Trey Block Neighborhood

9dXLFB6.jpg

 

AUgVMH1.png

 

TKVOVjt.png

sa-mp-000.pngSevilij

Sevilijos Trey Block Neighborhood yra gatvės gangsteris, kuris teigia, kad "Playa Del Seville" rajonas yra dauguma daugelio musulmonų narių. Jie veikia netoli "Ocean Docks" teritorijos, jų veikla visada yra susijusi su narkotikais, šaunamaisiais ginklais ir prekyba žmonėmis, kurie visada sutrikdo taiką Los Santoso, ypač Rytų Los Santoso. Sevilijos Trey blokas yra garsus gauja aplink Los Santos. Jie nužudė daugybę oponentų, kurie netvarka su jais, jie vadinami "Grim Reaper" Los Santoso žmonėmis, kuriuos jie nužudė. Sevilija visada vadinama "Sevilleraq" dėl smurtinio ginklo veiklos.

9dXLFB6.jpg

yDJi8gv.png

9dXLFB6.jpg

 

* Trey Kreightono "Mugshot" filmas 2011 m. Pradžioje iki jo mirties *

Spoiler

hqdefault.jpg

 

9dXLFB6.jpg

 

                                                                                                       TREY BLOCK PALYGINIMAS:

"TREY BLOCK" gaujos vardas yra paimtas iš kritusio "Black Disciple" nario iš "Playa Del Seville" projekto būsto "Neigborhood" pavadinto Trey Kreightono, todėl jų kapotas vadinamas TREY BLOCK A.K.A T-Block ar TREY CITY, kad pagerbtų jo mirtį. Trey Kreighton gimė Playa Del Sevilijoje ir buvo susijęs su "Black Disciple Nation" Playa del Seville apylinkėje, jis buvo nušautas ir užmuštas priešiško nario 2015 m. Pradžioje. Naujos kartos Black Disciple gauja, ypač Trey blokas vis dar dirba pagal Clint Anderson ir Daquan Cozart vadovavimas. Veikla vykdoma taip, kaip įprasta, kaip narkotikų prekyba, prekyba ginklais ir prekyba žmonėmis, taip pat jų priešininkai šiuo metu yra "72 Ghetto Bloods".

 

                                                                                      
                                                                                      

 

SKYRIUS I: SUDĖTIS

Po "Naziee" eros "Cozart" perkelia į "Idlewood", jei jo banda skleisti aplink miestą. "Cozart" susitiko su daugeliu girliandų aplink Idlewood'o ir visus juos pavers "Trey Block" (Black Disciples set) dalis. Cozart ir jo įgula vis dar atlieka tą pačią veiklą, kaip ir Sevilijoje, tarp jų yra prekyba narkotikais, prekyba ginklais ir prekyba žmonėmis.

 

WNXpOHX.png

 

Kadangi "Trey Block" perima, dauguma narkotikų platintojo, kuris visada parduoda narkotikus toje pačioje vietoje, manoma, kad jie patyrė žalą dėl "gaujų užpuolimu" veiklos, "Trey Block" pašalina visus "Idlewood" narkotikų platintojus, jei jie atskleidžia savo verslą. Dėl to dauguma gangsterių jie kovoja su ginklais ant jų. Tą dieną daugelis žmonių mirė.

 

II SKYRIUS: MUZIKOS VERSIJA

Kai "Ethan'as" ir jo visi nariai išpuolę iš neteisėtų dalykų, kuriuos jie parduoda, jie bando padaryti kitą verslą, kuris yra teisėtas, ir taip pat uždirba daug pinigų, taigi jis internete sužino apie tyrimą. Jis sužino apie reperius, kurie įkvepia jį kaip Travisas Scott Lil Xan Tupac ir kiti reperiai. Taigi, kai jis nuspręstų atlikti muzikos verslą, jis susirenka, ieškodamas bet kokio talentingo reperio aplink miestą, tada jis pamatė Dany 15 metų, vis dar jaunas ir talentingas. Jis pradeda verslą su homie Tavellu Clintonu, jam priklauso namų studija, jis taip pat nugalėjo Dany, ankstyvą muziką jis padarė 2018 m. Rugpjūčio 18 d. Ir po kelių savaičių pasiekė milijoną. "Ethan'as" turi didelį susidomėjimą muzikos verslu, šiuo metu jis ieško bet kokio talentingo reperio su kuriuo galėtų sukurti rinkinį albumą.

III SKYRIUS: 1027. KRISTALINIS SODAS

 

CrystalGardens-GTASA.jpg

 

 

1027th KRISTALINIS SODAS yra Trey Block Neigbourhood juodųjų mokinių rinkinys. Ekspedicija, dirbanti šiaurėje Idlewood sode, kuri kontroliuoja narkotikų gabenimą.

"Ethan Williams" yra "Kristalinio Sodo" įgulos "Lyderis".

 

Žuvę kare - ''Freez_Armani'' - ''Jordan_Fly'' - ''Gvidas_Ekstremeg''  [*]


Gaujos Teritorija

9dXLFB6.jpg

Spoiler

T2RRl4h.jpg

9dXLFB6.jpg

  •  
Redaguota Ethan_Williams
+

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nujaučiu,kad užsidarys greit, ir pats lyderis ne ką geresnis, banus tik gavęs ir vsio, bet vistiek sėkmės

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.