Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Matthew_Bennet

Misteris_Erikas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Misteris_Erikas

 

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Matthew_Bennet

 

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Taigi, pastebėjau, jog admin chate (/a) Matthew_Bennet su Vycka_Flex susiriejo. Šis GP pradėjo įžeidinėti Vycka_Flex, Žinoma kartu gavo ir mute. Na, nemanau, kad taip turėtų atrodyti tikras, geras GP. Po to ir pats GP užtildė prižiūrėtoją. Tada aš parašiau 'vycka varai', vėl po 2 sekundžių parašiau 'vycka varai' ir tada vėl po 3 sekundžių parašiau ''vycka varai'. Gavau mute už flood/spam, nors tai nebuvo tą pačią sekundę rašytas tekstas. Gana ilgi laiko tarpai. Nemanau ar taip turi atrodyti tikras, geras GP...    @Rokas

 

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/mnD4EEg

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Misteris_Erikas rašė:

Sekundžių intervalas tarps teksto rašymo buvo 2-3 sekundės. O už du parašytus tekstus tą pačią sekundę negali užtildyti, nes nesiskaito nei flood, nei spam.

Koks skirtumas, kiek sekundžių, jeigu chatas buvo užfloodintas, nereikalingu tekstu, kuris buvo vartojamas bereikšmiškai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atleiskite kad komentuoju, tačiau kartais nereikėtų pasidaryti pačiam įrodymų prieš užtyldant žaidėją?? O tu dabar apkarpei Eriko fotkę?? XDDDD Neduok die būtų paprastam žaidėjui taip, kuris nepasidarytų įrodymų už ką tildo iškart admin įsp, o čia tie prižiūrėtojai tai viską gali... Mano atžvelgiu visi skirtingi - visi lygūs. Bet GreenSide su prižiūrėtojais tikrai taip nėra, (ypač su Benečiu).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Carl_Mendez rašė:

Atleiskite kad komentuoju, tačiau kartais nereikėtų pasidaryti pačiam įrodymų prieš užtyldant žaidėją?? O tu dabar apkarpei Eriko fotkę?? XDDDD Neduok die būtų paprastam žaidėjui taip, kuris nepasidarytų įrodymų už ką tildo iškart admin įsp, o čia tie prižiūrėtojai tai viską gali... Mano atžvelgiu visi skirtingi - visi lygūs. Bet GreenSide su prižiūrėtojais tikrai taip nėra, (ypač su Benečiu).

http://prntscr.com/ke8l4z

štai ir mano įrodymai ponas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.