Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7] Pokeris

Sean_Jones

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Sean_Jones
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nėra labai čia ką daug aprašyti, idėja ir pasiūlymas labai aiškus - pokeris/blackjack ir kiti kortų žaidimai serveryje
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Be kauliuku kitokio būdo laimėti/pralaimėti pinigų nematau, ir tai sumos nėra didelės, o ir laimėjimo būdas nepriklauso nuo taves ar tavo gebėjimų. P.S nežinau ar jau buvo toks pasiūlymas, bet būtu tikrai didesnis paivarinimas. Kas be ko įdomiau būtų jeigu ir būtu kuriami turnyrai, topai ir t.t

Redaguota Sean_Jones

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ, nes įsivaizduoju, kad nevisi serveryje moka tuos pokerius lošt, pvz aš nemoku niekiek lošt, čia toks azartinis žaidimas kuris reikalauja tam tikro įgūdžio, o kauliukai viskas pagal tavo laimę. Nesvarbu ar ten iš mažų sumų ar didelių, bet manau, kad serverio žaidėjam labiau patiktų paprastas toks žaidimas, koks jau yra, ir nieko nereikia keisti. Dar nepridėjus, kad kitas projektas jau yra iškėlęs tokią įdėją į dienos šviesą, ir dar tikriausiai prie tokio serverio sumanymo reiktų gan padirbėti. Beto tikriausiai paprasti žmonės (Ir vėl kaip aš) Net negalės žaisti to pokerio, nes nemokės, nebent išsikels tikslą išmokti, bet kas vargs? Tada ta įdėja liks nenaudojama ir apleista, ir niekas nekreips dėmesio, ir visi laimingai žais kauliuką. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sakau uz, gera ideja. truksta azartiniu zaidimu

13 minutes prieš, Dean_Winchester rašė:

PRIEŠ, nes įsivaizduoju, kad nevisi serveryje moka tuos pokerius lošt, pvz aš nemoku niekiek lošt, čia toks azartinis žaidimas kuris reikalauja tam tikro įgūdžio, o kauliukai viskas pagal tavo laimę. Nesvarbu ar ten iš mažų sumų ar didelių, bet manau, kad serverio žaidėjam labiau patiktų paprastas toks žaidimas, koks jau yra, ir nieko nereikia keisti. Dar nepridėjus, kad kitas projektas jau yra iškėlęs tokią įdėją į dienos šviesą, ir dar tikriausiai prie tokio serverio sumanymo reiktų gan padirbėti. Beto tikriausiai paprasti žmonės (Ir vėl kaip aš) Net negalės žaisti to pokerio, nes nemokės, nebent išsikels tikslą išmokti, bet kas vargs? Tada ta įdėja liks nenaudojama ir apleista, ir niekas nekreips dėmesio, ir visi laimingai žais kauliuką. 

pokeri gali per 10 min zaist ismokt, ir sita zaidima 50 procentu lemia "laimę"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, - Tony_Haword rašė:

sakau uz, gera ideja. truksta azartiniu zaidimu

pokeri gali per 10 min zaist ismokt, ir sita zaidima 50 procentu lemia "laimę"

Nu su situo gal ir galiu sutikt, bet vistiek, jau kitas projektas turi isvystes tokia ideja *cough* LSG *cough* + cia mum tokia sistema pamatyt reiktu daug darbo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Dean_Winchester rašė:

Nu su situo gal ir galiu sutikt, bet vistiek, jau kitas projektas turi isvystes tokia ideja *cough* LSG *cough* + cia mum tokia sistema pamatyt reiktu daug darbo.

Kad ir turi, kažką blogo ižvelgi? Visada sistemą galima perkurti pagal save, nieks nežada kopijuoti 1/1. Pvž vairavimo mokykla, visi serveriai ją yra padarę pagal save, tai manai, jog jos neturėtu būti vien dėl to, jog kažkas pirmas naudojo šią idėja?

Redaguota Sean_Jones

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Dean_Winchester rašė:

Nu su situo gal ir galiu sutikt, bet vistiek, jau kitas projektas turi isvystes tokia ideja *cough* LSG *cough* + cia mum tokia sistema pamatyt reiktu daug darbo.

kaip ir tamsos tvarkdarys sake sitas serveris issiskiria savo sistemomis;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Sean_Jones rašė:

Kad ir turi, kažką blogo ižvelgi? Visada sistemą galima perkurti pagal save, nieks nežada kopijuoti 1/1. Pvž vairavimo mokykla, visi serveriai ją yra padarę pagal save, tai manai, jog jos neturėtu būti vien dėl to, jog kažkas pirmas naudojo šią idėja?

Niekas nekalba apie jokias vairavimo mokyklas, tai yra dalykas kurį turi turėti bet koks RP tipo serveris. O dėl pokerio čia nėra čia jokio reikalo pradėt svarstyt to idėjos, nes ir taip mes turim kauliukus, žaidėjai prie to pripratę, aišku visi nori kažkokių naujovių, bet pokeris nėra tą naujovė kurios reikia. Nes kaulus lošt yra žymiai paprasčiau nei tarkim atvykt į tam tikrą vietą, dar jeigu ten žmonių nebus, ten kur turėsi tą pokerį lošt, ir ta kova dėl pinigų bus ilgesnė, o dabar paspaudi n > enter ir žiūri ar krenta ar kyla pinigai. Kam vystyt visiškai nereikalingą sistemą, bandyt kažką sugrūst, ko nereikia? Kauliukais vistiek žymiai paprasčiau nei lošt pokerį. Ir apskritai šita idėja atrodo nebūdinga tokiam serveriui, net kažkaip man neina pagalvot kaip aš žaidžiu pokerį greenside. Pvz padarė jie ta update senokai su lenktynėm iš pinigų, kas nors dar prisimena tą dalyką, naudoja jį bent kiek? Tas pats ir pokeriui gali būt.

