Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Policijos departamento direktorių Laurynas_Leigon

Domis_Raz

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Domis_Raz
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Laurynas_Leigon
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Policijos departamentas
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Bendradarbiavimas su gaujiniais, į mūsų susišaudymą įsikišo kiti gaujos nariai ir šaudė mumis kartu su Leigonu. Tokie pasiteisinimai kaip "jie buvo vėliau nubausti" manes netenkina, pašaliniai turėjo iškarto būti surakinti, nes stovėjo priepat tavęs ir kartu šaudė.
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:1.3.0. Kiekvienas firmos vadovas privalo elgtis pavyzdingai ir išlaikyti kuo aukštesnę savo bei firmos reputaciją.
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, toks čia ir bendradarbiavimas kai niekas jų visiškai neprašė padėti. Kadangi jūs esate iš skirtingų gaujų tai aš suprantu tiek, kad jūs esate priešai, o mes (pareigūnai) tuo metu šaudėmes su jūsų gauja. Į mane šaudė gal apie 3 žmones tai aš tikrai nemanau, kad turėjau laiko atsisukti ir pasižiūrėti kas prie manęs šaudo ir į ką šaudo. Jie stovėjo man prieš šonų, o aš tuo metu žiūrėjau tiesiai į sraigtasparnio pusę ir jų nemačiau, Per video kuriame tu šaudai į mane iš nugaros aš tave pastebėjau ir pradėjau bėgti į bazę pasipildyti šarvų ir gyvybių. Bėgdamas link bazės pamačiau, kad prie manęs stovi ir į jus šaudo Deshawn_Onfroy ir Kenshin_Yona. Pasipildęs gyvybių ir šarvų nubėgau surakinti Deshawn_Onfroy ir Kenshin_Yona. Surakinęs uždėjau įtarimus už ginklus, narkotikus ir grėsmę Deshawn'ui. Norėjau pasiimti sraigtasparnį, bet buvau nušautas Kenshin'o. Taip pat nuotraukoje dėl tavo gražių žodelių galima pamatyti kai racijoje Jeffry_Lilwer nušauna Deshawn_Onfroy. Galite tikrinti logus, nes aš jų visiškai neprašiau pagalbos. Jeigu reikės galėsiu atsiūsti visas teamspeak žinutes.
 

• Įrodymai dėl tavo gražių žodelių: https://imgur.com/a/hLeflOl

• Įrodymai, kad Deshawn_Onfroy buvo nubaustas: 

• Įrodymai, kad Kenshin_Yona buvo nubaustas:

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki,

Šioje situacijoje jokio bendradarbiavimo neįžvelgiau, direktorius pateikė visus įrodymus, tačiau dėl seniau vykusios situacijos ( 28d. ), kai direktorius bandė lipti ant stogo su blokada t.y. ją išnaudojo ne pagal paskirtį 
direktorius baudžiamas 2/3 įspėjimu. 

o kai man teko paklausti "kodėl ?", argumentas buvo toks: "ten susišaudymas buvo".
Laurynai, o "kur parašyta" tokia išimtis ?

1MNP2fK.png 

Tikėkimės, kad direktorius po šio įspėjimo eis kartotis nuostatų ir kodekso.

Tema rakinama

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.