Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Emigruoju Aistis_Prox

Aistis_Prox

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aistis_Prox.

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017-06-19 (ilgai nežaidžiau ir nesu pildęs).

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? 2 metus maždaug.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Iš draugo.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Senas atsibodo, o šitas man labai atrode idomus ir prie jo greitai prisirišau.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Esu įvygdęs, tai buvo labai nesunku ir idomu.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Esu dirbęs visus darbus be pakvietimo. Įdomiausias buvo gaisrininkų ir picerininkų, o pelningiausias ukininkai. Nuobodžiaų nebuvo.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? :Gps man parodė kelią, 

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip bet kai išmokau visur važiuoju be jo.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, jų visur yra tai nesunku surast.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip ši komanda man atsakė į visus mano klausymus.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Naudojau. Sureguota buvo greitai, bet trunka laiko kol atvažiuoja.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Serveryje informacijos yra visur, bet reikėjo  panadoti /padmins komanda ne vieną kartą ir jie man pasakė kokia komandą reikia naudoti kad sužinočiau reikiama informacija.

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Keisti nieko nereikia. Man kaip naujokui buvo priprasti linksma, o reikiama informacija man pasakydavo /padmins komanda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.