Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7]Parkavimo aiksteles

Jovydass

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Robke_Veyrone
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Galetu kiekviename miestelyje buti parkavimo aikstele, kad negaletu mechanikai nutemti masinas, kai nieks nemato nors automobilis yra teisingai pastatytas.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Sumazetu islaidos, uz masinos nutempimus, nereiktu ieskoti transporto (nuvaziuoti is tasko A i taska B).
 

Redaguota Pronis_Kadilaks
Pakeistas temos pavadinimas į tinkamą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai esu prieš, nes kiekviename miestelyje ir taip yra pakankamai vietų, kur galima pastatyti automobilį. Jei automobilis pastatytas tinkamai ir mechanikai jį nutempia, galite rašyti papeikimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 valandas prieš , Mantas_Gudilka rašė:

Aš asmeniškai esu prieš, nes kiekviename miestelyje ir taip yra pakankamai vietų, kur galima pastatyti automobilį. Jei automobilis pastatytas tinkamai ir mechanikai jį nutempia, galite rašyti papeikimą.

Galėčiau tau prieštarauti, Labai mažai parkavimo aikštelių PC miestelyje prie banko jų nėra, o su mechanikais kol banke būna ir nematai kada nutempia ir nėra pakankamai įrodymų..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
38 minutes prieš, Dan_Akama rašė:

Galėčiau tau prieštarauti, Labai mažai parkavimo aikštelių PC miestelyje prie banko jų nėra, o su mechanikais kol banke būna ir nematai kada nutempia ir nėra pakankamai įrodymų..

Na taip, nepagalvojau apie banką. Bet kituose miesteliuose pakankamai vietų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.