Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

0.1.8.7 Tr.Priemones

arijukas_Youtuberis

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Arijukas_Youtuberis
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Norieciau kad leistu turieti kiek nori masinu per komanda /transportas nes labai uzknisa tureti 3 slotus o kai reikia issivaryti is salono turi eiti ieskoti masinos kad issivarytum kita 
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Leistu tureti daug masinu 

Redaguota arijukas_Youtuberis
Radau klaidu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Serveris bus apkrautas nuosavomis mašinomis, pilnai užtenka kiek yra.. Ir taip juntamas spike-lagg'ai kaikuriuose vietose. Kur mašinų raktelius susidėsi? Į kišene netilps.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Nes prasidėtu lagai. Kiekviena makampė būtu pilna transportų. Mechanikams gal ir patiktu ši sistema nes kartais mechanikai mėgsta pavaginėti transportus iš leidžiamų vietų. Todėl aš Prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesąmoninga idėja. Idėja, kuri visiškai bevertė ir bereikšmė serveryje. Nemoki savo idėjos pilnai išplėtoti. Kaip ir iš pradžios sakinio gali suprast, kad aš esu PRIEŠ šitą "vaikišką", bei visiškai nenaudingą idėją. Salone eina pirmas dalykas pasirinkti mašiną, tau išmeta "GUI" lentelę ir gali susirasti tr. priemonę kurios tau reikia, visų antra 3 slotai gana daug, bei trečiasis sukurtas pasiekimui, jį reik nusipirkt, tad jei jau gali turėt tris nenorėk daugiau, nes kiti gali būti išsivarę tik dvi tr. priemones. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.