Anketos šablonas apeliacijos pateikimui:
1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:Gvidas_Ekstremeg
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:2018-12-12. Kenkėjiskas elgesys.

3Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Sveikas Michaeli. Taigi pradėsiu manau nuo to, kad padariau didelę klaidą sąraše esu jau 6 mėnesius. Šaudžiau naujokus ir žinojau ,kad tai neduos naudos man ir gaujai na ,bet laiko neatsuksi atgal   taigi  padaryta klaida tai daugiau nebe pasikartos
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):https://imgur.com/a/hRw5tQU

Redaguota Michael_Pacano
Užpildęs amnestiją nesiteikei rodytis serveryje, žaisti, viskas nevyksta taip, kaip tu galvoji, kad susimokėsi pinigus, lengvai gausi amnestiją ir toliau dalyvausi gaujų karuose, neamnestuotas. Pinigai pervesti atgal.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Nedaz_Nedaz
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:Serverio klaidų išnaudojimas (C-BUG) 2019-05-06
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Sveikas, Michaelį. Į šį sąrašą už serverio klaidų išnaudojimą patenku jau antrąjį kartą. Pirmasis kartais kai buvau patekęs tai tikrai žioplai padariau jog cbuginau kaip ir šį kartą kai patekau į NGS. Šis kartas cbug buvo tai ne su tab mygtuku, o labiau su C raidę. Būčiau ir necbuginęs, bet kai pradėjau su C raidę cbug ir įspėjimą tiktai gavau po 3 šūvių iš cbugo. Bet kai pamačiau kai tu man parašei „Buvo gera ir kaip sakant viso gero, Nedai.” ar kažkas panašaus. Iškarto supratau, kad mane stebėjo prižiūrėtojai ir pamatė, jog išnaudoju serverio klaidas. Gavau užblokavimą nuo Leigono, ir tuo metu nusiviliau, nes vėl patekau į NGS kai nenorėjau šito sąrašo matyti dar kartą, bet likimas davė, kad dar kartą čia atsidurčiau. Patekęs dar kartą čia nusprendžiau, kad išsipirkdamas reikia apsiraminti su tuo CBUG Zonose, geriau jau eičiau į dm serverius cbuginti, negu čia, nes tai yra didelios klaidos kai cbuginu zonoje.  Todėl atleisk Michaelį, kad nuvyliau, kad ir kaip minėjau pirmoje amnestijoje, kad čia nebesistengiu pakliūti, bet likimas davė savo todėl apgailestauju, jog dar kartą manę teko išvysti šitame sąraše. ATSIPRAUŠAU!
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): https://imgur.com/Zi9YCms 2019.05.15 20:55

Redaguota Michael_Pacano
Amnestuotas, tikiuosi, kad daugiau tavo amnestijos neteks išvysti, linkiu sėkmės gaujų karuose ir elkis atsakingai!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas nemokamos apeliacijos pateikimui:
1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Megstu_Kava.
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-05-16.Už medžiai be lapų ir dangaus juoda moda.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Taigi ngs'ą gavau už tai, kad turėjau modą medžiai be lapų ir, kad dangus juodas. Iš pradžių aš nežinau apie šitokį dalyką, kad negalima naudoti tokių modų tad pasitaisiau ir tikrai niekada nebeįsirašynėsiu jo į savo gta. Tikuosi supratote mane teisingai ir tikrai žadu pasitaisyti.

Redaguota Michael_Pacano
Apeliacija atmesta, reikėtų būti atidesniam ir paskaityti suteikiamą informaciją prieš pildant, šiuo atveju - "Šiuo metu nemokamos amnestijos nepriimamos"

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Zvonink_Man
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: ,, 2019-04-22 Zvonink_Man - Serverio klaidų išnaudojimas. ''
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveikas, Pacanai, atsiradau NGS- nešvarių gaujinių sąraše todėl nes C-BUG(inau). Aš labai gailiuosi, bet tada nesusivaldžiau ir tiesiog buvau susinervinęs zonoje. Taip pat jau daugiau nei mėnesį esu šiame sąraše ir norisi gauti veiksmo patirti vėl gaujų veiksmus, grobimus ir t.t. Pažadu, kad tai daugiau nepasikartos, ir tikiuosi nebeatsirasti šiame sąraše!   
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): https://imgur.com/a/gVpxPSK 2019/06/05 21:04:13

