Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Medikų Direktoriu White_Bear

Scott_Gemini

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Scott_Gemini
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :White_Bear
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:MEdiku
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Free įspėjimas ( Išmetimas ) 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:Įspėjimu dėjimas be įrodymų "Slaptažodžio pasakinėjimas" Jeigu aš tai padariau man įrodymus numesk
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :37f831c15d2d5ca3e22220727e405c26459.png

  •  
Redaguota Scott_Gemini

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirmą, prisijungiau į serverį buvo pilną visokių "Randomu", ko pasakoje atėjau ir pradėjau gaut nusiskundimus dėl to kad pilna pašaliniu kanale. Pakeitus man slaptažodį ir jį pasakius visiems tuo metu buvusiems kanale. Tu Scott_Gemini nuėjai su Komunaliniai_Mokesciai, ir pridavei slaptažodi ir vėl grįžai su juo. Aiškiai matosi kai 23:39:30 nuėjai su juo į pokalbių kanalą pridavei slaptažodį ir grįžai atgal. PRIMENU JOG NUOTRAUKĄ DARYTA: 23:41 iškart po tavo išmetimo. BEJE TURIU ĮTARIMĄ KAD TAVO BROLIUKS GALĖJO PAIŠDYKAUT :) arba tiesiog puti jau burbulą 

0P7VvCx.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 minutes prieš, White_Bear rašė:

Pirmą, prisijungiau į serverį buvo pilną visokių "Randomu", ko pasakoje atėjau ir pradėjau gaut nusiskundimus dėl to kad pilna pašaliniu kanale. Pakeitus man slaptažodį ir jį pasakius visiems tuo metu buvusiems kanale. Tu Scott_Gemini nuėjai su Komunaliniai_Mokesciai, ir pridavei slaptažodi ir vėl grįžai su juo. Aiškiai matosi kai 23:39:30 nuėjai su juo į pokalbių kanalą pridavei slaptažodį ir grįžai atgal. PRIMENU JOG NUOTRAUKĄ DARYTA: 23:41 iškart po tavo išmetimo. BEJE TURIU ĮTARIMĄ KAD TAVO BROLIUKS GALĖJO PAIŠDYKAUT :) arba tiesiog puti jau burbulą 

0P7VvCx.png

1. Tokia valandą mano kompiuteris buvo išjungtas ir aš buvau išvažiavęs su draugais.

2. Kaip matau ant team-speako profilio yra nuotrauka aš nuotrauku nesidedu

3.aš team-speake pastaruoju momentu budavau tik afk kanale arba užsimutines nes sugedusios ausinės, retkarčiais tesigirdu

4.dėl Razo negalėjo būt nes net jis nežinojo slaptažodžio tai čia jau kažkas iš darbuotojų

P.S Jis net nicka neteisingai parašė

Redaguota Scott_Gemini

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.