Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Mafijos_Senelis užblokavo Troy_Wyatt

Mafijos Senelis

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Senelis.
– Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Troy_Wyatt.
– Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Neleistinų modifikacijų naudojimas.
– Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:

Redaguota Mafijos Senelis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, kaip supratau esu kaltinamas "aim", bet video matosi daug vietų, kaip "drožiu" iš AK/M4 ir vos puse kulkų pataikau, aišku sakysit junginėju, bet /pzudeb nei komandų nei keistų mygtukų nuspaudimu neparodė. Yra keletą vietų, kuriose atlieku "flick" į priešininką, pačiam pažiūrėjus šitą medžiagą supratau, kad net pats kažką tokio išvadinčiau "aim", nors su tais "flick" nepataikau kulkos, o tiesiog gaudamas žalą, atsisuku maždaug į tą pusę iš kurios šaudo, kiti bando apibėgiot už pastatų ir matau, jog taipogi keistai aš iškart į juos atsisuku, bet aš tiesiog pamatęs juos pasislepiant, laikau tai mintyje ir būnu pasiruošęs jog jie pro kur nors iššaus. Vienas iš tų momentų man buvo tiksliai nurodytas Lauryno, kai staiga 1:16sec į jį atsisuku, bet ankščiau t.y. 1.10 aš aiškiai mačiau jog jis nubėgo į ten, todėl aš tikėjausi jog jis vis tiek pradės iš kažkur šaudyti. Nežinau, ar užtenka ar ne šio "atmazo", žinant mano ankstesnę reputacija, jūs vis tiek galvosit "buvo rcon'e už čytinima, čyteris visalaik čytins.", bet nelaikykit manęs tokiu kvailu, jog išleidęs 15e ant unrcon, po savaitės/dviejų, pradėsiu naudoti juos ir dar dm arenoje, šaudantis prieš direktorių ir komandos narį...

 

Sincerely, Callidi

Redaguota Troy Wyatt
dadėjau kablelių ir "/"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.