Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pagalba dėl SA-MP

Robas_Cepelinas

Rekomenduojamas pranešimas

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Robas_Cepelinas

2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SAMP.

3. Problema (apibūdinkite problemą):  Isirašiau ENB ir pradėjo laginti, todėl ištryniau ir kai ištryniau ir prasidėjo: kai jungiu sampa šone matosi lentelė kurioje parašyta apie "screan shaves" kažkas panašaus. Žiūrėjau daug fix per youtube bet nieks nepadėjo. + Kai jungia žaidimą viršuje šone matosi kažkas parašyta apie ENB. 

4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man jungiantis irgi išmeta tokią lentelę, bet įsijungus SA:MP užgožia jis ją. Gali bandyti Gta San Andreas User Files > gta_sa.set failiuką ištrinti (jis atstatys SA:MP grafikas, kurias turėsi per naują susikonfigūruoti), bet tai gali būti problemos sprendimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
18 minutes prieš, Michael_Pacano rašė:

Man jungiantis irgi išmeta tokią lentelę, bet įsijungus SA:MP užgožia jis ją. Gali bandyti Gta San Andreas User Files > gta_sa.set failiuką ištrinti (jis atstatys SA:MP grafikas, kurias turėsi per naują susikonfigūruoti), bet tai gali būti problemos sprendimas.

Neveikia vistiek, rodo kai jungiasi ir išmeta juoda ekraną ir užstringa ir reikia SAMPA išjungt. Plius viršuj dešiniai iki šiol rodo viršuj kažkoki ENB.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
43 minutes prieš, Robas_Cepelinas rašė:

Man lentelė rodo jog neisijungia sampas dėl "screan shaves".

Pabandyk tiesiog persirašyt visus gta sa failus iš naujo. Man panašiau jog lentelė nieko dėta dėl tavo problemos.

Redaguota Jimmy_Morison

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.