Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7] Pridėkit dar vieną taisyklę į mechanikus

Deivydo_Televizija

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Deivydo_Televizija
Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Darbo mašinos gaisrininkų, bus geriau kai mechanikai iškarto pamatę gaisrininkų mašiną prie pastato tai nereiškia kad gaisrininko nėra bet reikia palaukti palaukti 10 min -  13min, o ne iš karto temti, jeigu per tą laiką nesugrįš gaisrininkų darbuotojas tik tada galės nutemti gaisrininkų mašiną!
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui? Gaisrininkams būtų geriau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Atsakyti

Taigi, daugelis žaidėjų ieško kur transporto priemonę pastatyti tam, kad mechanikai jos nenutemptų ar neuždėtų rato bloko. Mechanikų darbas yra ieškoti transporto priemonių, kurios yra pastatytos netvarkingai ir tempti jas į KMA. Transporto priemonių negalima tempti šiais atvejais - kai taksistai pastato transporto priemonę prie bazės tam jog nubėgtų pasiimti greičiau lagaminą ir būtų patogiau, konkrečiau kalbu apie šią vietą -spausti. Nuo verslų/namų, kuriuose gaisrininkai gesina gaisrą. Nuo verslų negalima taip pat tempti transporto priemonių/dėti rato bloko transporto priemonėms, kurios priklauso verslo savininkui. Dėti rato bloko/tempti transporto priemonių negalima iš stovėjimo aikštelių, skersgatvių, skelbimų kontoros. Konkrečius pavyzdžius tokių vietų galite rasti - čia.

Kadangi tai liečia mane turėčiau parašyti. Nereikėtų išradinėti dviračio antrąjį kartą. Apie tai yra parašyta, tiesiog reikėtų įsigilinti į informaciją, jei visgi toks atvejis pasitaiko, kad gaisrinė nutempiama galite kreiptis pas mane ir pranešti nusiskundimą, o jei pagaunate mechaniką tai darant galima pateikti jam papeikimą šioje temoje - spausti. Geros dienos! :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Michael_Pacano rašė:

Kadangi tai liečia mane turėčiau parašyti. Nereikėtų išradinėti dviračio antrąjį kartą. Apie tai yra parašyta, tiesiog reikėtų įsigilinti į informaciją, jei visgi toks atvejis pasitaiko, kad gaisrinė nutempiama galite kreiptis pas mane ir pranešti nusiskundimą, o jei pagaunate mechaniką tai darant galima pateikti jam papeikimą šioje temoje - spausti. Geros dienos! :) 

Supratau

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.