AMNESTIJŲ PARAIŠKOS

Amnestijų paraiškų tema – vieta, kurioje už savo padarytus nusižengimus nubausti asmenys patekę į NGS sąrašą prašo nuolankumo. Taigi, norint gauti amnestiją ir vėl sugrįžti į gaujų karus reikia pateikti apeliaciją pagal apačioje esantį šabloną. Vertėtų paminėti ir tai, kad ji turi būti išsami, norint ją gauti nepakanka parašyti kelias eilutes kaip jūs gailitės. Vėlgi, turi būti matomos pastangos iš jūsų pusės serveryje, jei nebūsite aktyvus (-i) , o tiesiog užpildę anketą dingsite – amnestijos gauti nesitikėkite. Amnestijas dažniausiai aš, kaip gaujų prižiūrėtojas tikrinsiu kas savaitę, išimtis taikoma tik tiems asmenims, kurių amnestija buvo atmesta ir nuo to laiko nepraėjo vienas mėnuo.

Anketos šablonas apeliacijos pateikimui:
1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):

Nemokamos amnestijos. Tam tikrais laikotarpiais (dažniausiai šventiniu metu) suteiksiu galimybę gauti amnestiją nusižengusiems asmenims nemokamai. Pasinaudoti tuo galės tik tie, kurie į NGS sąrašą pateko pirmąjį kartą. Savaime suprantama, kad šioje vietoje ties apeliacija teks paplušėti daugiau, o proga apsivalyti nuo tamsaus šleifo nemokamai bus suteikiama mažam kiekiui asmenų. Jeigu žmogus po gautos nemokamos amnestijos vėl sugrįš į NGS sąrašą, išsipirkimo suma bus kur kas didesnė. (Šiuo metu nemokamos amnestijos nepriimamos)

Anketos šablonas nemokamos apeliacijos pateikimui:
1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:

Redaguota Michael_Pacano

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Roki_Reider
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: Serverio klaidų išnaudojimą. (cbug)
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveikas Michaeli taigi padariau didelę nuodėmę(cbuginau). Pasimokiau, kad bandydamas išnaudoti serverio klaidas nieko napasieksi. Ngs sąraše esu pirmą kartą ir galiu pasakyti kad labai gailiuosi už savo nuodėmę, nemeluosiu man ngs sąraše būti yra gėda. Prašau tavo atgailos man ir suteikti antrą šansą, nes pasimokiau. Cbuginau nes buvo ls zona ir nebuvo veiksmo taigi užsimaniau pacbuginti 7 kulkas. Tikiuosi Michaelis išklausys mano maldavimus ir atleis man.
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): 2019-02-24 17:59 https://imgur.com/a/rBq1jyW

Redaguota Michael_Pacano
Amnestuotas, linkiu sėkmės gaujų karuose ir viliuosi, kad daugiau išvysti tavęs šiame sąraše neteks.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:John_Snake
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:Serverio klaidų išnaudojimą. [CBUG]
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Sveikas Micheali. Gailiuosi kad dariau tokes nesamones kaip cbug. Dabar žiurėdamas/Stėbėdamas zonu veiksmus ašara išrieda kad negaliu buti ten ;(.Žinojau kad su Cbug nieko nepasieksiu nežinau kodėl taip padariau, žinau tai kad tai buvo didžiause kalida serverija.Aš Galvojau kad kitoje zonoje kai niekas nevyksta galima cbugint tai pabandziau ir gavau bana:( aš to nesitikėjau. Noriu sugrišti i karus. Ir turėti visas privelegijas serverija nebuti NDS/NGS. Daugiau taip nedaryčiau nebenoriu taip gyventi be gauju. Tikiuosi manes pasigailėsi ir leisi dalyvauti karuose :) pagarbiai John_Snake kaip Gaujinei mane vadina (Jonas_Gyvatė)
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):https://imgur.com/u7ClGrg 2019-03-02 21:24

