Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

,,Avenue 3X''

Klay_Linkoln

Rekomenduojamas pranešimas

Štai, mano pirmas video, tikiuosi sulauksiu gerų kritikų.

 

 

aa8658972c5d589cf9e46463b6f4e83b531.jpg

 

 

 

Ačiū; Rakk'Quzze, @Jack`Stafford @Tankistas_Liuks @Andrius_Quattro @Freez_Armani - už veiksmą. @Vilius_Extra @Winston'as @Gustaz @Wunder_Baumas @Black_Edds  @Matt_Rivera @Stoned_Joe @Las_Verrosa @Lukazzs_Lukazzs @Sylvester_Williams @Lucky_Dealer @Aurimas_Popa @Tamsos_Tvardarys @Just Just @Baltasis Mesijas @Martynas_Guest @Deivis_Marihuana Atsiprašau tų kurių nepaminėjau per skubėjimą. Ačiū tiems kas mane palaiko, kaip nauja veidą, naujose aplinkybėse <3 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Darius_Ragen rašė:

Muzika atitaikyta gerai,efektai irgi.Nesu profas,bet mano akimis žiūrisi labai puikiai ir įdomiai. :) 10/10

Ačiū labai, tikrai malonu kaip iš jūsų pusės, bent jau supratote, jog tai mano pirmas darytas video. Ačiū dar kartelį. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Nu niblogas niblogas tas tavo vidosas tik kad galėjai mažiau fotkiu vidury video pridėt, ir daugiau veiksmooo, dar yra kur tobulėti tai ir palinkėsiu sėkmės tau.

Redaguota Shoot_Out

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
11 valandas prieš , Shoot_Out rašė:

Nu niblogas niblogas tas tavo vidosas tik kad galėjai mažiau fotkiu vidury video pridėt, ir daugiau veiksmooo, dar yra kur tobulėti tai ir palinkėsiu sėkmės tau.

čia, buvo vien tik tam jog jau laikas parodyti ką sugebu ir su editu, man patinka memory, nežinau, norėjau paminėti, ir jog kažkas kažkada atsimintų šitą gang'ą. Bet, taip ačiū tikrai yra kur tobulėti, ir manau tobulėsiu, dėkui ir sekmės. 

11 valandas prieš , Vilius_Extra rašė:

Svarbeuse aš mataus krč. Gražu gražu

Kaip gi be Viliuko :p, ačiū tau labai. 

11 valandas prieš , Winston'as rašė:

Seniuk gražu, ką daugiau galiu pasakyt.:D

Dėkui, tau labai už nuomonę winsti <3

Redaguota Klay_Linkoln
Sutvarkyti pranešimai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Garreth''Waynne rašė:

Nu jei pirmas video tai ledovas. Video beziuredamas pasiilgau lsv skinu:'(((

Ačiū tau labai, taip išties lsv ir aztec dare didziausia ispudi del skinu, nes eidavo atotaikyti mod packus ir pns

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 minutes prieš, The_Spokis rašė:

kodėl nefilmuojat kaip krentat? :D 

Kiekvienas video autorius, stengiasi padaryt video gera ir rimta, tai kam kelt kai vien krentam? zmonem juokio susidomejimo, bet tavo klausimas toks nelogiskas, tai nzn. Surask man zmogu kuris kelia savo video gaujoni, kai krenta, ir nieko nenusauna XD krc 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 valandas prieš , Darius_Ragen rašė:

Muzika atitaikyta gerai,efektai irgi.Nesu profas,bet mano akimis žiūrisi labai puikiai ir įdomiai. :) 10/10

Efektų čia nėra

Smagu jog nelieku vienintelis kuris kažką stengiasi daryti su VFX skiltim, tačiau būkim žiaurūs bet teisingi, apart juodų linijų ir kadrų sudėjimo čia nieko daugiau nėra. Tarp kadrų juodi tarpai prie šitos muzikos labai netinka ir žiauriai nesižiūri, dėk kadrą prie kadro arba jeigu nenori kad iškart pasikeistų naudok transitionus. Nuotraukos video viduryje paliktos šiektiek per ilgai, jos laisvai galėjo pasikeisti ant kito beato ir būtų susižiūrėję daug geriau. Galėjai šiektiek daugiau pažaisti su colour curves. Jeigu filmuoji su f7 ir visokiais įtarimais tai tada daryk daug mažesnius rėmelius arba daug didesnius kad nesimatytų chato išvis( kaip tau labiau patinka) dabartinis rėmelių dydis toks biški weird.. Kai užbaigi video niekada nepalik juodo ekrano, užfadink arba subliurink arba abu vienu metu. 

Bet kaip pirmam. patenkinamai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2018-11-13 at 15:05, Ledas_Competiv rašė:

Efektų čia nėra

Smagu jog nelieku vienintelis kuris kažką stengiasi daryti su VFX skiltim, tačiau būkim žiaurūs bet teisingi, apart juodų linijų ir kadrų sudėjimo čia nieko daugiau nėra. Tarp kadrų juodi tarpai prie šitos muzikos labai netinka ir žiauriai nesižiūri, dėk kadrą prie kadro arba jeigu nenori kad iškart pasikeistų naudok transitionus. Nuotraukos video viduryje paliktos šiektiek per ilgai, jos laisvai galėjo pasikeisti ant kito beato ir būtų susižiūrėję daug geriau. Galėjai šiektiek daugiau pažaisti su colour curves. Jeigu filmuoji su f7 ir visokiais įtarimais tai tada daryk daug mažesnius rėmelius arba daug didesnius kad nesimatytų chato išvis( kaip tau labiau patinka) dabartinis rėmelių dydis toks biški weird.. Kai užbaigi video niekada nepalik juodo ekrano, užfadink arba subliurink arba abu vienu metu. 

Bet kaip pirmam. patenkinamai.

Tikrai, ačiū už kritiką, pats žinau kad nėra efektų, nes pirmame žingsnyje nereikia norėti.

On 2018-11-13 at 16:13, Lauris"Drift rašė:

nu barygas čia visi, video net nežiejau, pagal fotke matau, kad cbuga mokat, sėkmės @Garreth''Waynne šaudyt išmokink

:D C-BUGAS DRAUDŽIAMAS, gauja uždarytą, nebėra vilties ir noro :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.