Redaguota Michael_Pacano
Amnestija suteikiama, iš tavo pusės tikiuosi, kad tokie veiksmai daugiau nepasikartos, linkiu sėkmės gaujų karuose!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Ewan_Russell.
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2018/09/24 už serverio klaidų išnaudojimą.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Pripažįstu, kad esu kaltas. Atsiprašau visų kam pakenkiau, daugiau taip nepasikartos.
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): 2019/07/10 18:12 https://imgur.com/a/km3bFzK

Redaguota Michael_Pacano
Amnestuotas, linkiu sėkmės gaujų karuose!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Andrius_Quattro
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-06-30 Serverio klaidų išnaudojimas. (cbug)
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveiki, esu senai žinomas asmenybe kaip Andrius. Prieš 11 dienu, dar teko dalyvauti man zonose gaujų, bet per mano antra durna klaida, nebegaliu dalyvauti. Norėčiau atsiprašyti Matteo_Floretti, jog prieš tave naudojau neleistina veiksmą ( Cbug'a ). Bei, norėčiau atsiprašyti, pačios Administracijos, bei pačio Gaujų Prižiūrėtojo, jog aš tai padariau. Žinot, visiem pasitaiko taip. Bet, man šis kartas bus paskutinis, prižadu. Daugiau, niekad nenaudosiu ( Cbug'o ) prieš kitus žmonės... Manau, mes esame visi lygus žmonės, ir tai tik žaidimas... Manau, Michaeli tikrai atleisi antra karta, bei daugiau neteks matyti savęs NGS sąraše. Beto, pamiršau paminėti, jog naudojau ( Cbug'a ) būdamas gaujos Lyderių, todėl ir dėl to atsiprašau savo visu gaujiniu, jog taip gavos... Žinoma, šiame projekte jau puse žaidėju yra gavę bana dėl ( Cbug'o ), todėl manau manęs pasigailėsi, bei galėsiu vėl užvaldyti su savo gaują miestelius/zonas/pastatus... Labai atsiprašau jūsų, kad taip padariau, daugiau taip nepasikartos. Ačiū kad skaitėtę Michaeli mano amnestijos priežasti, ir kaip minėjau, daugiau taip nepasikartos PRIŽADU
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):  2019.07.10 21:47  https://imgur.com/a/33IDhF7

Redaguota Michael_Pacano
Amnestuotas, amnestija greičiau nei kitiems buvo suteikta vien dėl to, kad rodei gerus rezultatus turint gaują, jei pateksi trečią kartą tokio nuolaidžiavimo daugiau nesitikėk.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:James_Gog
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:2018-08-29 neleistinų programų naudojimas.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Žinau jog esu kaltas, kad patekau į NGS, labai gailėjausi jog patekau, bet tokių dalykų tikrai nepasikartos. Noriu atsiprašyt gaujos prieš kurią naudojau neleistinas programas. Tikiuosi būsiu amnestuotas ir galėsiu test gaujų karus, ar nueit ramiai į klubą ir ten būt, Atsiprašau....
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):https://imgur.com/a/fVr4MX0

Redaguota Michael_Pacano
Amnestuotas, sėkmės gaujų karuose.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:Jeffry_Lilwer

2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:2019:07:09 Serverio klaidų išnaudojimą (Cbug)

3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveiki Michaeli ir Toni padariau tokia nesamonę pacebuginau LV zonoje dėl to gailiuosi kad išleidau tas keturias kulkas buvau labai susinervinęs todėl ir paleidau tas keturias kulkas todėl atsiprašau kuriems padariau kažką pacebugindamas. Bei atsiprašau Michaelio ir Tonio kad padariau tokia klaidą daugiau tokių klaidų nedarysiu.

4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):  2019:07:25 16:56  https://imgur.com/a/ITwEJhb

Redaguota Tony_Express
Amnestuotas, sėkmės gaujų karuose!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:Markas_Trolled
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:Uz serverio klaidu isnaudojima   (2019-01-01)
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Na saudziausi su Titu Titurniku ir dar kazkokiu ir as 1 buvau o jie 2 tai man kaip ir adrenalinas buvo ir is tu greitu veiksmu ibegau i saugia zona (auto salona) ir is jo saudziau i juos.Is pradziu apie tai visai nepagalvojau o tik nusoves supratau ka padariau tad greitai atsijungiau galvojau kad kai esu atsijunges neuzbanins o paskiau pamirs,po keliu valandu jungiausi ir pamaciau kad sedziu bane.Dar karta apgailestauju ka padariau ir tikiuosi kad su savo durnom mintim vel to pacio neiskresiu
4.Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):https://imgur.com/a/YNRco5v    (laikas matosi)