Redaguota Black_Mett
Amnestija atmesta, išsiplėsti čia nereikia, bandei apeiti NGS žaisdamas gaujoje su kitu vartotoju ir prie išsipirkimo sumos prisidėjai 500,000€.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Karolis_Freedom
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:Serverio klaidų išnaudojimas.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Sveikas michael aš savo kalte supratau aš tiesiog kėliau žmogų su ginklų, nes galvojau tai nėra draudžiama, bet vėliau pagalvojau ir supratau kas čia yra neleistina taigi aš norėčiau atpirkti savo kalte.
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):
https://imgur.com/a/GXIXA9L  2019-04-13 16:58

Redaguota Michael_Pacano
Amnestija priimta, linkiu sėkmės gaujų karuose ir tikiuosi NGS sąraše daugiau nebeišvysti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:Emke_Bmw
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:Serverio klaidų išnaudojimas.
2019-03-19.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Sveikas Michaeli ir visi kurie tai skaito. Taigi pradėsiu manau nuo to, kad padariau didelę klaidą. Tai buvo eilinė zona, veiksmo aišku nebuvo.... Buvau radęs metoda kaip cbuginti su sg be tab ir negauti įspėjimo... Ši metoda karts no karto panaudodavau zonose ir šiaip kai nebudavo ką veikti zonoje... Tai va ir prisižaidžiau, per tą laiką kai esu NGS saraše supratau, kad to daryti nederėjo... Labai gailiuosi..

Redaguota Michael_Pacano
Amnestuotas, viliuosi, kad savo praeities klaidų nebekartosi ir daugiau į NGS sąrašą įtraukti neteks, sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Jeffrey_Watson
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-02-10, už Serverio klaidų išnaudojimą.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveikas Michaeli ir visi skaitantys, taigi šiame sąraše esu nuo vasario dešimtos dienos. Tad turėjau gan ilgą laiko tarpą apmąstyti ką padariau blogą ir pasitaisyti. Situacija buvo tokia jog mudviem su Mindaugu buvo atsibodusios kasdieninės zonos ir tie patys karai penki prieš penkis, tai nusprendėme padaryti gan daug kvailysčių per kurias ir patekau į ngs. Cbuginau į dėžes prie SF vartų ir po poros minučių savo kvailysčių darymo buvau užblokuotas naujojo GP. Norėčiau atsiprašyti tavęs Michaeli už tas savo kvailystes kurias padariau ir grįžti atgal į gaujų karus, nes serveryje daugiau veiklos sau nerandu.

Redaguota Michael_Pacano
Buvai vienas iš tų, kuriam tikėjausi suteikti amnestiją, bet pasiekė įrodymai, kad nesulaukęs jos pats kaip civilis nuėjai į zoną ir šaudeisi, neamnestuotas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Andrius_Quattro
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:2019-03-31 Serverio klaidų išnaudojimas.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveikas Michaeli, taigi pradėsiu nuo to jog vieną vakarą per sf zona su cbuginau porą apkabų. Kadangi veiksmo tuo metų nebuvo  Nors ir žinojau ,kad taip daryti nederėjo, bet ivyko kaip ivyko. Praėjus porai valandų gavau ban'ą už Serverio klaidų išnaudojimą. Per ta laiką kiek esų sąraše aš supratau jog padariau blogai bei labai gailiuosi už savo padarytą klaidą.

Redaguota Michael_Pacano
Amnestuotas, viliuosi, kad savo praeities klaidų nebekartosi ir daugiau į NGS sąrašą įtraukti neteks, sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:(Matteo_Floretti)-Balck_Man
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:Cytinimas-(WH)
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Na Sveikas michai, prisipažįstu ,kad naudojau neleistiną programa - (WH), sąraše esu jau apie 2-3 mėnesius padariau kvaila klaida daugiau tokiu nesąmoningų `tikiuosi nebedaryti ateityje na ir ko labiausiai tikiuosi tai ,kad duosi man antra šansą pasitaisyti ir būti geresniu žaidėjų bei būti pavyzdžiu kitiem žaidėjams , ir taip pasiilgau gaujų veiksmo norėčiau būti juose kaip visada uždominuoti zonose padaryti gaujas geresnes daugiau veiksmo mažiau verkimu žaiskime be čytu ir visiems bus geriau.

