Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Emigruoju Maria_Ross

Maria_Ross

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Maria_Ross

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? Užsiregistravusi nuo liepos, tačiau pradėjau žaisti vakar.

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? Apie metus.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Internete radau.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? Buvau kiek apleidusi šį žaidimą, nes pritrūko laiko ir noro žaisti.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? Taip, man jos nepasirodė sunkios. 

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :  Kol kas dirbau darbus be direktoriaus pakvietimo. Dirbau visuose, išskyrus gaisrininkus. Įdomiausius išskirčiau picerininkus bei ūkininkus. Šiek tiek nuobodus darbas pasirodė valytojai.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? :  Su gps pagalba - ne.

Ar dažnai naudojate /gps komandą?  Nuolatos.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :  Taip.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? Manau, kad nuomuojamo transporto yra pakankamai ir tikrai nėra sunku jį rasti.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? Naudojau keletą kartų. Visus kartus administratoriai suteikė reikiamą pagalbą ir, žinoma, ji man padėjo.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? Dar neteko.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti  Pakankamas.

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisti mūsų serveryje? Kaip naujokei, man buvo pakankamai lengva įsitvirtinti šiame serveryje. Kilus problemai ar klausimui nuolat kreipiausi į administratorius, kurie man suteikė pagalbą. Taigi manau, kad serveryje yra gan lengva įsitvirtinti. Viskas priklauso nuo pačio žmogaus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.