GreenSide MOTO CLUB

Parašė (redaguota)

gFzIb8o.png

GreenSide MOTO CLUB – tai serverio žaidėjų grupė, kurią sieja vienas aspektas – NRG500 motociklas arba kitas plieninis žirgas. Mes savo laisvu laiku važinėjame su šia transporto priemone, ieškome naujų bei neišbandytų „stunt‘ų“ ant kurių savaime suprantama stengiamės užšokti, darome klubo narių susibūrimus ir tuo pačiu gerai praleidžiame laiką. Šį klubą įkūriau įkvėptas mane supančių asmenų su kuriais praleisdavau pastaruosius vakarus užsiimdamas kiek aukščiau minėtomis veiklomis, be viso to atsižvelgiant į esamą padėtį, kad serveryje trūksta tam tikrų bendruomenių arba kitaip įvardinant klubų pasinaudojau šia proga bendraminčius suburti. Vertėtų paminėti tai, kad neužsiimame nelegalia veikla, turiu omenyje tai, kad nevykstame į jokius grobimus, kovas zonose ir nepasižymime kitais aspektais, kuriais pasižymi nusikalstamos organizacijos ar gaujos. Kenkėjiškas elgesys serverio žaidėjų atžvilgiu – išmetimas iš klubo be galimybės sugrįžti. Šaunamą ginklą galima naudoti tik tais atvejais, kai esate užpuolamas (- a) ir turite įrodymus!

Į klubą (kaip gaują) serveryje bus priimami tik asmenys, kuriais pasitikiu ir esu užtikrintas, kad nevyks netinkami veiksmai iš jų pusės, kurie kenks klubo vystymuisi bei serverio bendruomenei. Tokių pavyzdžių yra ganėtinai nemažai ir dažniausiai netinkamo elgesio kelio pabaiga būna NGS (nepageidaujamų gaujinių sąrašas), tad to vengdamas žmones į klubo gretas priimsiu tik pažįstamus. Žinoma, jei Jus matysiu dažnai kartu su klubo nariais važinėjant, praleidžiant laiką ir pažinsiu jūsų asmenybę - suteiksiu šansą prisidėti.

Kiekvienas klubo narys turi bendrauti vienas su kitu pagarbiai, mandagiai ir klubo racijoje turi būti palaikoma tvarka, nevartojamas netinkamas leksikonas (keiksmažodžiai, įžeidimai ir t.t), tas pats galioja ir „Teamspeak3“ kanale, kuriame bendraujame.

NRG500 reikalavimai – motociklas turi būti techniškai tvarkingas, kad nebūtų sudaromas pavojus kitiems klubo nariams bei jų transportui. Kiekvieno klubo nario NRG500 motociklas yra žymimas bei pridedamas prie jo vardo bei pavardės klubo narių suvestinėje.

Oficialūs klubo nariai

1. Michael_Pacano (įkūrėjas) (NRG-500)

2. Ernestas_Paklausk (NRG-500)

3. Dovydas_Weed (NRG-500)

4. Eziukas_Rusky (NRG-500)

5. Edvis_Gaming (NRG-500)

6. Jake_Willson (NRG-500)

7. Minde_Marshell (NRG-500)

8. Falcone_Marcone (NRG-500)

9. Amanda_Candy (NRG-500)

10. Gruzinas_Tortilla (NRG-500)

11. Lee_Owen (NRG-500)

12. Lily_Miller (NRG-500)

13. Jack_Marzo (NRG-500)

Galerija

QzR5tS4.png

yAcn6yy.png

IYScays.png

sPYfHDF.png

DygQYvO.png

fGPN8F3.png

2DPHCQN.png

B6tiyhm.png

twUhfM0.png

ZM9ckEa.png

8TbeanF.png

AvJKv0S.png

a17mE2d.png

8VIsudn.png

ZFkW7JF.png

jdIoTjj.png

p1LhfKe.png

VZ7YxM5.png

9MEbVjC.png

bIuqb6h.png

mQuLpkT.png

oNaggQl.png

fhzcCE1.png

DPljcuE.png

LnrLtaS.png

Dr7megg.png

Ds5BlB2.png

aYI2YRP.png

Redaguota Michael_Pacano

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.