Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Medikų direktorių Faris_Razor

Gruzinas_Tortilla

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gruzinas_Tortilla 
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje Fariz_Razor
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Medikų direktorius
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: 2018.10.22 su Fariu diskutavome, bet labiau sakyčiau buvome "susipyke" racijoje. Diskusija kilo kelias minutes, baigus diskusijai aš buvau išmestas iš darbo be svarios priežasties. Neturėjau nei vieno įspėjimo, nebuvau net įrašytas į NDS ar gėdos stulpus po išmetimo. Firmoje buvau šešias dienas.                
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 4.2.0. Firmos vadovas, prieš išmetant darbuotoją, privalo turėti įrodymus, kurie įrodytų jo nusižengimus.
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :https://imgur.com/a/prNHM9m ; 

 

Redaguota Gruzinas_Tortilla

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas , buvai išmestas už melavimą direktorių prižiūrėtojui , kad aš tave vadinau "Debi*u" per tavo tokį šmeižta be įrodymų , kai aš tavęs net nevadinau taip , tu man pridarei problemų su mano reputacija. Labiau susipykau su vienų moderatoriumi kuris ir taip apie mane bloga nuomone laiko , dėl vieno kivirčo , pabloginai mano firmos įvaizdi vizualiai prieš direktorių prižiūrėtoją kuris irgi nuo mano necenzūrines leksikos ir taip ant manęs vis dar pyksta tu tiesiog man pridarei nemalonumu meluodamas , pasiskundei atseit įžeidinėjau , kai buvai išmestas iš firmos ( mano nuomonė ) nes tik tada sulaukiau žinių iš Moderatoriaus ir DP. Su savo melavimų ir "išsičiaudėjai smegenys" man nepagarbą padarei TS3 kur pats pripažinai , kad rašei. Tau tai tik eilinis melas užteko pasakyti prigalvot o man tai reikia aiškintis , ginti save ir panašiai tau vienodai . Kodėl į papeikimo nepasakiai , kad aš tave atseit įžeidžiau teamspeak platformoje , nes melavai ir su savo melų sudegsi pats esu degės taip ir žinau , kad neišloši siūlau mokytis iš klaidų. Nebuvai įrašytas į NDS nes šitas reikalas buvo aptariamas su DP asmeniškai , bet Rokas nepriėmė sprendimo todėl nepildžiau , papeikimas buvo tik šiandien parašytas.  PS aš  tave kviečiau į  ts ateiti išsiaiškinti visko ir aptarti dėl tų algų tu sakei , kad su manim nėra apie ką kalbėti ir pradėjai meluoti. Mano V_P blogai papeikime parašiai.

vDwuU51.png

DMM708J.png

giphy.gif

Redaguota Faris_Razor

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Papeikime nerašiau dėl to "debilo" žodžio nes ne dėl to papeikimas visų pirma ir buvo rašytas. Papeikimą rašiau dėl to, jog išmetei iš darbo be svarios priežasties. Kas buvo teamspeake tai... Tu mane tikrai pavadinai negražiu žodžiu, man galvoje įstrigo žodis "*cenzūra*", o tuo metu TS šnekėjai tik tu. Nors ir sakiau Rokui dėl šio įžeidimo, nemanau, kad jis į galvą tai ėme, nes įrodymu tai neturiu, nemaniau, kad teks viską filmuoti. DP buvo pasiskųsta dėl tavo išmetimo iš darbo "iš oro". Buvau atsivertęs tavo įrodymus kuriuose esą matosi mano nusižengimai. Visas tas nuotraukas buvau atsiuntęs Rokui, norėjau parodyti mūsų pokalbį, jeigu tikrai būčiau smeižęs ar grąsinęs tau - patikėk manimi tikrai nebūčiau siuntęs. Vienoje iš tavo įrodymų nuotraukoje tu matosi jog rašei į raciją po to kai mane išmetei "Grąsinimai nuversti" mmm, kurioje vietoje aš sakiau, jog tave nuversiu? ar išvis grąsinau tokiais dalykais? Kitas tavo kaltinimas: smeižtas - tas žodis kuriuo tu mane pavadinai ir liks tarp mūsų nes įrodymų neturiu, kaip ir minėjau, joks žmogus nefilmuotu įprastų pokalbių. Tiek būtų iš mano pusės, laukiu Roko verdikto.

