Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Rimčiausias serverio žaidėjas

Pukis_Balbou

Rekomenduojamas pranešimas

Pff ? Pas mane mokykloje kiekvieną pertrauką eina rukyti 8-9 klasė-7 Kartais praeini pro juos Užsiuodžia iš karto išgirsti tai šiandien gersim ir pnš tokius Per pamokas mokytoja klausia kas čia prisirūke atsikalbinėja koks jūsų reikalas maždaug suprasčiau būtų kokie nors 10kai bet čia 7 klasė totaliai .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man trylika metų,bet tokių nesąmonių nedarau. Na šiuo metu dabar visi nori atrodyti kieti,bet yra visiškai nulinio lygio ir tik menkina savo vertę šiame gyvenime. Gerą daro tik tiems kurie pardavinėja visa tai ir tampa priklausomi nuo pinigų,o jie nuo įvairiausių kvaišalų.. Verta susimąstyti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man trylika metų,bet tokių nesąmonių nedarau. Na šiuo metu dabar visi nori atrodyti kieti,bet yra visiškai nulinio lygio ir tik menkina savo vertę šiame gyvenime. Gerą daro tik tiems kurie pardavinėja visa tai ir tampa priklausomi nuo pinigų,o jie nuo įvairiausių kvaišalų.. Verta susimąstyti

Dabar toks metas kai visi viską nori išbandyti todėl ir rūko, geria bei atsikalbinėja. Išbando, jei patinka ir toliau rūko ar geria, kai atsikvošės bei ateis į protą, supras kokią klaidą jie gyvenime padarė. Kad patys nedarytumėme tokių klaidų, geriau mokykimės iš kitų. Užtenka pažiūrėti į prasirūkiusius bei prasigėrusius gatvėje sėdinčius žmones, nekart esu girdėjęs geriausią metodą tokiais atvejais: Nuvežti į šiukšlyną, parodyti kaip žmonės ten gyvena ir paklausti jo - ar tu nori tokio gyvenimo? Mąstantį žmogų tai priverčia bent kiek susimąstyti. Galų gale ne visi bręstam vienodai, vieni greičiau - kiti lėčiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdomu kas tokiem nuperka. Atviorkę tokiem į aną galą sugrūst.. Tragedija ne vaikas spėju :D

Yra kas nuperka tu nesijaudink nueina prie kokio bariuko ir paprašo nupirkt kokio prisigėrusio žmogaus :). Bent jau pas mane Panevėžy yra degalinė Dramblys, nueini ten ir parduoda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia dar nieko kad 13 metu nenuostabu kad rūko, bet mačiau savo akimis ant kiemo pas mane kad rukė net 8 metu vaikas. Galvojau kur ritasi pasaulis :D

Čia jau tikrai žiaurus vaikai kurie neturi gal ką veikti? Kad nuo tokių metų rūko? Tegul sportuoją jau geriau kanors :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pas mus kaime dabar daro aikštele bus visokie turnikai ir panašiai o po kolkas einu tik į GYM'ą :D

Gym'e vasarą lievą va geriau į lauką nueiti ryte pasportuoti ant turniko. Žiemą tai jo ir as gyme.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gym'e vasarą lievą va geriau į lauką nueiti ryte pasportuoti ant turniko. Žiemą tai jo ir as gyme.

Ar man vasara ar žiema gerai vistiek yra, einam su hebra palakstom lauke pašokinėjam per padangas ir į vidu metames visi na nežinau man tai tada ir tada gerai :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiekvienas Lietuvis yra laisvas žmogus, nepriklausomas nuo nieko, nebent nuo tievų, bet jei tokiem kaip "Radler" nusispjaut ant jų, tai čia jų pasirinkimas. Lai gerią, rūko galų galiausiai lai narkotikus pradeda vartot. Bet tie visi Ššš tikrai neprives prie gero. Po kiek laiko susivoks, ką aš padariau, yra dar jaunas ir durnas, norisi vaikui pasijusti kietesniam prieš draugus, o galbūt drauges.. "Kaip sakoma, gyvenam tik kartą todėl reikią viską išbandyti".. :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš irgi jau kietas man 15 metų miegu jau  be šviesos atskirame kambaryje.Rytais nebijau būti vienas namie :DD. Namų darbus irgi darau pats Va koks aš kietas :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš irgi jau kietas man 15 metų miegu jau  be šviesos atskirame kambaryje.Rytais nebijau būti vienas namie :DD. Namų darbus irgi darau pats Va koks aš kietas :D

Čia ne kietumas, čia drąsa. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.