Redaguota Tony_Express

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Selmis_Lukas
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:(Kada buvau įrašytas į NGS 2018-06-18) Nekompetetingas elgesys. Nušoviau gaujini 4 kartus budamas klube, taip pat šaudžiau i policininkus.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveiki visi skaitantys šią anketa. Apgailestauju visų kurie nuo manęs nukentėjo ir kurių širdis aš sužeidžiau. Taip elgdamasis parodžiau didele nepagarba gaujoms nariams, kaip paprastas klubo narys laikė juos ligoninėj. Atsiprašau dar karta, todėl pripažįstu savo kaltę. Norėčiau vėl sugrįžti į gaujos veiksmus kaip senais gerais laikais. todėl manau jūs mane suprasit. Dėkui už dėmesį.
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): 2019-08-13 16:15 https://imgur.com/a/BFqvGdg

Redaguota Tony_Express

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:Las_Verrosa
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:Čytinimas 2018-12-23 
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Sveikas Michaeli as šiame saraše esu beveik 8 mėnesius prisipažistu naudojai INV ir padariau labai durna kvaila klaida del kurios man reikėjo labai ilgai plušėti taupant santaupas ateityje stengsiuosi nedaryti tokių klaidų ir tikiuosi kad tu suteiksi man antra šansa pasidrodyti gaujose.
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): https://imgur.com/a/ctTivHC 2019.08.15 21:40

Redaguota Tony_Express

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:Martin_Santos (Mafia_Toan)
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:2019-08-09 Neleistinų programų naudojimas (Spread/Long range)
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Sveikas Michaeli ir Toni šiame sąraše esu neilgą laiko tarpą, bet per šį laiko tarpą supratau ką reiškia būti NGS sąraše.Padariau durna sprendimą įsirašydamas neleistiną programą Spreadą ir dėlto labai gailiuosi.
Pripažįstu, kad būdamas NGS sąraše žaidžiau per kitą acc Mafia_Toan ir tai mano dar viena labai kvaila klaida.Būdamas NGS sąraše supratau, kad be gaujų man serveryje nėra ką veikti.Apgailėstauju kuriems pakenkiau gaujų veiksmuose ar grobimuose.Tikiuosi Michaeli ar Toni suteiksit man antrą šansą dalyvauti gaujų veiksmuose,grobimuose.Prižadu daugiau tokių nesamonių nepasikartos.ATSIPRAŠAU VISŲ KURIEMS PAKENKIAU.

4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22):(2019.08.20 21:55)  https://imgur.com/0P1IZV9

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas nemokamos apeliacijos pateikimui:
1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Jack_Prain
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-07-25 Už serverio klaidų išnaudojimą(/veiksmai)
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveikas Micheal_Pacano ar Tony_Express į ngs patėkau beveik prieš mėnesį supratau kad padariau klaidą šokdamas nuo stogo ir nutraukdamas veiksmą kad negaudžiau damage labai atsiprašau kad taip padariau tikrai taip nebedarysiu per tą ngs sarąšę buvimo laiką supratau kad be gaujos nėra daugiau ką veikt.

4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): 2019-08-21 12:26 https://imgur.com/a/NXnbJNQ

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:
Tomas_Nike (Aprillia_Goo)
2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:
2019-07-17 Serverio klaidų išnaudojimas.
3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Na ką, noriu atsiprašyti visų, kuriems pakenkiau panaudodamas cbug, kai ėmėme ginklus iš sandelio laukiant jvote, nors į nieką ir nešaudžiau, tik į orą, vistiek buvau nubaustas, nes tikrai pažeidžiau serverio taisykles ir tą suprantu. Tikrai gailiuosi dėl savo neleistino poelgio ir tikiuosi atleisite man už tai ir tikrai prižadu daugiau taip nedaryti, o cbuginti tik DM arenoje kai yra įjungtas cbug. Tikiuosi man atleisite ir manęs pasigailėsite, galbūt greit susitiksime zonose :)
4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): 2019.08.24 16:32  
49de32221ef7203813334f9547a64807638.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.