Parašė (redaguota)

 

VpjPlr0.png?1

6JupvoR.png

VpjPlr0.png?1

 

jM770jI.png

La Puerta Family, tai nuožmūs, negailestingi, bei išradingi nusikaltėliai kilę iš Italijos. Dabar jie glaudžiasi Amerikoje, Las Venturas mieste ir plečiasi į Los Santos, San Fierro, bei Red County apylinkes kur siekia vykdyti savo veiklą. Šios mafijos pagrindinės pajamos yra gaunamos iš nelegalių ginklų bei narkotinių medžiagų kontrabandos ir pardavinėjimo, bet jų nusikalstama veikla nesibaigia ties tuo, taipogi šie nusikaltėliai vykdo nužudymų užsakymus, dalyvauja karuose prieš kitas gaujas dėl teritorijos, bei kartas nuo karto susiremia su teisėsaugos jėgomis. Šios nusikalstamos grupuotės galvos yra gerai žinomos ir prisibijomos jų teritorijose ir už jų. Lyderis, Calvinas, kurio paskutinis žodis nusprendžia viską yra žinomas dėl savo neprilygstamų judesiukų susišaudymuose bei šokių aikštelėje, jo dešinė ranka yra Troy, kuris priešininkus šaudo ne su Desert Eagle, ne su AK-47 ar Shotgun, o su virduliu. Neatsilieka ir Steve, retai matomas ir dalyvaujantis grupuotės veiklose, šis "vierchas" sugeba priversti visus gaujos narius paklusti jam. Belieka Arnas, sugebantis savo balsu ne tik trupinti stiklines, bet ir priešų galvas. Ne ką prastesnis kadaise buvo ir Laurynas, kurio drifto sugebėjimai su invalido vežimėliu stulbindavo visas apylinkės merginas. Lauryną pakeitė jaunas, talentingas, bei įžūlus vaikis Dead, visur kitaip žinomas kaip Vaskė, šis vaikinukas Maybacho iššūkius priverčia atrodyti, kaip kasdienybę su savo atliekamais vaidinimais prie skelbimų kontoros.

VpjPlr0.png?1

 

MPGwcts.png

Calvin_Starks,     Troy_Wyatt,     Dead_Boy,      Steve_Stanley,     Arnas_Haiva.VpjPlr0.png?1

 

AU2aR2T.png

Jeffry_Lilwer, Hitautas_White, Randy_Ross, Arnas_Lgp, Kristis_Williams, Mark_Garrison, Florencijos_Zvejys, Zvonink_Man, Roki_Reider, Crash_Bandicoot, Domas_Wow, Laurynas_Leigon, Justas_Jucius, Legend_SabonisVytenis_Wow, Tommy_Nix, Modestas_Wolf.

VpjPlr0.png?1

Redaguota Troy Wyatt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Parašė (redaguota)

sekmės su gangu  reiks pagalbos papaišyk

Redaguota Lynn_Stafford

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sekmes su gangu kalidi ir starxai butu smagu prisijungti bet tai kad prisisaudziau ir titurnikas pereme tvarkdario youtubes vieta btw sekmes

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.