Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Oro transportai.

Aistis_Prox

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Aistis_Prox
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas yra Oro Transportas. Kadangi yra motociklai, mašinos, laivai, tai, kodėl mes neturime lėktuvų, bei sraigtasparnių. Manau jeigu atsirastu mano idėja žaidime, mūsu serveris būtų originalesnis, bei idomesnis. Daugiau žaidėjų pritrauktu į mūsų serverį. Na tikriausiai manote, jog prasidėtu daug nesąmonių, bet aš tai jau apgalvojau. Jeigu padarysite oro transportą galimą tik nuo pvz 100 000xp arba kažką panašaus, tai skraidytu tik profesionalūs, bei patyrę žaidėjai. Taigi jeigu padarysite Oro transporto saloną kuriame nors Oro uoste. Šeip dar norėčiau, kad ir kituose darbuose bųtu sraigtasparnių, ne tik Policijos.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tai pakeistu manau ne tik mano tikslą žaidime, bet ir kitų. Naujokai pamatys jog šitas serveris yra išskirtinis (Niekada nemačiau kituose Lietuviškuose serveriuose Oro transporto). Gal, jeigu jums nepatinka kažkas arba norite kažką pridėti, tai rašykite į atsakymus (Manau prižiurėtojai, bei savininkas perskaitys ir atsakymus).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.