Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Weird_Senpai

Trayce_Mortez

Rekomenduojamas pranešimas

 Anketos šablonas, apgavystės atveju:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Credo_Stream

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Weird_Senpai, Faustas_Senbuvis

3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Šioje situacijoje dalyvavo 3 asmenys Black_Rider, Faustas_Senbuvis (šis asmuo turi daug vartotojų) bei pagrindinis buvo Weird_Senpai. Paprašiau werido, kad pasaugotų mano kone visą turtą (2 sultan, elegy, nrg, 100m 2 lygio verslą, nes išvykstu menesiui, su šiuo asmenimi bendrauju jau kažkur 2 mėnesiai ir gan gerai sutardavau, pasitikėjau šiuo asmeniu ir viską perleidau. Vėliau, norėjau susigrąžinti, nes planai pasikeitė, bet jis nieko nedavė, tiesiog ignoravo, davė mano ELEGY Black_Rider (kuris labai šaunuolis, man jį atgal perleido) bei Faustas_Senbuvis perdavė mano NRG (kaip supratau iš jų pokalbių TS Faustas nrg persikėlė į kitą savo vartotoją, pasikeitęs IP, kad neatimtų). FB pokalbiuose matosi, kaip iš pradžių jis sako gražinsiu, gražinsiu, o vėliau apsimeta jog nieko nežino :D (prisigauna pats save). 

4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2018-08-03 apie 11:30

5. Įrodymai (būtina): Kai perleidau turtą neturiu įrodymų, bet viskas turėtų aiškiai matytis serverio loguose, tiek perleidimai, tiek manau ir SMS žinutės. 

http://prntscr.com/keb0x1
http://prntscr.com/keb16d
http://prntscr.com/keb1a4
http://prntscr.com/keb1i8

FB pokalbiai su WEIRD.

 

TS POKALBIAI, šneka apie versla nu*cenzūra*a sultanus ir pan.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
11 valandas prieš , Faustas_Senbuvis rašė:

Aš nesuprantu ka aš blogo padariau čia? Pričiom as dalyvis as šeip klausinėjau random klausimu ir kalbėjau su juo apie jo turta...

Pokinai jam apgauk ir pan, tikėdamas, kad jis apgavęs mane, tau duos kažkiek mano turto. Taip ir buvo gavai NRG. Beto kam tuomet kalbėjai, kad weirdas perkeltu pinigus tau į kitą vartotoją ?? :D Vien už tai turėtum gauti  užblokavimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mielas Credo_Stream!, noriu kad pripažintai jog nesu kaltas, aš gerai sutariu su tuo Weird_Senpai, tad paslapčia paprašiau jog man atiduotų elegy, Weird_Senpai atidavė man elegy kuris priklauso tau, ir tau atidaviau nes tau norėjau gero, o kaip per TeamSpeak3 programėle rašiau tai norėjau kad nesužinotų jug atgal tau gražinau ta mašina, nes poto būtų supykes. Pas mane klaustų Weird_Senpai'us kodėl atidaviau tau elegy kuris Credo_Stream'ui. priklauso, tad rašiau tau pameluok Weird_Senpai'u kad man nupirkai unbana, ir panašei, jug nežinotų kad tau gražinau atgal elegy, kurio netekai.

TAD TAVES PRAŠAU PRIPAŽINK JUG NESU KALTAS, IR MANES NETURĖTŲ BŪTI ČIA IŠVISO.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
30 minutes prieš, Black__Ride rašė:

Mielas Credo_Stream!, noriu kad pripažintai jog nesu kaltas, aš gerai sutariu su tuo Weird_Senpai, tad paslapčia paprašiau jog man atiduotų elegy, Weird_Senpai atidavė man elegy kuris priklauso tau, ir tau atidaviau nes tau norėjau gero, o kaip per TeamSpeak3 programėle rašiau tai norėjau kad nesužinotų jug atgal tau gražinau ta mašina, nes poto būtų supykes. Pas mane klaustų Weird_Senpai'us kodėl atidaviau tau elegy kuris Credo_Stream'ui. priklauso, tad rašiau tau pameluok Weird_Senpai'u kad man nupirkai unbana, ir panašei, jug nežinotų kad tau gražinau atgal elegy, kurio netekai.

TAD TAVES PRAŠAU PRIPAŽINK JUG NESU KALTAS, IR MANES NETURĖTŲ BŪTI ČIA IŠVISO.

Aš tavęs ir nekaltinu, tu kaip tik padėjai man susigrąžinti BENT elegy, su tavimi viskas ok. Nekaltas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.