Redaguota Michael_Pacano

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:Ignas_Sniego (Rokas_Sniego, Viroslav_Undine, Jokubas_Wwe)
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:Čytinimas, 2018-10-21

3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Labas, Michaeli ir kiti skaitantys šią  amnestija,  NGS saraše esu jau 6 mėnesius tai kaip man yra labai ilgas laikotarpis ir aš vis per šitą laikotarpį bandžiau sukaupti pinigėlius ant išsipirkimo, bet man nepavykdavo. Tai papasakosiu kaip aš patekau į NGS saraša, tai viskas įvyko po sf zonos aš bėgiojau nuo policininkų su dviratuku ir mane surakino pareigūnas ir priėjo kitas žaidėjas manę numetė nuo dviračio ir manę pakabino ir nuvežė į vandenį ir kai policininkai mane įsodino į lėktuvą aš sugalvojau jį suboominti vieną kartą ir dar pabandžiau antrą kartą ir jau antrą kartą gavau ban, štai tokia kvaila mano klaida. Ir aš visiškai nesuprasdamas eidavau į zonas su kitais acc ir manę pagaudavo ir jau po paskutinio karto aš pasimokiau ir viską gerai pagalvojau, kad tokių nesąmonių daugiau nebedarysiu. Tai dabar prašau tavęs Michaeli atsiprašymo ir prisiėkiu, kad daugiau tokių kvailų klaidų nebedarysiu, nes be gaujos man serveryje nėra ką veikti...

Redaguota Michael_Pacano
Bandymas ne kartą apeiti NGS tik parodo, kad iš tokio žmogaus neverta tikėtis pasitaisymo, juolab, kad į ten esi patekęs už neleistinų programų naudojimą, manęs neįtikinai, neamnestuotas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Maksas_Ameno
 2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019/03/05 už serverio klaidų naudojima IKSD
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Nu tai va, patekau dėl pacbuginimo su tab ar su c raide jau vapsie dzin, realiai nesijauciu niekiek kaltas, pasaudziau budamas vienas pries viena dm arenoj, + is to cbugo nieko nepataikiau, tai reiskias serverio klaida nepakenke nei vienam asmeniui, na ir tai buvo dm arena, ne zona, todėl jeigu ne sugalvotos taisyklės, nežinau dėlko turėčiau būti ngs saraše. tipo turiu atsiprašyt visų dėl cbug naudojimo, kuris yra neleistinas, tai ok atsiprašau visų už cbug naudojima, tikiuosi atleisit man už kenkimą jums, norėjau būti už jus daug pranašesnis nei jus visi esat, bet gavos taip jog mane prigavo toks gopro ir karoce varom toliau. 

Atsiprašau Michael_Pacano už tai jog naudojau cbugą prieš žaidėja, esu tipo kaltas, gavau nuobauda, supratau ka tai reiškia, vienam GP prižadėjau jog nepapulsiu už čytinimą į ngs, tą pažadą tesiu iki šiol nors jis ir ne GP, Tau prižadu jog nepapulsių daugiau į ngs už klaidų išnaudojimą(užknis slafka prikalbinėt ant unbano, joke). Mano kalba baigta, neturiu ka net ir pasakyt kai už tokį nusižengimą gavau NGS, niekad nepripažinsiu, kad aš to nusipelniau, bet reikia paklusti jūsų norams ir įsakymams, kitaip gero nieko nesitikiu :) 

