Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7] Dėl dviračių ir ridos.

Angelo_Lagusa.

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tomas_Salvatrucha
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na pradėkime nuo dviračių. Taigi kaip žinome dviračius galima labai pigiai išsinuomoti tad manau juos irgi reikia pagerbti ir išimti iš nuomos tačiau įdėti į turgų, kad žmones galėtu įsigyti savo dviratį ir nereiktu jaudintis, kad jis išniks vos tik nulipus. O su rida pasiūlymas šiek tiek prisideda prie dviračių pasiulymo taigi dabar rida yra beveik bereikšmė ir žmones kelia, kad tik brangiau parduot nu bet kame reikalas kelt tą ridą jei tu vistiek iš jos nieko negauni tad aš manau reikėtu padaryti taip, kad su rida būtu taikomi kažkokie bonusai prie transporto pvz dviračio greitis butu sumažintas ir kuo didesnė rida tuo greitesnis dviratis. Kuo didesnė rida tuo pigesnis remontas ar kažkas panašau čia daug ko galima prigalvot su ta rida.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Dėl dviračių tai žmonės galėtu nebesijaudinti dėl dviračio išnykimo. Dėl ridos būtu didesnis malonumas ją kelt.
 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiuo metu rida kaip sakant nėra bereikšmė kuo rida didesnė, tuo transporto taisymo kaina didesnė (skaičiuojasi nuo 1000km ridos), o su kuo didesne rida transportas pigesnis tikrai ne, čia virtualus pasaulis, ne realybė, reikia ir kažkiek priešingybės. PRIEŠ!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na kaip ir rašei su rida manau tikrai reikia kažką sugalvoti tačiau prieš dviračius esu PRIEŠ. Galbūt nesi žaidęs kitų projektų tačiau kaip dviračiai mėtosi kur tik papuola vyksta betvarkė ir žaidimas šiek tiek pradeda laginti ,tad už rida esu o su dviračiais PRIEŠ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už nuosavo dviračio nusipirkimo galimybę esu visiškai UŽ, tačiau dėl ridos, nemanau, kad reikia tokio dalyko. Mano nuomone, tai bereikalingas serverio apkrovimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už abu esu PRIEŠ, dėl dviračių, nes jie visur mėtysis ir tiesiog gadins kitiem gyvenimą, o dėl ridos, tu pats atsakiai kokia esmė ją kelti, dėl pinigų, papildomas būdas užsidirbti. Kaip suprantu minėjai, kad kuo didesnė rida tuo greičiau važiuoja. O ne atvirkščiai turėtų būt ? O dėl kainos taisymo - ko tu tikies ? Pagal tokią logiką kai tu pasieksi pakankamą kiekį ridos transportą taisyti bus nemokama, kas tiesiog gadins ekonomiką. Tuo labiau rida yra tikrai naudotina, nes kuo didesnė rida - tuo daugiau pinigų gausi už Tr.Priemonę. Arba, jei tarkim Tr.Priemonė turi 1 daužtumą, ir daug 10k ridos matosi, kad žmogus ją prižiūrėjo, todėl kaina dėl daužtumo galima sakyti nenumažės. O jei 10km ridos ir 1 daužtumo iškart gali su savininku pasiderėt, nes mažai ridos ir jau yra daužtumas, tokiu būdu aš vakar nusimušau kaina. Tad rida ir taip turi pakankamai pliusų, ir yra malonumas ją kelti, tad kaip jau ir minėjau, esu PRIEŠ.

Redaguota Juon_Siena

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
54 minutes prieš, Juon_Siena rašė:

Už abu esu PRIEŠ, dėl dviračių, nes jie visur mėtysis ir tiesiog gadins kitiem gyvenimą, o dėl ridos, tu pats atsakiai kokia esmė ją kelti, dėl pinigų, papildomas būdas užsidirbti. Kaip suprantu minėjai, kad kuo didesnė rida tuo greičiau važiuoja. O ne atvirkščiai turėtų būt ? O dėl kainos taisymo - ko tu tikies ? Pagal tokią logiką kai tu pasieksi pakankamą kiekį ridos transportą taisyti bus nemokama, kas tiesiog gadins ekonomiką. Tuo labiau rida yra tikrai naudotina, nes kuo didesnė rida - tuo daugiau pinigų gausi už Tr.Priemonę. Arba, jei tarkim Tr.Priemonė turi 1 daužtumą, ir daug 10k ridos matosi, kad žmogus ją prižiūrėjo, todėl kaina dėl daužtumo galima sakyti nenumažės. O jei 10km ridos ir 1 daužtumo iškart gali su savininku pasiderėt, nes mažai ridos ir jau yra daužtumas, tokiu būdu aš vakar nusimušau kaina. Tad rida ir taip turi pakankamai pliusų, ir yra malonumas ją kelti, tad kaip jau ir minėjau, esu PRIEŠ.

Dėl pigesnio remonto pamiršau paminėt, kad būtu galima padaryti limita ridos. Na, o dėl kainų su daužtumu tai ačiū, kad paaiškinai nes esu naujokas todėl man daug kas nauja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Tomas_Salvatrucha rašė:

Dėl pigesnio remonto pamiršau paminėt, kad būtu galima padaryti limita ridos. Na, o dėl kainų su daužtumu tai ačiū, kad paaiškinai nes esu naujokas todėl man daug kas nauja.

Ridos limitą ? Niekas taip nedarys, nesamone tuo labiau. Suprantu, kad naujokas, bet šitas pasiūlymas be ryšio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na mano manymu įdėja nebloga tik dar norėčiau dadurti ,kad kuo didesnė rida butų tuo atomobilis būtų pigesnis atsižvelgiant į realybe. Tačiau ,kad ir kaip bebutų gaila aš už abu dalykus esu PRIEŠ ,nes tai tikrai gadintu serverio kokybę ir ekonomiką.

Redaguota Minde Marshell

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.