Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Pasiulymas serveriui Mašinų vagystės

Matas_Gelezis

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Matas_Gelezis
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:vazuodamas mašina ir pamates kaip kiti žmones daužo mašinas sugalvojau mintį kure norėciau pasidalinti su jumis mano minti butu toke kad galėtai vokti kitu žmoniu mašinas ir jas nuvaryti į sutartine viena ir parduoti už kokius 3000 e o transporto savininkas je išsipirktu iš tam tikros vietos  kaina priklausytu nuo mašinos klases ir visa kita tuo pačiu ir reiktu pridėti aikšteles iš kuriu negalima pavokti transporto ir  pridėti lockpikus jie galetu sulusti atsirastu spynos kures vis sunkiau ir sunkiau nulaušti aš suprantu kad tai nepadėtu ekonomiškai tai galėtai nuvarineti transporta tarkim nuo 25000xp-50000xp (Atsiprašau už klaidas)

– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: praplėstu serverio veikla ir ekonomika 
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu bet tada gal reikėtu padaryt kad reikia nusipirkt kokį atsuktuvą ir su juo bandai atidaryt spyną ir būtu tas pats prinsipas kaip su viela. kartas pavyksta atrakint mašina o kartais ne. Dar turėtu vagis gaut itarimo lygio už tai ir mašinos savininkui turėtu pranešt žinutę kad jo mašina buvo pavogta nuo to žmogaus ir tada policija gali vagy nubaust. Dar labai svarbus dalykas. Reikia kad būtu koks cooldown ar panašiai kad būtu koks limitas per diena kiek mašinu galima pavogt. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.