Prisistatau Travel_Joker

Anketos šablonas(laisvas stilius):

Jūsų V_P slapyvardis serveryje: Travel'Joker

Jūsų tikrasis vardas: Eimantas (Eima)

Jūsų amžius: 17m

Laisva vieta išsireiškimui(Rašykite kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Na esu paprastas labai paprastas, bendraujantis, draugiškas žmogus. Mėgstu gamtą, mėgstu žiemą, mėgstu šaltį. Laisvalaikį mėgstu leisti su draugais arba prie kompiuterio. Lankau futbolą (11 metai eina). Mokausi iš padarytų klaidų, stengiuosi padėti, suteikti pagalbą visiems kam ir kuo galiu. Esu užsispyręs, tikslų link eidamas nestabdau. Nesu uždaras, nesu veidmainis, jei turiu kažką pasakyt sakau tiesei šviesiai, nors tai dažnai ir pakenkia. Moku išklausyti kitų. Nesu tas kuris greit supyksta ar įsižeidžia, bet esu kerštingas. Gyvenu Kėdainiuose, bet iki 5 metų augau Kaune, Slabotkėj. Šiuo metu neturiu jokių augintinių, bet iš gyvūnų labiausiai myliu šunis (Vakarų Sibiro Laikos). Ateityje planuoju stoti į policijos mokyklą, bet žaidime esu visai kita asmenybė. Žaidime aš nusikalstamų žmogus.

Snapchat: eimamaze 

Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/3vsaRE8 (šiuo metu po 1 numeriuku sėdžiu)

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.