Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Asmeninis mašinos kūrimas

Tomy_Nice

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, nežinau ar čia rašau, bet turiu tokį pagalbos prašymą. Gal kas mokat kurti mašinų modus ant gta ir galėtų padėti? Ieškojau yt video, bet nieko nuoseklaus nuo pat pradžių neradau 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvau radęs ir pats šituos video, bet man reikėtų žmogaus kuris galėtų padėti su nuotrauka. Pvz atsirandu ft iš googles ir iš tos ft norėčiau padaryti modą :))

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Tomy_Nice rašė:

Buvau radęs ir pats šituos video, bet man reikėtų žmogaus kuris galėtų padėti su nuotrauka. Pvz atsirandu ft iš googles ir iš tos ft norėčiau padaryti modą :))

 

:D padetu cj nori kad padarytu uz tave, pagalba tai ka virsui parasiau, jei nenori daryt, reiskias nereik.. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Oj ne tikrai nenoriu taip :'). Pačiam daug smagiau daryti, bet kai žalias esi tai net noro nėra kažkaip. Čia ne mapinti ar scriptinti reikia 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Tomy_Nice rašė:

Oj ne tikrai nenoriu taip :'). Pačiam daug smagiau daryti, bet kai žalias esi tai net noro nėra kažkaip. Čia ne mapinti ar scriptinti reikia 

kai zalias esi noro ner xd kaip suprantu tu ka moki tai visa gyvenima mokejai arba is kitu siurbele buvai ir prasei paaiskint ir pns, ismok pats mokintis, gauni info, apdoroji, bandai, ismoksti, paprasta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
26 minutes prieš, Tomy_Nice rašė:

Žinok nežadu gaišti bereikalo laiko kažką čia buriant. Turiu svarbesnės veiklos 

Tai kodėl prašai pagalbos jei laiko nėra ? Pvz, pats katik nuo šito Post'o sugalvojau prabandyt, ieškau tutorial'ų ir viskas, o ne čia aiškinu, kad kaip sunku.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.