Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prašau Padekit

Black_Gaja

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Black_Gaja 

2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA:MP

3. Problema (apibūdinkite problemą):  buvo taip man buvo uzsilagines internetas ir as ta interneta perkroviau ir tada bandziau jungtis ir man pradejio mesti kad Poke_Monas uzblokuotas uz apgaudinejimus, nors tokio nick nesu mates, ir dar bandziau perkrauti interneta ir nebeina perkrauti ir pradejio mesti visada ta Poke_Monas bana, tada susinervavau ir pabandziau nusipirkti ant Poke_Monas unban, net neleidzia unban pirkti, nezinau ka daryti per ta Poke_Monas negaliu zaisti sampa, nezinau kaska padekit kad nebemestu ta Poke_Monas ban.

4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): https://imgur.com/a/kGzvP4m

Redaguota Black_Gaja

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kadangi tavo IP'as yra dinaminis, todėl kiekvieną kart pasikeitus IP atsirast gali, kad kažkoki vartotjai yra užblokuoti. Pabandyk keletą kartu perkrauti modemą ir šiektiek luktelt išjungus. Ir tada turėtų padėti [Man tai padėdavo]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 minutes prieš, Povis_Sampx rašė:

Kadangi tavo IP'as yra dinaminis, todėl kiekvieną kart pasikeitus IP atsirast gali, kad kažkoki vartotjai yra užblokuoti. Pabandyk keletą kartu perkrauti modemą ir šiektiek luktelt išjungus. Ir tada turėtų padėti [Man tai padėdavo]

As jau buvau isjunges koki 20min nieko nepadeda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.