Redaguota Dean_Winchester

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Dean_Winchester rašė:

PRIEŠ, nes įsivaizduoju, kad nevisi serveryje moka tuos pokerius lošt, pvz aš nemoku niekiek lošt, čia toks azartinis žaidimas kuris reikalauja tam tikro įgūdžio, o kauliukai viskas pagal tavo laimę. Nesvarbu ar ten iš mažų sumų ar didelių, bet manau, kad serverio žaidėjam labiau patiktų paprastas toks žaidimas, koks jau yra, ir nieko nereikia keisti. Dar nepridėjus, kad kitas projektas jau yra iškėlęs tokią įdėją į dienos šviesą, ir dar tikriausiai prie tokio serverio sumanymo reiktų gan padirbėti. Beto tikriausiai paprasti žmonės (Ir vėl kaip aš) Net negalės žaisti to pokerio, nes nemokės, nebent išsikels tikslą išmokti, bet kas vargs? Tada ta įdėja liks nenaudojama ir apleista, ir niekas nekreips dėmesio, ir visi laimingai žais kauliuką. 

Tu klausi parašyk /lenktynes žaidime ir suprasi ar naudoja ar ne. Manau užteks pažiurėt į 2 pirmus žaidėjus. ;) Esu pilnai už toki pasiulima dėl pokerio, nes bent bus kaip paivairit laika. Peace.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Dean_Winchester rašė:

Niekas nekalba apie jokias vairavimo mokyklas, tai yra dalykas kurį turi turėti bet koks RP tipo serveris. O dėl pokerio čia nėra čia jokio reikalo pradėt svarstyt to idėjos, nes ir taip mes turim kauliukus, žaidėjai prie to pripratę, aišku visi nori kažkokių naujovių, bet pokeris nėra tą naujovė kurios reikia. Nes kaulus lošt yra žymiai paprasčiau nei tarkim atvykt į tam tikrą vietą, dar jeigu ten žmonių nebus, ten kur turėsi tą pokerį lošt, ir ta kova dėl pinigų bus ilgesnė, o dabar paspaudi n > enter ir žiūri ar krenta ar kyla pinigai. Kam vystyt visiškai nereikalingą sistemą, bandyt kažką sugrūst, ko nereikia? Kauliukais vistiek žymiai paprasčiau nei lošt pokerį. Ir apskritai šita idėja atrodo nebūdinga tokiam serveriui, net kažkaip man neina pagalvot kaip aš žaidžiu pokerį greenside. Pvz padarė jie ta update senokai su lenktynėm iš pinigų, kas nors dar prisimena tą dalyką, naudoja jį bent kiek? Tas pats ir pokeriui gali būt.

Iš dalies tu esi teisus, bet paspausti n raidę ir enter ir laimėti/pralaimėti ne visiem idomu, o ir kortų žaidimai būtu ne vien hold em, būtų blackjack kuri suprasti yra lengva kaip nežinau ką, galėtu būti organizuoji kokie monthly ar tiesiog daily turnyrai, visi turi nuomonę, todėl pagal mane tai būtų šaunus dalykas :) O kad pritrauki žaidėjų būtu lengva, tegu paima nenaudojamą pastatą miestelyje ir viskas.

Redaguota Sean_Jones

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 valandas prieš , Dean_Winchester rašė:

PRIEŠ, nes įsivaizduoju, kad nevisi serveryje moka tuos pokerius lošt, pvz aš nemoku niekiek lošt, čia toks azartinis žaidimas kuris reikalauja tam tikro įgūdžio, o kauliukai viskas pagal tavo laimę. Nesvarbu ar ten iš mažų sumų ar didelių, bet manau, kad serverio žaidėjam labiau patiktų paprastas toks žaidimas, koks jau yra, ir nieko nereikia keisti. Dar nepridėjus, kad kitas projektas jau yra iškėlęs tokią įdėją į dienos šviesą, ir dar tikriausiai prie tokio serverio sumanymo reiktų gan padirbėti. Beto tikriausiai paprasti žmonės (Ir vėl kaip aš) Net negalės žaisti to pokerio, nes nemokės, nebent išsikels tikslą išmokti, bet kas vargs? Tada ta įdėja liks nenaudojama ir apleista, ir niekas nekreips dėmesio, ir visi laimingai žais kauliuką. 

Aš tikrai , būtų įdomesnių būdų praturtėti/pralošti. Seniukai (kalbant tik apie tavo nuomonę, jog tu ir daugelis kitų nemoka žaist) jūs galit ir nežaist, jei šia idėją įdėtų į update'ą, manau jūsų niekas neverstų eit ir žaist. Tad gali būt ramus. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tikrai už šia įdėją ,nes tai bus tikrai vertingas dalykas serveriui kai neturi ką veikti nueiti pažaisti pokerį. Na ,o tie kurie verkia ,kad nemoka žaisti manau tikrai jai norėtų išmoktų. Taigi mano manymu ir daugelio kitų šis dalykas yra reikalingas šiam serveriui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ištikruju galetu Sukurti kažkoki azartini žaidima iš didesniu sumu na pokerio nemanau kad mokes jaunesni žaidejai bet tarkim Koks /rulete ir suma butu labai gerai ir paska išsisuka didesnis skaičius tas ir laimi.

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âRulete growtopiaâ

Redaguota Adidas_Junior
Dembas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

esu uz pokerio ideja, buvo rasyta jau kelis kartus, taip pat blackjack ir kiti zaidimai butu neprosal kadangi dabar nuobodu kauliukus kaip kokiam pyd***i metyt, kuo daugiau ivairoves tuo geriau.

Redaguota Ignas Style

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.