Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Klaida su /bausti -> tyčinis non-rp

Ignas_Style

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Style
• Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: Negalima daryt tyčinio non-rp, tai kaip sakant aš galiu taip pat baninti visus kas nevažinėja kaip reikia ? kas važinėja per žolę, atsitrenkia į mašiną, važiuoja prieš eismą t.t, tai kodėl neišėmus policininkų darbo, administratorių serveryje dieną būna pakankamai, vakarais irgi nemažai, nes kaip supratau adminai atlieka policininkų darbą, reikia dar padaryti jailinimą kad būtų galima pasodint visus kurie pradeda šaudyt į mane/kitus :) o prie pagr. miestelio tilto reikėtų padaryt užrašą "Welcome to the pus*y land!".Visą laiką galvojau, kad adminai reikalingi tam, kad arba padėtų tie kas nori padėt, arba baustų tokius kurie naudoja programas kurios padaro kad žaidimas nebūtų lygus visiems pvž neseniai padarė kad fps būtų max 100 ar kažkas tokio, bet tikriausiai šiais laikais admin už visus darbus gali būt, healint, sodint, banint, baust už ket nesilaikymą xd
• Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą : linkas į mano ban temą 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nueik pasiskaityk serverio taisykles ir suprasi už ką buvai užblokuotas. Kodėl dėl kažkokių išsišokelių kaip tu tuiri kentėti kiti žaidėjai. Kaip ir matosi banned anketoje susprogdinai kito žaidėjo nuosavą tr. priemonę uiž kurios remontą teks mokėt jam.

Tyčinis Kelių Eismo Taisyklių nesilaikymas (kt. NON-RP) siekiant pakenkti aplinkiniams serverio žaidėjams (pavyzdžiui gaisrininkas panaudoja savo darbine tr. priemone siekdamas pakenkti aplinkiniams žaidėjams tyčia į juos atsitrenkdamas ir taip padarydamas žalą atitinkamam žaidėjui);

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
47 minutes prieš, Domis_Raz rašė:

Nueik pasiskaityk serverio taisykles ir suprasi už ką buvai užblokuotas. Kodėl dėl kažkokių išsišokelių kaip tu tuiri kentėti kiti žaidėjai. Kaip ir matosi banned anketoje susprogdinai kito žaidėjo nuosavą tr. priemonę uiž kurios remontą teks mokėt jam.

Tyčinis Kelių Eismo Taisyklių nesilaikymas (kt. NON-RP) siekiant pakenkti aplinkiniams serverio žaidėjams (pavyzdžiui gaisrininkas panaudoja savo darbine tr. priemone siekdamas pakenkti aplinkiniams žaidėjams tyčia į juos atsitrenkdamas ir taip padarydamas žalą atitinkamam žaidėjui);

Aš ne apie taisykles šneku, o kad nelogiška :D Kitaip sakant reikia blokuoti ir už šaudymą nes taipogi kenki žmonėms, kai nušauni tai netau reikia ligoninėj gulėt ir laukt/laiką švaistyt.Bet kažkaip to nėra, už šaudymą atima ginklus kiek aš mačiau, ir kiek man yra buvę, ir kiek kitiem kurie mane šaudo būna, kodėl tada neatima teisių kai tyčinį non-rp darai, o ban duoda :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Ignas_Style rašė:

Aš ne apie taisykles šneku, o kad nelogiška :D Kitaip sakant reikia blokuoti ir už šaudymą nes taipogi kenki žmonėms, kai nušauni tai netau reikia ligoninėj gulėt ir laukt/laiką švaistyt.Bet kažkaip to nėra, už šaudymą atima ginklus kiek aš mačiau, ir kiek man yra buvę, ir kiek kitiem kurie mane šaudo būna, kodėl tada neatima teisių kai tyčinį non-rp darai, o ban duoda :)

Nu biiški jausk skirtumą ar pabūsi mažiau nei minutę HP ar teks leisti tūkstančius, kad susitvarkyti mašiną. Tokius atvejus kai tyčia tranko daugiausiai niekas nepasidaro įrodymų, nes reikia filmuoti, o dėl šaudymo tai SS pasidarai kai nužudė ir nusiunti PD. 

Redaguota Domis_Raz

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Domis_Raz rašė:

Nu biiški jausk skirtumą ar pabūsi mažiau nei minutę HP ar teks leisti tūkstančius, kad susitvarkyti mašiną. Tokius atvejus kai tyčia tranko daugiausiai niekas nepasidaro įrodymų, nes reikia filmuoti, o dėl šaudymo tai SS pasidarai kai nužudė ir nusiunti PD. 

Jei turi daug ginklo kulkų prispirkęs irgi prarandi daug pinigų, tai čia nesamoninga išeitis baust banais už tokius dalykus :D Dėl to kad algos mažos žmonėm, neturi pinigų remontui, tai čia ne mano problema, aš tik žaidėjas, žaidimo kokybė būna tokia kokia pasidarai, ar nori būt žudikas, ar trankyti kitus, o dabar į rėmus žaidėjai pastatomi, kad viskas turi būt pagal abc

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.