Redaguota Michael_Pacano
Visada gerbiau žmones, kurie nepabijo išreikšti savo nuomonės ir įžvalgų, šiuo atveju tai buvo geriau nei daugelio rašliavos apie tai kokie jie kalti, amnestuotas ir tikiuosi, kad pažadą tiek buvusiam GP, tiek man išlaikysi, sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Edga_Bmw
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-04-17 Neleistinų modifikacijų naudojimas.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Taigi pradėkime nuo to, gaujuose esu pirma karta šiame serveryje, išbandžiau save ir užsivedžiau šia veiklą, per visą savo žaidima šiame serveryje visada dirbdavau ir net nekreipdavau demėsio į šias gaujas, nesuprasdavau kaip jie gali ten sedėti, bet dabar supratau. Gavau baną pats nesupratau kodėl ir už ką, esu ne kažkoks penktokas šeštokas aštuntokas ar devintokas jog naudoti kažką, jog vistiek kažkada gausi nuobaudą bei vistiek kažkada tave pagaus ankščiau ar vėliau. Niekada nebuvau ndse ar kažkokiam stulpe ir štai siurprizas. Kalbėjau su Seneliu įtaria jog aimas ir medžiai be lapų, taip nesiginčysiu 2 men atgal kažkur naudojau medžiu be lapų kartu su šhrinkeriu jog padidėtu FPS nes žaist tikrai neįmanoma, įkėlus įrodymus jei neklystu už mute anketą, man praneše Mafijos'Senelis bei jo kolega Egidijus, nesupratęs iškart isirašiau medžių moda iš greenside modifikacijų žaidėju naudojimus medžius. Tad atėjo antra diena kaip einu visada į pirma zona, šaudžiau tikrai pats nustebau kaip pataikydavau nes visi sako nekimba nekimba, tada pradėjo rašyti į sms Steve_Stanley ar kaip jis ten, pradėjo grąsinti jog gausiu bana už aima bet aš nieko nebijodamas ir neslėpdamas, sakau jog tėgul skundžiasi kam jis nori. Pripažystu aimo nenaudojau ir išvis jokiu neleistinų modifikacijų. Kitas video pasako jog šaudžiau pro lapus, Taip šaudžiau pro lapus nes jie nėra defaultiniai o tai yra modas iš šio projekto forumo modifikacijų temos. Gavęs bana nuejau pas Seneli į kanalą ir klausiau už ką ir t.t. Prisijungiau į kitą serveri jog nuvažiuot į ta vieta kur šaudžiau ir parodyt kaip viskas atrodo, jus irgi galit išbandyti ir pažiūrėti. Bet Mafijos'Senelis nesutiko ir pasakė aš noriu patikrinti tavo kompiuterį, aš pasimetęs sėdžiu ir galvoju, kodel kažkoks asmuo nepažįstamas turi teisę lysti į mano privatu kompiuteri bei pažeisti autorines teisęs, aš neturėjau ko slepti, suprantu jis paprašytu tik atidaryt gta folderi, bet ant dekstopo yra asmeniniai mano dalykai kurių nenoriu viešinti, tad kaip supratot aš nesutikau jog tikrintu mano kompiuteri nes tai yra mano privatūmas ir kiek pasidomėjau iš senų šio projekto žaidėjų irgi neprileistu jog tikrintu kompiuteri nepažįstamas ir tuo labiau pažeidžiantis autorines teisęs žmogus. Bana priemiau ir atsiblokavau, manyčiau nelabai būtų malonu jog kažkieno kompiuteri tikrina ir manyčiau reiktu kažkaip kitaip spręsti arba atlikti kitaip visa šią sistemą. Tad atsiprašau Michaeli jog patekau į NGS pagal save sakyčiau per klaidą, nes tai yra visiškas absurdas lysti ne į savo kompiuterį. Jeigu kažkuo nusižengiau taip atsiprašau buvau kaltas, bet stoviu ant keleniu ir jum ponas Michaeli prižadu jog nieko nenaudojau ir nenaudosiu, nes neesu mažas vaikas tokius š daryti. Gal aš ir teisingai ar per klaidą patekau į NGS čia jūsų nuožiūra, bet pagal save aš patekau visiškai per klaida ir sakyčiau iš lempos. Tad atsiprašau daugiau tokiu nesamoningu dalykų nepasikartos. 

