Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pristatau Alex_Zander

Alex_Zander

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis žaidime:  ALEX_ZANDER (alexiukas)
Jūsų Vardas realiame gyvenime:  Domantas
Jūsų nuotrauka 
(galima pateikti facebook/instagram profilį, nuotraukas kelti į imgur.com/part.lt): Facebook - Domantas Slapšys instagram- Domantas_Slaps
Jūsų asmenybės aprašymas, vieta jūsų mintims 
(galima paminėti amžių, pomėgius laisvalaikiu. Žodžiu, viską, ką tik norite, žinoma, išlaikant formalų stilių):  

Okay, dabar papasakosiu biškuti apie save, tai va mano tikras vardas yra Domantas man 13 metų, neturiu merginos xd. Mano laisvalaikiu veikla yra dirbti su tėčiu įvairius darbus tai kaime, tai namuose. Dar žaidžiu video žaidimus kaip samp, csgo, gta 5, fortnite, nba 2k18. Lankau krepšinį 7 metus. ir tuo pačiu 7 metus lankau muzikos mokyklą, jin nepraverčia nieko bet nesvarbu. Mokykloje sekas nelabai, nes per pamokas kalbam daugiausiai apie sampą, kašį, fūlę ir fortnaitą. Greenside norėčiau turėti daugiau draugų, bet turiu tik 2 šiuo metu gerus visai draugus, tai yra @Lauris_Bugatti ir @Girtas_Kugelis. Tai va, jei kas norit būti draugais rašykit man į /sms xd, davai būnam ir komandos nariai draugai. Vienu žodžiu pasisakiau :DD

VSIEM DAVAI
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute ago, Žemaitis_Žmogus said:

Labas Domantai! Linksma girdėti kad jau 7 metus lankai krepšinį ;) linkiu daug sėkmės ir stiprybės žaidant krepšinį, gal tapsi nauju saboniu. Kas čia žino? :D

Sveikai, Žemaiti, ačiū už linkėjimus žiūrėsim kas bus, tikiuosi tapti naujuoju saboniu! Sėkmės tau ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.