tai bandžiau į darbus ir pasisekė ir nuo to laiko pradėjau rimtai ir aktyviai žaisti, dirbau pas šreka ir morreti darbuose, atsimenu reikėjo pildyt cv į fūras, tai užpildžiau ir gyriaus jog parašiau anketa geriau nei lietuvių rašinį kokį xd. pradirbau fūrose 7d ir pamačiau jog išrinko lyderius, tai buvai tu @Skrajojantis_Olandas ir Mantvis_Daedo, tai pamačiau anksčiau buvo paskelbtą į surenos, tai variau į surenas antkart, galvoju nepateksiu bandysiu į nortenos, tai patekau krč į surenas, tas veiksmas tai omg, šauni banką grobt, tie pinigų maišai ant kupros kaip gražiai atrodydavo, visi tie sandėliai, veiksmai, tie vagonai, flakonų vietos, ir tas veiksmas pats toks afigienas, daug veiksmo nurodyta laiku, daug veiksmo ir nenurodyta laiku(pd grobimas, ginklų pardes, tilto), ir tie sekmadieniai kai dalindavo algas, o dabar gaujose būni nei ginklų duoda skaitant nei pinigų gauni, į minusa šauni o tas veiksmas prilygsta dm pasišaudyme.. žiauruminiai tie veiksmai, kaip sakė olandis, gaujos pykdavosi ir forumuose ir serveryje, (kiek atsimenu Sweeto nortenos mėgdavo papeikimus rašyt surenoms). belenkokie smagūs laikai buvo, zonos ne toks smagumas, kai buvo tie grobimai įvairus, seniau nei policijai tiek nesirodydavom miesteliuose, nei pati policija būdėdavo miesteliuose, dažnai turėjo veiksmo abi pusės. ždž žiauriai pasiilgstu ir tų senų žaidėju, kur kartu žaidėm, ir tų gaujų.. 

pasižiekit kas mane motyvavo eiti į šį serverį ir jame žaisti ir dalyvauti gaujų veikloj, būdamas naujoku pats gaminau paketus ir tas žiauriai keistai atrodė, kažkaip nesi gaujinis bet tu žiauriai padedi gaujoms gamindamas paketus, kur už 30pak duodavo 10k xd : 

nostalgija beleeeekokiaaa.. vidosas gerulis, neveltui 10k perziuru

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
16 valandas prieš , Donatas_Tusinukas rašė:

Ahh, prisimenu senus gerus laikus su Gvidu, noretusi juos sugrazinti. Tai gal samurajaus karda padovanotum, kuri buvai kaip eksponata pasidares ? @Gvidas_Ham

Toki karda gauna tik tikras samurajus, tau reiketu pereiti dar daug isbandymu kalnuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gvidai. gaila atėjau į fūras kai pas tavo jau šešėlis tik buvo, būtų buvę įdomu pas tave padirbti. Žinau turėjom pykčių su tavim, bet smagu tave sutikti serve būdavo nors ir retai. Marko namas nebe tas pats, bet baisu pagalvoti kiek laiko užtruktum dabar savo namus pasistatyti :D:D:D Esi žiauriai kūribingas žmogus, bet kas man nepatikdavo tai tavo pasipūtimas ties tuo ką darydavai, dėl to kai buvai gaujose ir susipykome. Jeigu kada išeis žaidime susitikti papasakosi kaip kariuomenėj sekėsi. . Anyway nice laikraštukas Selija!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

@Skrajojantis_Olandas neblogai čia parašęs, nuostalgija sukyla prisiminus tuos laikus kai su Velneliu vadovavot Nortenoms. O veiksmai kokie būdavo prieš PD/SURENAS, smagu prisiminti gerus lakus... :)

Seniau belekas budavo, nerašysiu čia tu visu savo istorijų ir pnš. galiu pasakyt tik tiek, kad greenside atejau dėl gaujų, gs žaidžiau/pusiau žaidžiu 3 metus ir per pirmus pusantrų/galbūt 2 metus nebuvau dirbęs jokiame darbe apart Nortenos [30k patirties]/Surenos [5k patirties].  Kai gs dar buvo toks koks buvo, su Nortenomis ir Surenomis, manau kaip ir daugelis kitų nematėme tikslo eiti žaisti kur nors kitur. Sakau, dar tada buvo man 13-14 metu net iš lauko kartais grįždavau į vakarini sandely. O veiksmo būdavo visada - Nesvarbu ar budavo 14:00h ar 22:00. Dienomis - Vagonai. Vakare - Sandelys. Naktinetojams - Flakonai arba šeip dm serve. 

Sakiau nerašysiu istorijų, bet čia taip biški gavos. 

Galiu pasakyt tik tiek, jeigu prieš 2-3 metus nebūtų buvę cbugo, dabar gs sedėtu turbūt su 40-50 žaidėjų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.