Redaguota Michael_Pacano
Bene viena įdomiausių užblokavimo istorijų su pabėgimais daryti pasą, asmeniškumais kompiuteryje ir t.t Nematau iš tavo pusės tiesaus paaiškinimo, tik važinėjimą užuolankomis. Turbūt tau pripažinti tai reik dar laiko, neamnestuotas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:Las_Verrosa
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:2018-12-23 už čytinimą (INV)
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Sveiki visi skaitantys šią amnestija ngs aš jau  5 mėnesius ir labai gailiuosi už ta durna poelgi kai isijungiau inv . Per šį laikotarpi supratau kad anksčiau ar vėliau vistiek būni pagautas. Tai va prašau tavęs Michaeli kad ištrintum mane iš šio sąrašo  ir leistum eiti į gaujas nes serveryje veiklos be kiaušinių rinkimo visiškai nėra gaujų zonose bent veiksmo yra.  Taigi prašau atleidimo tu kuriems pakenkiau tuo metų zonoje ir tikiuosi man atleisite už mano tokį durną poelgi.

Redaguota Michael_Pacano
Lygiai kaip tu „paplušėjai“ stengdamasis gauti amnestiją, taip lygiai ir aš pasistengiu jos tau nesuteikdamas. Nemačiau jokių paaiškinimų ką ruošiesi keist, tik prašymą ištrinti tave iš NGS. Neamnestuotas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Kristis_Williams
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:  2019-02-12  Neleistinų programų naudojimas.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Kazkokio protingo pasiaiskinimo neturiu ,pasielgiau kvailai manydamas ,kad "FPS UNLOCK" yra paprastas bonusas prie zaidimo ir ,kad niekas  nesuzinos ir niekas  negaudis. Sveiki,buvau pagautas su “FPS UNLOCKU” jau pries 2 menesius.Ir iki siol negaliu suprasti kodel? Ir kam? Man reikejo ji naudoti ir elgtis ganetinai kvailai. Gryzes po bano i serveri,as meginau atrasti motyvacijos zaisti,taciau neradau. Uzpildziau kelias atrankas,bet deja nepatekau. Ir sau pasakiau, ATSIBODO, NEIDOMU,LAIKO SVAISTYMAS NEBEZAISIU! Baiges zaisti Greenside as dienu, dienassededavau prie kompiuterio ir nieko neveikdavau,nes niekas taip nekabino,kaip Greenside serveris. .Tad praejus menesiui su biski as sumasciau isijungti vel SA-MP ir pamegint pazaist. Taciau busiu nuosirdus ir pasakysiu,kad nelabai mane uzkabino. Tik prisiminiau laikus,kai praktikuodavaus visa diena,kad tik geriau zonoj pasirodyciau.Buvo tikrai linksma na,dabar dirbu picu isveziotoju ir vazineju aplink miestelius. Gaujos buvo didelis kablys man,turejau daug motyvacijos,aktyvumas irgi Budavostiprus,na ir gyvenimas linksmesnis buvo ;(. Todel noriu paprasyt sanso pasitaisyti ir su visam gryzt i serveri. O jeigu ir mano atsiprasymas nera vertas brangaus atleidimo,tada teks taupytis piningus. Sia gaida as ir pabaigsiu ir lauksiu atsakymo ;)

Redaguota Michael_Pacano

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Travel_Joker
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:2019-03-10, Cytinimas (FPS unlock)
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Tai buvo taip is youtubes atsisiunciau man patinkanti GTA:SA ir visai nepagalvojau, jog ten gali buti ikeltas fps unlock, pamates per FRAPS jog mano fps kiekis ganetinai didelis (120-140fps) isjungiau ir istryniau fps unlocka, bent jau taip galvojau, is cleo papkes ji istryniau, taciau buvo dar vienas failiukas su .asi kurio neistryniau, nes jo nepastebejau, tada isikeliau fps.cs (modifikacija rodanti fps kieki), bet ji buvo kazkokia buginta ir man rodydavo 50fps max (nors istiesu tas fps kiekis buvo daug didesnis, tai issiaiskinau tik gaves uzblokavima) . Del savo  paties neatidumo atsiduriau siame sarase, manau suprasit mane ir atleisit man uz mano padaryta nusizengima. kad pasaudyciau man nereikalingas fps unlockas. PEACE

Redaguota Michael_Pacano

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:Jordan_Fly(Need_You)
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2018-11-30 Nekompetetingas elgesys, žaidėjo įžeidinėjimai naudojant gaujinio rangą.

