Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pagalbos, crashina SA-MP!

David_Miller

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas, prašantiems pagalbos:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Han_Quattro

2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA-MP

3. Problema (apibūdinkite problemą): Įsirašiau SA-MP po gan ilgo laiko ir dabar man Crashin'a SA-MP. Kai tik paspaudžiu "Connect" mygtuką iš karto išmeta iš žaidimo ir išmeta Crash'ą. ( An exeption occured ). Ant šito kompiuterio žaidimas ankščiau veikdavo puikiai, bet buvau jį ištrynęs ir dabar Crash'ina. Bandžiau "Run as Administrator", keitinėti "Compability Mode", persirašinėti gal 20 kartų, gta_sa.set failiuko ištrinti negaliu, nes niekada žaidimas net nebuvo įsijungęs. Gan ilgai nežaidžiau SA-MP ir bandau atgauti aktyvumą, kad patekčiau į darbą, bet papraščiausiai negaliu prisijungti. [EDIT] Taip pat bandžiau keisti SA-MP versijas t.y. 0.3.7-R3, R2, ir paprastą 0.3.7.

4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): -

Redaguota David_Miller

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patarčiau tikrai pamėgint ištrinti gta_sa.exe faila iš documents, nes man padėjo. Ištrynsi tą failiuka turėtų įjungti žaidimą ir jei įjungs tai tau susikurs naujas gta_sa.exe failiukas. Tikiuosi padėjau. Man taip buvo padėję. 

Redaguota Nedaz_Nedaz

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Nedaz_Nedaz rašė:

Patarčiau tikrai pamėgint ištrinti gta_sa.exe faila iš documents, nes man padėjo. Ištrynsi tą failiuka turėtų įjungti žaidimą ir jei įjungs tai tau susikurs naujas gta_sa.exe failiukas. Tikiuosi padėjau. Man taip buvo padėję. 

Sveikas, turbūt pilnai neperskaitei ką parašiau, gta_sa.exe failo ištrinti negaliu, nes žaidimas neįsijungia nei vieną kartą ir failas neatsiranda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Panaši situaija man buvo, gal prieš tai gta buvai pajungęs kuris nepasileido taisiklingai. Pabandyk task manageri atsidaryti ir žiurėk ar nėra gta_sa pajungtas. Man taip buvo, įjungiu game nieko nebuvo, spaudžiu connect ir crash. Atsidariau task managerį ir buvo gta_sa, paspaudžiau end process ir susitvarkė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Dash Berlin rašė:

Panaši situaija man buvo, gal prieš tai gta buvai pajungęs kuris nepasileido taisiklingai. Pabandyk task manageri atsidaryti ir žiurėk ar nėra gta_sa pajungtas. Man taip buvo, įjungiu game nieko nebuvo, spaudžiu connect ir crash. Atsidariau task managerį ir buvo gta_sa, paspaudžiau end process ir susitvarkė.

Sveikas, ne, neįjungtas, bet ačiū, kad pasiūlei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, visų pirma, ne gta_sa.exe failiuką reikia ištrinti., o gta_sa.set, jį gali atrasti - Documents > Gta San Andreas User Files. Jei nesusitvarkys duok žinoti, bandysiu ieškoti kitų galimų variantų.

EDIT: perrašant patį gta san andreasą jį pabandyk įrašyti į kitą folderį, o ne tą, kuriame visad įrašinėji. (žinoma jei to iki šiol nedarei)

Redaguota Michael_Pacano

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Michael_Pacano rašė:

Sveikas, visų pirma, ne gta_sa.exe failiuką reikia ištrinti., o gta_sa.set, jį gali atrasti - Documents > Gta San Andreas User Files. Jei nesusitvarkys duok žinoti, bandysiu ieškoti kitų galimų variantų.

Sveikas, atsiprašau, susimaišiau su tais pavadinimais, visą laiką turėjau omenyje gta_sa.set.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, man taip buvo, tikriausiai pas tave nešiojamas kompiuteris. Ištrink žaidima, tada restartuok savo kompiuteri ir atsiusk vėl viska iš naujo. Tada kai turėsi atsisiuntes gta_sa įjunk jį, susikurk žaidima, na tada kelias sekundes pažaisk jį ir atisiusk SA:MP, tada bandyk jungtis. Jeigu padėjau uždėk Like.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 valandas prieš , Mafijos_Dyleris rašė:

Sveikas, man taip buvo, tikriausiai pas tave nešiojamas kompiuteris. Ištrink žaidima, tada restartuok savo kompiuteri ir atsiusk vėl viska iš naujo. Tada kai turėsi atsisiuntes gta_sa įjunk jį, susikurk žaidima, na tada kelias sekundes pažaisk jį ir atisiusk SA:MP, tada bandyk jungtis. Jeigu padėjau uždėk Like.

Sveikas, ne, kompiuteris ne nešiojamas. Būdas nepadėjo, bet ačiū, kad pasiūlei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.