Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Vycka_Flex

Gruzinas_Tortilla

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Gruzinas_Tortilla

 

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Vycka_Flex

 

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Bloga /kill komanda. Nuotraukose matosi jog Vycka_Flex su m4 šaudo į pinjatą (jeigu sunkiai matosi, prašau, prisiartinkite nuotrauką), o tai prieštarauja PD taisyklėms. Nevienas žmogus rašę į chata, kad negalima taip daryti, bet jis nereagavo, todėl aš panaudojęs /azg komandą iš jo atėmiau ginklus, praėjus kelioms sekundėms Vycka nužudė mane prie pinjatos su komanda /kill ir dar pasakė jog gausiu admino įspėjimą.

 

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/9Eu0hYi https://imgur.com/a/Cq3GWMp

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Keistai elgiesi, turiu omeny sakydamas, kad net negalvoji ką darai, o galbūt ir nežinai, bet ar tavo kaltinimai tikrai teisingi? Žinau, jog pasitaiko vienas ar keli policijos pareigūnai, kurie savo ginklus esant būtent, prie pinjatos išnaudos  norėdami pasipelnyti, tai yra nušaus pinjatą paskutiniai, nes šie ginklai suteikia pranašumą, tai žino visi. Bet tai nereiškia, jog taip elgęsi kiekvienas teisėsaugininkas, visų pirma tokį reikėtų pagauti tarkim su  video medžiaga ar panašiai ir tik tada jį užsipulti ir kaltinti argi ne taip? Aš šiuos ginklus panaudojau tik kelias sekundes, bet tuo metu pinjatos dar buvo likę apie 6000 ir dar aiškiai pasakiau, jog "ant galo nešaudysiu", turėjau omeny sakydamas su šiais ginklais, suprasčiau jei tai būtų buvę padaryta pačioj pabaigoj, tuomet jau būtų visai kas kita  - https://imgur.com/a/j8ssjM3  Be to labai suabejojau, ar tu bent esi susidūręs su administracijos taisyklėmis, nes iš tavo elgesio nepanašu, jog žinotum kas tai. Aš priminsiu tau, /azg komandą, galima naudoti tik žaidėjui paprašius, to padaryti, o jeigu ir būtų buvęs nusižengimas, tai tokiu atveju būtų galima pritaikyti /bausti [kick] komandą. peržvelk ir serverio taisykles, nes akivaizdu, jog tu nežinai, viskas būtų kur kas paprasčiau jei bent retkarčiais atsiverstumėte ir paskaitytumėte taisykles/nuostatus. Jeigu policijos direktorius, čia įžvelgs kažkokį savanaudiškumą, tegul nubaudžia darbo įspėjimu, tik nemanau ar šiuo atveju jis būtų teisingas.  Na, o jūs nužudytas buvote dėl to, kad be svarios prasmės panaudojote /azg komandą, nes aiškiai buvau perspėjęs, kad nenaudosiu šių ginklų siekdamas pasipelnyti, bet jūs nepaklausėte ir vis vien atėmėt ginklus. Ir dar pridursiu, kad jokio administratoriaus įspėjimo negavote, nors galbūt ir buvote jo vertas, bet šiai situacijai išspręsti pakako ir šito.

Tai tiek, gero ir sėkmingo žaidimo jums!

Redaguota Vycka_Flex

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.