3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: : Sveikas ,Michaeli ,ir sveiki kiti skaitantys šią amnestiją , NGS saraše esu 145 dienas, tai tikrai ilgas laikas ir tikrai supratau jau savo padarytas klaidas ir atėjo laikas išpažinčiai. Na tai viskas prasidėjo LV zonoje, užsimanem paprikolint, tai uždėjau Freezui žodinį rangą su įžeidžiančiu žodžiu, kuris buvo skirtas leigonui ir jisai nusiuntė ss Mantui ir atsiduriau šitame saraše, bandžiau šaudytis su kitu vartotojų ir per pirma zona jau buvau pagautas ,tai pačios kvailiausios klaidos kurias buvau padaręs ir tikrai jau norėtusi gryžti į gauju veiksmus. Atsiprašau Leigono kad jį įžeidžiau ir kitu kuriems pakenkiau. See Yaa

Redaguota Michael_Pacano
Paaiškinimą pamačiau, laiko ne taip ir mažai praėjo, tikiuosi, kad jo pakako suprasti padarytas klaidas, amnestuotas, linkiu sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: 2019-03-05 Black_Edd - Serverio klaidų išnaudojimas.
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-03-05  Serverio klaidų išnaudojimas.- CBUGAS
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveiki kas skaitot, noriu atsiprašyti už savo "nuodeme", buvome zonoje o ten nelabai kas važiavo o ir buvau nelabai senai grįžes į serverį  žaisti, tai nesitikėjau, kad galiu gauti baną už tai, kad cbuginau į sieną. Suprantu taisyklių nežinojimas nuo bausmės neatleidžia todėl pildau šia anketą, dėkui už dėmesį.

Atsakyti

„Testinau sistemą, norėjau pranešt apie bugą, kad eina su TAB cbugint ir isp. neduoda...“ Jau amnestijos paraiškoje pasakoji apie tai, kad nežinojai nieko apie blokavimą už c-bug, nors ne vienas iš tavo gaujos narių gavo už jį užblokavimą prieš tave, nematau tavyje potencialo pasitaisyti, kai nelabai ir pats įžvelgi savo kaltės.

Redaguota Michael_Pacano
Neamnestuotas, paaiškinimas viršuje.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Halawe_Boketto, Austin_Oaklade, Rokiz_Willamas
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: už neleistinų programų naudojimą - fps unlock. 2018-11-17
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveikas Michaeli, praėjo 5 mėnesiai nuo gauto užblokavimo. Per tą laiką pasimokiau, kad reikia laikytis greenside taisyklių( dėl fps unlocko ar kitų neleistinų programų ). Šiaip kai pamačiau, jog pradės būtent tą dieną blokuot žaidėjus su fps unlockais žaidžiančius aš to nepaisiau ir galvojau, kad ,,neprigaus'' ir žaidžiau toliau, tai labai apgailestaudamas rašau šią amnestiją. Tuo metu kai bandžiau apeiti su kitais accountais NGS, žaidimas buvo labai sudominęs ir negalėjau apleisti jo, bet bandydamas apeiti vistiek neišėjo ir gavau užblokavimą už apgaudinėjimus.  Manau suprasit mane ir duosit pasitaisyti, vis gi iš klaidų mokomes, todėl prašau jūsų antro šanso.

Redaguota Michael_Pacano
Sunku tikėti žmogumi, kuris ne kartą bandė apeiti NGS, tai tik parodo, kad nelabai pripažįsti savas klaidas ir nelabai jas išpirkinėji, neamnestuotas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas nemokamos apeliacijos pateikimui:
1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Georgio_Armani
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2018-11-21 Nekompetetingas elgesys, nepagarba.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveiki kurie skaitot ir pats Michaeli, prieš gerus 5-is mėnesius gavau NGS už nekompetitingą elgesį, nepagarbą. Per tą laiką supratau, jog padariau didžiausią klaidą apšmeiždamas Mantą, buvau truputį pasikarčiavęs kai užblokavo vieną iš mano gaujos narių, nebuvau apgalvojes savo veiksmų ir pyliau keiksmažodžių laviną, per kurią ir atsidūriau NGS. Todėl su visa derama pagarba, norėčiau atsiprašyti pačio Manto, ir tikrai pasitaisysiu, laikysiuos savo nuomonės ar kitokių žodžių. O kadangi gaujos yra mano pagrindinė sritis, todėl čia ir pasirodė įdomiausios ir geriausios gaujų sistemos, ar pačios serverio sistemos kurių nesinori paleisti iš rankų ir žaisti toliau. Todėl manau supratote mane, ir suprasit, kad padariau didelę klaidą.

