Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu medikų pavaduotoją Belenkoks_Chuligans

Žemaitis_Žmogus

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Žemaitis_Žmogus 
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Belenkoks_Chuligans 
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: GSMC Medikai 
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Buvo taip, aš prisijūngiau į Teamspeak programą ir papokinau medikų direktoriui Electric_New kad pradirbsiu minimumą vėliau vakare nes išvarau į treniruotę. Electrica_New atsakė +. Dabar 23:08 valanda dirbu minimumą ir man Medikų pavaduotojas Belenkoks_Chuligans uždėjo įspėjimą už tai kad nepradirbau 60 minučių 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Taisyklės gal nėra, bet tiesiog, nesugebėjimas susibendrauti su pavaduotojumi ir atlikti visu 100% tinkamo darbo. Nemokamas įspėjimas.
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas https://imgur.com/a/yz2BKJM https://imgur.com/a/YeKMfPE

Redaguota Žemaitis_Žmogus
pridėjau dar viena nuotrauką

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Belenkoks_Chuligans rašė:

Labas, štai čia yra įrodymai, jog tu nepradirbai 60 minučių iki 23:00. Štai šitoje temoje aš neradau tavo užpildyto neaktyvumo, kuris galiotų. Sėkmės.

 

Mano nuotraukoje matosi kad aš rašiau kad pradirbsiu 60 min vėliau ir jis parašė +. O apie neaktyvumą nieko neminėjo. Tai reiškia kad jis man davė leidimą pradirbti minimumą nors ir pasibaigė darbo laikas.  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Papildysiu dar savo pavaduotoją. Aš tau jau vieną kartą rašiau, kad pildyti neaktyvumą jeigu negali pradirbti iki vakaro, tu man buvai atsakęs gerai, o dabar kartoji tą pačią klaidą. Parašei man, kad pradirbsi vėliau, bet mano pavaduotojui nieko nepasakei, o aš pats pamiršau jį perspėti, tai iš kur jam žinoti? Taip pat jeigu būčiau aš tuo laiku, tai būčiau ir aš uždėjęs tau įspėjimą, nes pasirodei tik 23:06, galima jau buvo pagalvoti, kad tavęs nebebus, o kaip ir minėjau turėjai užpildyti neaktyvumą ir parašyti, kad pradirbsi truputi vėliau ir pavaduotojas būtų patikrinęs neaktyvumu anketas ir nekiltų tokių problemų.

Redaguota Electric_New

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 valandas prieš , Electric_New rašė:

Papildysiu dar savo pavaduotoją. Aš tau jau vieną kartą rašiau, kad pildyti neaktyvumą jeigu negali pradirbti iki vakaro, tu man buvai atsakęs gerai, o dabar kartoji tą pačią klaidą. Parašei man, kad pradirbsi vėliau, bet mano pavaduotojui nieko nepasakei, o aš pats pamiršau jį perspėti, tai iš kur jam žinoti? Taip pat jeigu būčiau aš tuo laiku, tai būčiau ir aš uždėjęs tau įspėjimą, nes pasirodei tik 23:06, galima jau buvo pagalvoti, kad tavęs nebebus, o kaip ir minėjau turėjai užpildyti neaktyvumą ir parašyti, kad pradirbsi truputi vėliau ir pavaduotojas būtų patikrinęs neaktyvumu anketas ir nekiltų tokių problemų.

Chuligano įrodymuose matosi kad aš 23:06 jau buvau pradirbes 49 minutes, Tai reiškia kad aš dirbau tuo metu ir ištesiau savo "pažada" kad pradirbsiu vėliau. Tu apie neaktyvumą nieko neminėjei man. Aš pranešiau valdžiai (tau) kad pradirbsiu vėliau o kad pavaduotojas būtu informuotas apie tai čia yra jau tavo darbas, ne mano. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Žemaitis_Žmogus rašė:

Chuligano įrodymuose matosi kad aš 23:06 jau buvau pradirbes 49 minutes, Tai reiškia kad aš dirbau tuo metu ir ištesiau savo "pažada" kad pradirbsiu vėliau. Tu apie neaktyvumą nieko neminėjei man. Aš pranešiau valdžiai (tau) kad pradirbsiu vėliau o kad pavaduotojas būtu informuotas apie tai čia yra jau tavo darbas, ne mano. 

Tikriausiai net nesuvoki, kad direktorius turi daug daugiau darbų negu informuoti visus iš eilės apie tavo neaktyvumą. Aktyvumus pavaduotojas sutikrino iki 23:00 tu nepasakei iki kada būtent pradirbsi ir čia jau tavo problema, o ne pavaduotojo. Bus pamoka kitam kartui, jau ne pirmą kartą darai tokius dalykus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Electric_New rašė:

Tikriausiai net nesuvoki, kad direktorius turi daug daugiau darbų negu informuoti visus iš eilės apie tavo neaktyvumą. Aktyvumus pavaduotojas sutikrino iki 23:00 tu nepasakei iki kada būtent pradirbsi ir čia jau tavo problema, o ne pavaduotojo. Bus pamoka kitam kartui, jau ne pirmą kartą darai tokius dalykus.

Tu pats prisipažinai kad nepasakei pavui kad aš pradirbsiu vėliau. O tai kodėl tada kai aš tave papokinau kad pradirbsiu minimumą vėliau parašei + o ne "užpildyk neaktyvumą"? Aš dar suprasčiau kad jeigu išvis nebūčiau pradirbes 23:06 bet tuo metu aš dirbau ir buvau pradirbes 49 min. Kaip matai neaktyvumo temoj, kai neturiu išvis laiko pradirbt, užpildau neaktyvumą be tavo įsakimo. Aš žinau neaktyvumo funkcija ar kaip čia pasakius. Bet čia dabar pranešiau valdžiai kad pradirbsiu minimumą vėliau ir valdžia su tuom sutinka ir vistiek už tai dęda įspėjimą? Tai reikėjo pasakyt kad užpildyčiau neaktyvumą arba "-". Duodat leidimą pradirbti po darbo laiko ir vistiek už tai įspėjimą duodat....  Plius, praeita kartą kai sedėjau kalėjime 2h ir dar nebuvau pradirbes 60min pasakiau tau kad pradirbsiu kai išeisiu iš kalėjimo ir tu sakei gerai, išėjau iš kalėjimo 23:30 ar kažkas panašaus o tu tada nedėjei įspėjimo, tai kodėl praeitą kartą nedėjei o dabar būtum dėjes ? kaip sakiau, aš tuo metu kaip gavau įspėjimą dirbau ir norėjau atlikt tai ką prižadėjau ir manau kad tu puikiai supranti ką aš turėjau omenį apie "pradirbsiu vėliau". 

Redaguota Žemaitis_Žmogus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šioje situacijoje kalti visi - firmos vadovai kalti dėl blogos komunikacijos, o darbuotojas, nors ir aiškiai patvirtinęs darbo sutartyje, jog su darbe egzistuojančiomis taisyklėmis yra susipažinęs, vis tiek renkasi firmos valdžios nepatvirtintus metodus neaktyvumui pranešti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.