Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7] Pasiulymas Mašinu nuomą

Scott_Gemini

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio pasiūlymų skilties anketa:


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Scott_Gemini
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Taiva, manau kiekvienas, kad ir kokiam aliaskos urve begyvenat žinot kas yra CITYBEE. Įdėja  ir būtų panašio tipo, ne kiekvienas žmogus turi tiek pinigu nusipirkt iškart brangesniai mašinai. Tai padaryt tokį dalyką kaip kokia stoty kur stovėtu kokios retesnės, brangesnės mašinos, nuo kurio brangumo priklausytu nuomos suma, aišku yra tas nuomos punktas, bet vairuoti bravura prasmirdusia mašina nemalonu, o va pavairuoti koki SandKingą manau norėtu kiekvienas, tai apie kainas. kaina kaip ir sakiau priklausytu nuo pačios mašinos, ten pavyzdžiui pajemam mašina SandKing Į minutę kainuotu koki ~1000, valandai dėkim koki 50k. Nu dėkim toks variantas. Pats pirkimo procesas: padaryt koki pickupą kur būtų visų automobilių listas išsirinkus automobili išmestu sekančia lentele su laikotarpiu nuomos ir kaina, o ją išsinomavus gautum gautum kaip ir kokia kortelę ar kažką panašaus kad atsispawninus mašinai galėtum atsirakinti ir leistu ją vairuoti tik tam asmeniui kas išsinomavo. arba galima padaryti kokia lentele kur būtų daugiau išnuomotos mašinos info. O kad serveryje nebūtų perdaug tu visu išnuomotu vienos rušies transporto padaryt limitą. O dėl vietos tai manau visai tiktu ir tuose vietose kur stovi dabartinės nuomojamos mašinos. Automobiliai galėtu būti nevisi o išrinkt koki 10 nuo prastesnės iki prašmatnesnės.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:1. Nereiktu pirkti iškart automobilio, jeigu trūkstą pinigu ir tuo pačiu išsinomavus galėtum prasimeginti;

2. Kaip žinot gan daug automobiliu tokie kaip pereniel, sandking ir pnš... paprasti žaidėjai nusipirkti negali tai va būtų proga išsinuomot pasivažinėt, pas mergičkiu nulekt.
– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):Vien žodžiu mintis šovė į galvą labai jos neapgalvojau iki smulkmėnų, mždg pagrindus parašiau turėtumet mintį pagaut, sori už klaidas. Pakomentuokit Už/Prieš Ir kodėl

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už bet kainas lempines parašiai tu sakai kad neturtingi žmones noretu pasivažinet bet 50k sumoket už valanda čia jau reikia but turtingu.

Žodžiu aš už bet kainas reiktu sumažint kokia 100i/min

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
29 minutes prieš, †Florke† rašė:

Aš už bet kainas lempines parašiai tu sakai kad neturtingi žmones noretu pasivažinet bet 50k sumoket už valanda čia jau reikia but turtingu.

Žodžiu aš už bet kainas reiktu sumažint kokia 100i/min

tai gal butu nuoma tik tada kai tu on zaidime, tada pvz issinuomoji infernus koki vietoj to kad pirktai, nes vstk atsibos infernus ir pigiau butu vazinet nuomota ir pns

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
17 valandas prieš , †Florke† rašė:

Aš už bet kainas lempines parašiai tu sakai kad neturtingi žmones noretu pasivažinet bet 50k sumoket už valanda čia jau reikia but turtingu.

Žodžiu aš už bet kainas reiktu sumažint kokia 100i/min

Čia kainas parašiau šiaip kaip pavyzdy pačias kainas sugalvotu savininkai jeigu įgyvendintu šitą įdėja, nes nu pripažink,kad koki 100 i min už sandkinga per pigiai visi norėtu nes tai reta mašina

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
19 valandas prieš , Doke_Pain rašė:

Visiškai sutinku kad galėtų būt tokie dalykai, bet manau kad važinėjant su išnuomotais sandkingais ir t.t naujokui atrodyt galėtų kaip freeroomas. UŽ

Tai sakau reiktu padaryt limitą 1-2 geresniu automobilius įdėt į nuomą ir viskas, kol automobilis bus išnomuotas kiti jo išsinomuot negalės, nebent kaip nors užsirezervuoti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja išties nebloga, būtų faina kažką panašaus matyti serveryje, bet su tokiom nuomos kainom jau geriau būtų tiesiog pasitaupyti ant tos geresnės mašinos. Taip, taip suprantu, kad kaina tik pavyzdinė, bet vistiek užkabina akį. Už

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 valandas prieš , Scott_Gemini rašė:

Čia kainas parašiau šiaip kaip pavyzdy pačias kainas sugalvotu savininkai jeigu įgyvendintu šitą įdėja, nes nu pripažink,kad koki 100 i min už sandkinga per pigiai visi norėtu nes tai reta mašina

nu betai naujokai tada nepasimegautu jeis jeigu butu 1000/min

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , †Florke† rašė:

nu betai naujokai tada nepasimegautu jeis jeigu butu 1000/min

Nu tai bus daugiau automobilių ne vien sandking'as kurios pigiau kainuos, arba jeigu norės gaus bišk padirbti 10 pažvejoju ir yra 1k

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu uz butu gana smagu issinuomoti kokia dune automobili ir pavazineti kaimeliu keliais, galetu buti nuoma taip kaip pirkimas tiktais kad reikia moket kas valanda kazkiek pinigu, ir eitu i skola ar kazkas panasaus, tada butu faina, taip pat padaryt nauja versla kuris gautu procenta nuo nuomos pinigu taip butu interaktyvus verslas serveryje kurio pelnas priklausytu nuo nuomos populiarumo, o savininkas galetu reguliuoti kainas. pirkti naujas masinas i nuomos punkta ideti ir panasiai kas manau butu super idomu naujiems ir seniems serverio zaidejams, nes nesu mates tokios sistemos jokiame kitame serveryje, visuose yra nuoma kur imami pinigai kas minute bet butu smagu tureti tokia nuoma kaip reliame pasaulyje, issinuomoji kad ir metams automobili ir tu uz ji moki kas kazkiek laiko atitinkama suma :) Esu uz sia ideja, manau nesunkiai padaroma dievo @Aivaras

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.