Redaguota Michael_Pacano
Amnestuotas, linkiu sėkmės gaujų karuose ir tikiuosi į NGS sąrašą daugiau tavęs nereikės įrašinėti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:  Hokage_Boketto
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: Čytinimas (Neleistinų programų naudojimas) 2018-11-17
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveiki skaitantys mano amnestiją, užblokavimą gavau Lapkričio mėnesį, o čia jau prieš 5 gerus mėnėsius, per kurį laiko tarpą nebuvo pasirinkimo iš projektų ir tiesiog sedėjau be veiklos, visiškai neturėjau ką veikti sedėdamas prie kompiuterio, gaujos yra mano pagrindinis dalykas dėl kurio ir žaidžiu sampą, taigi, tą dieną kai užblokavo mane už čytinimą, buvau įjungęs AIM ir norėjau išbandyti jį, zonose mums nelabai sekdavosi, tai sakau atsisiųsiu ir sušaudysiu aš juos drąsiai, tai neapskaičiavęs AIMO galimybių paspaudžiau F12 įsijungiau tą aimą ir pradėjau drožti visus su m4, taip ir gavosi kad poto gavau užblokavimą už čytinimą nuo Egidijaus. Pamatęs tą ,,server closed the connection'' iškart išsigandau, nežinojau ką daryt, ką toliau darysiu, bet teko susitaikyt ir kaltint save kad tokį ,,š*dą'' atsisiunčiau atsiprašant, ką galiu kaltint tai tik pats save, po tokio incidento iškart ištryniau iš cleo papkutės ir daugiau niekados nebečytinau, nes nu realiai jau maloniau patirt paprastą žaidimą nei su čytais, tai manau suprasit manę ir leisit pasitaisyt, galėsiu net sampcac įsirašyt dėl jūsų ir šaudytis su juo, tai tiek tenorėjau ir tikiuosi leisit pasitaisyt dėl savo klaidų praeityje.

Redaguota Michael_Pacano
Amnestuotas, linkiu sėkmės gaujų karuose ir tikiuosi į NGS sąrašą daugiau tavęs nereikės įrašinėti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Zvonink_Man
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: Į NGS sąrašą patekau už serverio klaidų išnaudojimą.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveikas, Pacanai. Na tai aš esu NGS sąraše esu jau kaip 4 dienas ir pasitaikė proga, kad atsirado nemokamos  apeliacijos, tad eikim prie to, kad aš labai gailiuosi todėl, nes nesusivaldžiau zonoje ir pradėjau eilinį sykį C-BUG'inti.  Todėl prašau tavęs, Michaeli, amnestuot mane pasižadu tai buvo antras ir paskutinis kartas <3 . Žinau, kad mažai visko prirašiau, bet tiesiog trumpai ir aiškiai, lauksiu tavo atsakymo.

