Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7] Star mažėjimas / policijos baudimas.

MantasFix

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio pasiūlymų skilties anketa:


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Mantas_Fix
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi pirmasis pasiūlymas yra nusikaltimo lygio mažėjimas, t.y star mažėjimas per tam tikrą laiką. Paskaičiau kad yra toks pasiūlymas dėl star, bet mačiau jog didelis laiko tarpas paminėtas, aš asmeniškai siūlau padaryti kad: Kas 5min/10min žaidėjams dingtu po 1 nusikaltimo lygi (star), kokia to esmė? Esmė visa tokia kad kaip ir GTA žaidimuose star dingsta žaidėjui toliau pabėgus arba pasislėpus, šiame serveryje tai butu naudinga ir žmonėms ir policijos darbuotojams. 


– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Žaidėjai turėtu daugiau vilties bėgti, bėgioti, slėptis ir turėti vilties kad praeis laikas kol visi star dings. Iš policijos pusės tai būtų pastumėjimas greičiau atlikti savo darbą t.y gaudyti ir pagauti nusikaltelius, taip pat tai suteiktu daugiau veiklos pačiam darbui bei dažniau suburtu komandą tam kad greičiau pagauti vieną ar kitą nusikaltelį,

 

ANTRAS PASIŪLYMAS

 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Antrasis pasiūlymas būtu dėl policijos darbuotojų baudimų nusižengimams. Mano idėja yra tokia: PAVYZDŽIUI: Kai policininkas pagauną žaidėja kuris nusižengė taisyklėms darydamas NON-RP, policininkas norėdamas bausti pradžioje žaidėjui uždėtu tik ispėjimą, ispėjimas galiotu 60min, jei per tą laiką žaidėjas pagaunamas ir nubaudžiamas už NON-RP žaidėjas tada jau gauna nusikaltimo lygiu ir yra baudžiamas bauda arba laisvės atemimu. Jei žaidėjas gaun pirmajį ispėjima ir praeina 60min laikotarpis, žaidėjas nusižengęs vėlia gauna tik ispėjima ir vėl galioja 60min terminas per kuri antra kartą nusižengus žaidėjas jau bus baudžiamas. Arba pridurti dar tai kad po antrojo karto kuri žaidėjas nusižengia ir gauna nusikaltimo lygi bei bauda, tada vėl iš naujo pradėtu galioti 60min terminas ir per tą laiką nusižengus tuopačiu nusižengimu trečiajį kartą žaidėjas jau būtų baudžiamas laisvės atemimu tarkim 30min.  Tokią įdėja galima būtų pritaikyti ne tik NON-RP nusižengimui bet ir daugiau kitų, esmė kad gautusi ispėjimų sistema.

– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui? Mano manymu kad tai būtų visiems priimtiniau, kadangi dabar policija baudžia visur už viską ir labai griežtai, kartais net pergriežtai, o čia juk žaidimas, aš labiau pagrysčiau tuo kad visiems būtų tikrai priimtinas dalykas, o dabar ir patys policijos darbuotojai į nusižengimu baudimus labiausiai mato kaip i pinigų pasipelnymą o ne pareigos atlikimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl pirmo pasiulimo gal ir nieko, bet dėl antro esu pilnai PRIEŠ, pareigūnai ir taip turi darytis ganėtinai daug įrodymu, o čia dar kažkokie įspėjimai paskui laukt 60min visiškai nelogiška, ir vargu ar atsiras tokiu kurie prisimins tapati nickname po 60min jai serve tarkim būna 100 ir daugiau žaidėjų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 valandas prieš , Lebronas_Jamesas rašė:

Dėl pirmo pasiulimo gal ir nieko, bet dėl antro esu pilnai PRIEŠ, pareigūnai ir taip turi darytis ganėtinai daug įrodymu, o čia dar kažkokie įspėjimai paskui laukt 60min visiškai nelogiška, ir vargu ar atsiras tokiu kurie prisimins tapati nickname po 60min jai serve tarkim būna 100 ir daugiau žaidėjų.

Nepagalvojai kad pasiulymas yra sistemos ? o ne atsiminimo :D :D :D 

Esu uz abu pasiulymus, manau butu maziau nesamoniu PD, taip pat esu pilnai uz pirma pasiulyma kad sumazetu itarimo lygis kadangi dabar jei kazka padarei tai mentai vistiek kazkada pagaus kadangi /sekti be sustojimo galima naudot ir pns, tai jei begi nuo mentu tai niekada nepabegsi o relog = ban

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 valandas prieš , Lebronas_Jamesas rašė:

Dėl pirmo pasiulimo gal ir nieko, bet dėl antro esu pilnai PRIEŠ, pareigūnai ir taip turi darytis ganėtinai daug įrodymu, o čia dar kažkokie įspėjimai paskui laukt 60min visiškai nelogiška, ir vargu ar atsiras tokiu kurie prisimins tapati nickname po 60min jai serve tarkim būna 100 ir daugiau žaidėjų.

 Tame ir esmė kad minėjau sistema serveryje, o ne teorine sistema policijos darbe. Taigi sukurus sistema pareigūnui nereiktu nieko atsiminti, automatiškai serveris tikrinant ar baudžiant žaidėja viska informuotu kokia yra situacija, ar ispėtas pirka karta ar antrą ir panašiai, mano buvo tokia idėja.  Bet visų nuomonės yra priimtinos, neneigiu tavosios.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
18 minutes prieš, MantasFix rašė:

 Tame ir esmė kad minėjau sistema serveryje, o ne teorine sistema policijos darbe. Taigi sukurus sistema pareigūnui nereiktu nieko atsiminti, automatiškai serveris tikrinant ar baudžiant žaidėja viska informuotu kokia yra situacija, ar ispėtas pirka karta ar antrą ir panašiai, mano buvo tokia idėja.  Bet visų nuomonės yra priimtinos, neneigiu tavosios.

Vienas būdas yra toks, jog pareigūnui uždėjus /ita už non-rp, pirma kart užsidėtų įspėjimas, kuris kaip ir sakiai, galios pvz. 1h, jei per tą 1h pareigūnas uždės jam vėl /ita už non-rp, automatiškai užsidės įtarimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
38 minutes prieš, Troy Wyatt rašė:

Vienas būdas yra toks, jog pareigūnui uždėjus /ita už non-rp, pirma kart užsidėtų įspėjimas, kuris kaip ir sakiai, galios pvz. 1h, jei per tą 1h pareigūnas uždės jam vėl /ita už non-rp, automatiškai užsidės įtarimas.

 Taip aš ir turėjau tai omenyje, kad čia serverio sistema,  aš net nežinau kaip pasakyti nes neturėjau net menkiausios tokios minties kaip tas žaidėjas viršui parašė kad policininkams teks viską atsiminti :D:D  rašau į serverio pasiūlymus o ne policijos direktoriui į pasiūlymus kad jis lieptu savo darbuotojams atsiminti kas dave, kur dave ir prieš kiek laiko davė /ita... :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.