Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prašau užblokuoti Janna_Main

Vaskimantas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dead_Boy
• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Janna_Main  @Janna_Main
• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Apgavystes. Vienu žodžiu buvo toks jo "Event:" Jeigu tu man atrašai duodu 1 lem,kadangi žinojau kad norejo mane pašiepti (Nes buvau mute) speciailiai nusipirkau unmute ir parasiau jam sms sakiau atiduok man pinigus o jis mane isvadino vaiku ir likau apgautas.
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://imgur.com/a/JOzFqSg

 

Redaguota Matas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Janna bandė papuokštauti dar buvau prie jo pačio nemanau kad jis turėtu būt kaltas. Jei būtu event tai būtu buve skelbiama. daug nusiskundimų nuo Dead Boy yra ir visi klaidingi. Nemanau kad Janna_Main yra kaltas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Svarbiausia, kad čia nebuvo joks eventas, neapsikeitinėjom mašinomis, verslais ar skinais. Todėl nebuvo jokios apgavystės, o kad patikėjai tokia nesamone turi max 13 metų pagal savo mąstymą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

@Janna_Main aš puikiai supratau ka tu turejai tuo event omenyje,kadangi tavo IQ neišneš paskaityt iki galvo bano anketos kodel tu turetum gaut ban. Ir plius kokia metai daro itaka? Esu mates jaunu zmoniu kurie sugeba protingiau pakalbet uz kitus dar plius kas čia per ižeidimas "Vaikas" wow kaip isižeidžiau,eisiu pasikart kaip tavo tevas kuris supranto kad turi ĮŽEIDIMAI sūnų.Viskas darau tema,nesiruošiu komentuoti ir lauksiu ka mano komanda o ne kazkoks "Labai suauges" ĮŽEIDIMAI.

Redaguota Rebeka_Sander
Įžeidimai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

@Janna_Main Aš neesu tevu lepunelis kaip aiškiai matosi kad tu toks esi.Aš neperku Vip,Admin,neeperku tdeziu ir tt kaip butent tu.Bet keleta centu kainuojanti atsitildyma galiu leist sau nusipirkt +tai yra ne tavo reikalas.Aš savo asmeninius daiktus + saskaitos papildymus perku iš savo pinigu o ne kaip tu nueini nugvelbi mamos telefona doneitini visiem Ir veliau kabinies prie kitu ir ieškai trukumu.Manau kad turi problemu namuose nes bedas randi iš 0.Nelinkesiu tau sekmes gyvenime nes su tokiu poziuriu daug nepasieksi.PEACE

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krč čia su tavim ginčytis tas pats kaip su dviejų metų vaiku šnekėti, tu visada sakysi vieną dalyką ir neklausysi ką tau sako kiti, Tegul sprendžia administracija šitą reikalą, nes su tavim galima tik iq nusimest :DD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidėjas nebus blokuojamas, nes tai nebuvo oficialus eventas. Oficialus eventas skaitosi tada, kai administratorius viešai praneša apie evento pradžią ir kokia jo rūšis (drift, drag, cp, dm ir panašiai). Taip pat noriu priminti, jog tokiais atvejais, kai norima pakenkti žaidėjui (uždirbti užblokavimą už apgaules) vien dėl to, jog jis taip pasakė nėra gražu, todėl iš dalies pats elgiatės kenkėjiškai ir labiau esate verta užblokavimo už kenkėjišką elgesį, nei tas, kurį pranešėte dėl "apgaulės".
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.