ESU KALTAS, ESU KALTAS, ESU LABAI KALTAS 

Redaguota Michael_Pacano
Nėra ką pridurti, Zvoninkai, ne pirmas užblokavimas už serverio klaidų išnaudojimą, laiko praėjo nedaug, tikėti tavimi nesinori, neamnestuotas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Jeremy_Osama
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2018-10-19 Serverio klaidų naudojimas.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveiki mieli skaitovai,draugai ir nedraugai,priešai ir savi,prižiūrėtojai ir paprasti žaidėjai.Situacija buvo labai paprasta-sugalavojau į šiukšlininką zonoje pašaudyti ir gavos kaip gavos.Per tuos pusę metų mastymas pasikeitė teigiama linkme.Tokių pačių klaidų daugiau nebekartočiau.Neketinu rašyti litanijų,bet esu užtikrintas,kad žaidėjai žino jog noriu ištrūkti iš šio sąrašo ir rinkau pinigaus,dirbau,taupiau,bet suma tikrai apvali.O kalbant apie tą įvykį tai tada buvo populiaru zonojoje prisicbuginti ir sakyti,kad leavinau,bet visi kažkodėl vėl bandydavo grįžti ir nebegalėjo dėl šio sąrašo.Galiu pridėti ranką prie širdies jog nebandžiau apeiti sistemos su kitais vartotojais,kitais ip ir taip toliau.Manau,kad nusipelniau grįžti į gaujų karus.

Redaguota Michael_Pacano

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Jeffrey_Watson
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:2019-02-10, Serverio klaidų išnaudojimas.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Sveikas Pacanai ir visi skaitantys, tai baisiai neišsiplėsiu kadangi manau mano situacija ir taip aiški, pildžiau nemokama amnestiją, bet neamnestavo dėl mano kvailumo, per kurį turiu mokėti visus savo pinigus ir lysti į skolas. Situacija buvo tokia jog mudu su Mindaugu šaudėm į dėžes su cbugu, Mindaugo inteligento neužblokavo, tačiau gavau užblokavimą iš Pacano. Po užblokavimo, sąraše prasėdėjau nepilnai tris mėnesius, per šį laiko tarpą supratau ką padariau blogai ir pasimokiau iš savo klaidų.
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): afe64373743a4747ccf224701636d940376.png2019-04-28 16:51 [čempionų gta]

Redaguota Michael_Pacano

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Alex_Boshinkov
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-04-28 Serverių klaidų išnaudojimas
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Esu kaltas prisipažistu, padariau tai specialiai labai sukilo noras sucbugint dažniausiai aš ta cbuginimo nora numalšint einu i dm serverius, bet tuo metu tiesiog galvojau nieks nepastebės ir tiesiog truputi pacbuginsiu, žinau mano reputacija serveryje yra labai bloga su pagalbininkais, dauguma administratorių bet jeigu duotumėt dar viena šansa ir išrašytumėt iš ngs sarašo pasitaisyčiau ir niekada nebecbuginčiau greenside serveryje ir tikrai kaip sakoma nebestumčiau ant serveriu žaidėju ir pats bandyčiau čia pakviesti žmoniu neteršiant kitų serveriu reklamavimu.

Redaguota Michael_Pacano
Neamnestuotas, nemokamos amnestijos buvo priimamos iki vakar dienos. (04.27)

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Yori_Molotkow
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: Patekau už neleistinų programų naudojimą.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Na, tai nebuvo kažkie čytai, tai tiesiog buvo toks modas kuris nuėmė medžius ir per juos gavau bana, tiesa sakant būčiau žinojęs būčiau nesirašęs ir durnam aišku, bet žinoma pripažystu kaltę, ir visai kitų dėl to nesmerkiu, kas kaltas tai tik aš, ir manau už modus tikrai bus amnestija priimta.

Redaguota Michael_Pacano
Neamnestuotas, nemokamos amnestijos buvo priimamos iki 04.27

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Nerioske_Gamer
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: Čia patekau už getinimą į zona (Pikniaudžiavimas Administratorių).
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveiki visi skaitantys tarp jų ir Pacanai. Šiame sąraše esu jau 2 kartą. Tikrai esu kaltas, kad getinau prie zonos gaujos narius. Durnai pasielgiau, kad getinau gaujos narius į zona. Neturėjau kitos išeities tik juos getinti prie zonos, nes tik vienas iš gaujos buvau Adminas kiti gaujos nariai jo neturėjo. Pažadu daugiau šios klaidos nebekartoti. Ir tikrai atsiprašau, kad getinau nenorėjau, bet teko.
2019-05-02 20:23 https://imgur.com/6rEesGQ

Redaguota Michael_Pacano
Amnestija priimta, linkiu sėkmės gaujų karuose ir tikiuosi NGS sąraše daugiau nebeišvysti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.