Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Draudimas- /vc "kas sk?"

Ivan_Raskielnik

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ivan_Raskielnik
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau uždrausti per /vc komanda rašyti "kas sk?" ar "kas prie salono?". Nes daugelis adminu piknaudžiauja privilegijomis kaip /get ar /to. Siūlau bausti tokiais dalykais kaip ispėjimais ar mute
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Skatintu naudotis taksi paslaugomis, kuriomis ir taip nedidelė dalis naudojasi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 valandas prieš , Martin'as rašė:

Prieš. Didžioji dalis žaidėjų per ka administaroriaus statusą, vien dėl šitų komandų.

Na aš siūlau uždraust per /vc rašyt tokius dalykus, o ne getintis

Redaguota Ivan_Raskielnik

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žiūrint iš taksistų perspektyvos - taip, tai tikrai mažina jų naudojimo paskyrtį serveryje, tačiau žiūrint iš administratorių pusės,galbūt tai būtų jau per didelis suvaržymas..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už, pastarosiomis dienomis pats galvojau iškelti šį pasiūlymą. Žinoma, prieštaravimų būtų daug iš kai kurių žaidėjų pusės, bet vėlgi tai sakykime tam tikra prasme taksistų duona, žinoma vieni nuomuojas dviračius ar dar kažką, bet anksčiau ar vėliau manau ateitų supratimas lygiai taip pat, kaip ir su skelbimais per /vc, kad to daryti negalima. Lygiai tas pats jei bus įvesta turėtų būti taikoma ir ties /padmins bei /a chat'e.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tik UŽ!  Dėl šios priežasties taksi darbas praranda tikrai daug veiklos, nes tiek administratoriai vien tik naudojasi: „kas ten?“ , „kas dar kurnors“ , tiek pat ir paprasti žaidėjai klausia: „Kas iš admin SK arba SALONE arba dar kurnos“ , kad juos galėtu pagetinti. Atvirai pasakius man irgi buvo kilusi mintis parašyti pasiūlyma būtent tokį patį. Aš tikrai UŽ, nes serveryje reikia pagyvinti taksistu darbą, dar specialiai teiravausi keletos taksistu koks iškvietimų dažnis jų firmoje, (dėl idomumo), tai pamačiau kad tikrai mažas, o ir mano nuomonė tai priežastis yra būtent tokia. Ir pritariu prieš mane į temą atsakiusiam žmogui kad tai turėtu būti taikoma ir /vc ir /padmins ir /a chatuose.

Redaguota MantasFix

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.