Front Yard Ballas X69X

         Front Yard  Ballas X69X 

Gauja susikurė 2028 pabaigoje pirma kartą gauja buvo paminėta 1989 ji buvo žinoma kaip Ballas,gauja gyvavo labai ilgą laiko tarpą, tačiau 2018 gauja nutraukė savo veiklą nes pagrindinis gaujos narys susirgo nepagydoma liga (vėžiu) jis mirė 2017 metų pabaigoja tada gauja bandė perimti kiti gaujos nariai tačiau tai buvo nebeįmanoma nes vienintelis gaujos vadas žinojo tikriuosius šeimos verslus ir juos kontroliavo, su gaujos vadu mirė ir Jeff'as jis buvo priklaudomas nuo amfetamino po boso mirties jis perdozavo nuo narkotikų, gauja nebeturėjo pranašumo ir valdžios po mažu ji smuko žemyn. Dauguma gaujos narių uždarė į griežtai saugomus kalėjimus kiti pavirto vargšais ir nusirito iki alkoholio priklausomybių, tačiau prieš mirtį bosui gimė vaikas jį pavadino Mitch'u vaikas augo su mama ir praėjus daugiau kaip 18 metų sūnus pasuko tėvo pėdomis ir sukurė nauja gauja, kaip žinoma gauja atpazindavo iš purpurinių drabužių, bet Mitchas su keliata vaikystės draugų gauja pakeitė ir nuo dabar gaujos drabužiai, mašinos laivai tapo šviesiai melynos spalvos. Mitchas su Tomu sugalvojo nauja verslą, atidarė porą striptizo klubų ir pradėjo populiarinti naujos kartos muziką įrašinėdavo dainas ir taip gaudavo legaliai uždirbtų pajamų. Jaunimui po mažų pradėjo patikti ir jie įstojo į gaują. Po trumpo laiko tarpo gauja pasidarė tokia stipri,  kad policijos pareigūnai net nesikišdavo į gaujos veiklą o kaip tik stengdavosi įsiteikti kad patys nenukentėtų, gaujos nariai vieną vakarą sėdėjo ir gėrė tekilą savo viloja Liberty City'je ir galvojo planus kaip persikelti į Tekstas (Red County) apygardą ir nutarė pirkti lėktuvą, vienas iš gaujos vadų (OG VRSN) nutarė tą pačią diena nuvažiuoti į oro uostą ir nupirkti nuosavą lėktuvą viskas pavyko lektuvas turėjo pačiąs naujausias technologijas už jį gaujos vadai paklojo daugiau kaip 4,8m eurų. Ir kitą diena nuskrido į Los Santos oro uostą ten juos sutiko gana nemandagiai ir pradėjo tyčiotis, bet tą pačią minutę Tomas padarė griežtą veiksmą ir paleido švino apkabą tiesiai į priešų gaujos narį po 2 dienų apie gauja sužinojo visi Los Santos gyventojai, gauja nusipirko prabangius rajonus ir pradėjo sunkaus mąsto nusikaltimus, į banka pinigų nebesidėdavo niekas nes kiekvieną diena bankas nuvo plėšiamas niokojamas ir kitaip darkomas, smulkūs verslininkai mokėdavo pinigus gaujos vadams kiekvieną savaitės sekmadienį atvaziuodavo Markas ir suringdavo po 4.000€ na, o stambių verslininkai mokėdavo po 65% savo pelno gaujos vadams. Kaip ir Liberčio policija taip ir kaimelių šerifas budavo gaujos pusėja mietelius buvo apgaubus neviltis ir nežinia, korupcija buvo visur anarchija, rasizmas ir pinigų plovimai labai stambias mastais,tokia buvo šios gaujos veikla. 

                                                                                                                                                                 X  Mitch. C X

                X Tomas. B X

                X  Markas. T X

                  X John. S X

                   dc1533efab1f6f2d9e6d664f196f8595612.png

Redaguota Mitch_Carrington

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 minutes prieš, tomke rašė:

galvoji 2028 kazkas naujo ivyks pasauli o ce gauje atsidaro ir lc su zavasku alu geret?

Ne pas zavaskina xd

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
15 valandas prieš , Jeremy_Osama rašė:

eee gangsteri, sakyčiau rašai gaujos istoriją taip pat kai armanis anketą į pd. ( šerifas budavo gaujos pusėja mietelius buvo apgaubus neviltis ir nežinia,)

Tu net nebejuokauk taip ziauriai niekad neesu nieko copy paste viska palaipsnui sugalvojau beja, kalbant apie tai mano senos gaujos aprasymas irigi panasus i Wattsono nors ji senesne. Realiai nera cia nieko baisaus mano manymu tai... 

Redaguota Mitch_Carrington

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.