Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Sleepwalking (SAMP drift)

Vaidas_Corleone

Rekomenduojamas pranešimas

9 minutes prieš, Ben_Wayne rašė:

Neblogas editas. Šiaip galiu pasakyt, kad mažai drifto ir perdėta edito. Aišku pats tokio nesukurčiau tai per daug negaliu peikti. Manau stiprus septynetas.

Dėkui už nuomone, matai, todėl drifto mažai, nes paga šios dainos dalį buvo įdėja, o toliau dainai tęsentis nebebuvo ką bekurti, tai aš palikau tiek, nes mano nuomone gerai buvo :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, White_Bear rašė:

Žiūrėjau žiūrėjau ir galvojau wtf jau baigiasi? Editas zrj patikoooo ziuri ir net įdomu ant kiek viskas grazu jimk 9/10 nes norejau kokiu minimum 3min jei toks editas.

Awwww, dėkui, man tas pats buvo, bet man normalu, nes pačio darbas visada gražiausias yra, bet didelis didelis dėkui :) :rolleyes:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

grazhei tu ce padriftavai bet ar tik man taip atrodo kad handlingas ce buv0? o pac vidosas tai zrj gerulis toleu tokiu tik ilgesniu bsk nes acisedau paleidau ziuret ir baiges nu tai zdz sekmes tau kuryboje!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, svxkatu rašė:

grazhei tu ce padriftavai bet ar tik man taip atrodo kad handlingas ce buv0? o pac vidosas tai zrj gerulis toleu tokiu tik ilgesniu bsk nes acisedau paleidau ziuret ir baiges nu tai zdz sekmes tau kuryboje!!

Dėkui, bet tikrai čia handlingo nebuvo :D Čia orginalus elegy :D O handlingas, tai kai ant ledo slysta, o čia taip nėra :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Street_Nmz. rašė:

gražiai driftuoji :D gražus editas, biški ilgesnio norėtusi, bet tikrai gan geras.

Dėkui, jo, gaila, kad  su ta daina nebekilo įdėjų daugiau :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.