8 minutes prieš, Sama_Tautvis rašė:

:ph34r:Sveiki visi draugai sugalvojau kažka padaryti jusu gaujai maciau idedat daug pastangu zaidime bet pamaciau kad trugsta gaujai kazkokio ivaizdzio tai ta proga sukuriau jusu gaujai gfx darbeli tikiuosi patiks. :ph34r:

F3SH0pK.jpg

Jeigu nežinai, koks gaujos pavadinimas, geriau net nekurk.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Dainius_Callidi rašė:

kas čia per gauja "Camora XJV"? 1.0

zmogau jai nesupranti kiekvienas sriftas rieguoja i i raide skirtingai tai i raide e su efektais taip gaunasi.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu ka sekmes bratuhos nelauzykit stipriai randomu:D

On 8/12/2018 at 12:18 AM, Dvl Gang said:

Gera istorija, seniukai judėjot jau kai dar pasislėpęs už užuolaidų į kelnes rududu leisdavau :) prisijungsiu į ts kažką paburbuliuot.

Tu dar gyvas tevai?:o

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Persiskaičiau.. Kažkas geriausio iš nuskalsotumuju grupuočiu kurias esu matęs. Chebra +REP DAYŽYKIT TUOS *ĮŽEIDIMAS* . Kad apsiramintu biški su įtarimais.. :D

Redaguota Pronis_Kadilaks
Įžeidžiantis išsireiškimas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Zdarof!

Nu ką xebra maladec, davėm judesio biški, patiko man jūsų motyvacija, ir smagūs veiksmai su jumis. Tik jūsų dėka gavom oficialumą ir galėjom nevaržomi lest pd jų bazėj ;D. Beneti mldc, kad davei oficialumą visai greit. Noriu padėkoti visiem kas buvo gaujoj, nes tik jūsų dėka veiksmuose galima buvo prisijuokt, ir smagiai praleist laiką. O aš tariu davai, užtenka žaist prie sampo kai mašina kieme stovi! Apačioje rasit perliukus. Su meile (cbugu) Olandas čiau. Didelis spasiba calidžiui, tankui, inkui, mindei, legrecui, parkourui, aka, dufui, conorui, dvl, levronei, bandicamui - Fingeriui, razui. Sėkmės gaujose!

sQvnG7Q.png

https://imgur.com/a/M5Zz531

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.