Redaguota Gruzinas_Tortilla

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, Gruzinas_Tortilla rašė:

Papeikime nerašiau dėl to "debilo" žodžio nes ne dėl to papeikimas visų pirma ir buvo rašytas. Papeikimą rašiau dėl to, jog išmetei iš darbo be svarios priežasties. Kas buvo teamspeake tai... Tu mane tikrai pavadinai negražiu žodžiu, man galvoje įstrigo žodis "*cenzūra*", o tuo metu TS šnekėjai tik tu. Nors ir sakiau Rokui dėl šio įžeidimo, nemanau, kad jis į galvą tai ėme, nes įrodymu tai neturiu, nemaniau, kad teks viską filmuoti. DP buvo pasiskųsta dėl tavo išmetimo iš darbo "iš oro". Buvau atsivertęs tavo įrodymus kuriuose esą matosi mano nusižengimai. Visas tas nuotraukas buvau atsiuntęs Rokui, norėjau parodyti mūsų pokalbį, jeigu tikrai būčiau smeižęs ar grąsinęs tau - patikėk manimi tikrai nebūčiau siuntęs. Vienoje iš tavo įrodymų nuotraukoje tu matosi jog rašei į raciją po to kai mane išmetei "Grąsinimai nuversti" mmm, kurioje vietoje aš sakiau, jog tave nuversiu? ar išvis grąsinau tokiais dalykais? Kitas tavo kaltinimas: smeižtas - tas žodis kuriuo tu mane pavadinai ir liks tarp mūsų nes įrodymų neturiu, kaip ir minėjau, joks žmogus nefilmuotu įprastų pokalbių. Tiek būtų iš mano pusės, laukiu Roko verdikto.

 

Svari priežastis manau yra viršui tau nesvari gal kai meluoji + TS buvau ne aš vienas ,bet kažkas nieko negirdėjo , kad aš tave pavadinau apart tavęs nekeista nei SAVI man ten nei ką. O čia foto kai išmečiau.  Xm6vKxZ.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki,

Na, galiu pasakyti, kad mano lūkesčių šis direktorius pateisinti nesugebėjo, ką gi, rinkimai ne tokie ir nusisekę, knygos viršelis ne visada reprezentuoja knygos turinio. Deja, taip nutiko ir su šio direktoriaus rinkiminiais pažadais "kai užemu atsakingas pareigas  ateina laikas surimtėti ir nebekelti balso aukščiau ", "pradedu ignoruoti žmones, kurie mane tiesiog blaško". Ir šios citatos iš tavo paties laiško neatitinka realybės - jau pačią pirmąją savaitę sugebu susilaukti panašių paskalų iš kitų žaidėjų: Faris įžeidinėja darbuotojus ir pnš... Ne gana to, po mano perspėjimo tu vėl paslysti toje pačioje vietoje - komandos nariui viešai (/vc) pasiūlai tam tikras nelegalias paslaugas. Buvai perspėtas 1/3 įspėjimu, tačiau jaučiau, kad bausmė buvo per silpna, nes buvo įžeistas ne tik žaidėjas, bet ir sulaužyti eiliniai pažadai.
Antra F_R daroma klaida - tai jo nemokėjimas priimti kritikos, kad ir kokia ji kvaila ar protinga ji bus, jis visada ieškos savo tiesos, tai esu girdėjęs tiek aš pats, tiek šitoje papeikimo situacijoje pilnai tikiu Gruzinu, kuris pareiškęs savo nuomonę apie algų sistemą, pasak jo ir kitų liudininkų buvo įžeistas. Nemanau, kad žmogus be jokio motyvo kreiptųsi į direktorių prižiūrėtoją ir rašytų tokį papeikimą, o čia - jokiu bandymu nuversti ar pakenkti direktoriui tikrai nekvepia.
O va čia net patylėti reikiamoje vietoje nesugebėjai, vistiek reikia įsiterpti ar bandyti įžeisti ( https://imgur.com/a/IbWEXqF )
Dar vienas keistas faktas, kad net pačioje direktoriavimo pradžioje, direktorius sugeba prarasti motyvaciją, kai jis skiria daugiau laiko kitiems žaidimams ir pats duoda suprasti, kad galėdamas parodyti daugiau savo gebėjimų viską darys minimaliai.

Direktorius nušalinamas nuo pareigų.

Išvados: kompetencijų trūkumas, nepagarbus elgesys su visuomene, atmestinas požiūris į pareigas, pažadų nepaisymas.

Q5yXOxN.png
1 kadro gifas čia

Tema rakinama

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.